Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Dzieki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Słodkie , smaczne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc WBW !💤 Jan Brzechwa - Ziewadło Wyszedł Romek Przed domek Szukać w sadzie poziomek. Znalazł jedną - zjadł, Znalazł drugą - zjadł, Sprzykrzył mu się sad, Na kamieniu siadł W cieniu drzewa I ziewa, I ziewa, I ziewa. - Oj, ziewadło, ziewadło, Co cię dzisiaj napadło? - A tak sobie poziewuję, Bo dostałem aż trzy dwóje: Pomyliłem rzekę Biebrzę, Powiedziałem \"koń\" o zebrze, Rozmawiałem na algebrze. A gdy miewa się złe stopnie, Wtedy ziewa się okropnie. - Ze zmęczenia, proszę lenia? - Ze zmęczenia, ze zmartwienia... - Oj, ziewadło, ziewadło, Wszystko spać się pokładło I na ciebie też już czas. - Czemu mnie pan tak pogania? Ziewnę sobie jeszcze raz, Będę piątkę miał z ziewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Słowik i szczygieł Ignacy Krasicki Słowik i szczygieł Rzekł szczygieł do słowika, który cicho siedział: "Szkoda, że krótko śpiewasz." Słowik odpowiedział: "Co mi dała natura, wypełniam to wiernie. Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie." ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Ptak Julian Tuwim Na gałązce usiadł ptak, Zaszczebiotał, zatrzepotał, Ostry dziobek w piórka otarł, Rozkołysał cały krzak. Potem z świrem frunął w lot! A gałązka rozhuśtana Jeszcze drży uradowana, Że ją tak rozpląsał trzpiot. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Idzie Niebo Ewa Szelburg-Zarembina Idzie Niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! - Gwiazdki nie są do zabawy, tożby Nocka była zła! Ej! Usłyszy kot kulawy! Cicho bądźcie!... A, a, a... *** DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo późną porą.. Zaraz kładę się spać :) Ale przedtem sprawdzam czy wszystko pogaszone... A u Krzysia komputer nie zgaszony :) a on słodko pochrapuje...Oj te dzieciaki:-D Wiec wpadłam na moment:) Przeczytałam tylko wierszyki o ptaszkach :) naprawdę piękne.. życzę wam miłych snów WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Pozdrawiam Was WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE👄 SORRY ! ale nieprawdę nie mam czasu ... Dobranoc.... Oaza jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
🖐️ W OAZIE JUŻ PACHNIE KAWA:) I LAWENDA:-D Zapraszam.WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Miałam troszkę luzu w pracy:) Tym którzy lubią seriale, myślę , ze ta muzyka będzie się podobać:) Milego słuchania👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja do kawy dostawiam serniczka, kopiłam , ale pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wrocilam z cukierni , miałam chęć na coś słodkiego:) Zapomniałam wam powiedzieć , ze wyniki cholesterolu mam świetne, wczoraj odebrałam wyniki , wiec na slodkosci od czasu do czasu mogę sobie pozwolić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluniu! Ja przepadam za naszymi serialami , świetne są te kawałki , właśnie je słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zaplanowałam zmienić i wywietrzyć pościel i zrobić sypialnie na błysk... Dopije kawkę , zjem kawałek serniczka i słuchając muzyki zabiorę się do pracy... Dobrze, ze kompa mam w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Witaj Sabinko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dziękuje z wielka przyjemnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Milego dnia życzę Ci Sabinko.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×