Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Fircyk w zalotach..
Wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
W miejskim ZOO padł goryl. Rozpoczęto więc starania o sprowadzenie nowego, ale ponieważ zajmuje to trochę czasu, kierownictwo zamieściło ogłoszenie o pracy. Zgłosił się gość, więc mu wyjaśniono, co ma robić. huśtał się więc w przebraniu goryla codziennie, aż razu pewnego przesadził i przeleciawszy ogrodzenie wpadł do klatki z lwem. Biega od kraty do kraty i drze się: LEW, LEW, RATUNKU UU!!! Lew patrzy z przerażeniem i w pewnej chwili nie wytrzymuje: - Ty, cicho bądź, bo nas obu z tej roboty wywalą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Przed sklepem w lesie stoi w kolejce mnóstwo zwierząt: niedźwiedzie, lisy wilki, jeże itp... Przez kolejkę przepycha się zając. Rozpycha inne zwierzęta łokciami, wreszcie jest na początku kolejki! W tym momencie łapie go niedźwiedź i mówi: - Ty zając, gdzie się wpychasz?! Na koniec! ... i mach! rzuca go na koniec kolejki. Zając znowu się przepycha, ale znowu łapie go niedźwiedź i odrzuca na koniec. Zając powtarza swój wyczyn jeszcze kilka razy, ale za każdym razem niedźwiedź wyrzuca go na koniec. Wreszcie obolały Zając otrzepuje się z kurzu i mówi do siebie: - Nie to nie. Nie otwieram dzisiaj sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
śmiech to zdrowie... Wilkowi urodził się synek. Ułożył go wygodnie w norce i podziwia malca: - A ti, ti! Wykapany tatuś! Ten sam nosek, te same łapki, oczka, uszka ... USZKA ?! Niech no ja dorwę tego zająca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Niedźwiedź zakazał w lesie się załatwiać. Ale pewnego dnia zajączek był w samym jego środku i nagle mu się strasznie zachciało. Nie wie co zrobić ale jednak musiał, więc się załatwił. Ale słychać, że niedźwiedź idzie. Więc wiele nie myśląc wziął i ukrył gówno w łapkach. Przychodzi niedźwiedź i pyta: - Ej, Zajączek, a co ty tam trzymasz w tych łapkach? - Nic takiego, motylka... Ale świnia, jak się zesrał!!!..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
Dobre:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
milo tu .... Wesolski Super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka....
najbardziej mi się podobał ten dowcip ostatni.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Czesc! ale sie uśmiałam.:) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Fircyk, jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam , ugotowałam , najadłam sie :-D teraz słucham waszej muzyki i odpoczywam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam serdecznie wszystkie panie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Teraz mam chwilkę wie skrobnę do was parę slow... 5 czerwca jedziemy nad morze , mam nadzieje , ze pogoda nam dopisze, dziś kupiłam sobie nowy jednoczęściowy strój kąpielowy:) Nawet wyglądam w nim nieźle.:-D Kupiłam tez klapki na niskiej koturnie i dwie bluzeczki niemnące i nie parzące... Do białych spodni:) Ciesze się bo zasłużyliśmy z mężem na ten odpoczynek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Zycze Wam wszystkim miłego wieczorku i słonecznego nadchodzącego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Pozdrawiam 👄 Ja mam urlop w końcu lipca i jadę na wieś do rodziny, bo na urlop nie mam kasy ... Tam coś w kwiaciarni pomogę i parę groszy dorobię:-D Nie mam tak dobrze jak wy dziewczynki , ale nie narzekam , nie którzy maja jeszcze gorzej,bo nie maja dachu nad głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Poczęstujcie się czekoladka miętowa... Właśnie otworzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
dziewczyny i chłopaki !!!👄 ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Lamio, ja tez w urlopie będę pracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Przyszłam z działki jestem wykończona💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milutko tu było... tyle znowu pięknych piosenek... I już o urlopach myślicie...Ach prawda bo to już za parę dni za dni parę, weżniesz plecak swój i gitarę pożegnania kilka slow Pitagoras ,bądźcie zdrów... DO WIDZENIA WAM,CANTO,CANTARE. LATO,LATO,LATO CZEKA, RAZEM Z LATEM CZEKA RZEKA. RAZEM Z RZEKĄ CZEKA LAS, A TAM CIĄGLE NIE MA NAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! I nowa stronka i już 549 :)ho, ho, ho, jak one nam szybciutko lecą... Tak jak woda z kranu...No to może po malutkim YYYYYYYYYYYYY... Mam tu pól butelki wiśnióweczki dla każdego po naparstku starczy:-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×