Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo...
Was tez pozdrawiam WBW serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część kochane Oazowiczki i Oazowicze! piękna pogoda wiec zabrałam się za pranie , rozwiesiłam już linki w ogrodzie , to mi pięknie poschnie... A nazbiera się tego z 6 osób... Samych spodni już wyprałam 10 par... A skarpet to chyba z 30 par:) Dobrze , ze pralka to pierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już pralka wiruje , zaraz będę wieszać... Dziękuję za kawę i serniczka pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, ja piorę i gotuje ... Dzieci bawią się przed oknem w piaskownicy.:-D Słucham piosenek ... Nie mam czasu sie rozpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Jesteście WBW kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
granatku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Ja tez WBW!👄pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
mile panie ! Jak piękne te wszystkie piosenki.... Ja tak nie potrafię wyszukiwać i ciesze sie jak już mam wszystko podstawione pod nos:-D tylko naciskam i już mi śpiewa i za to pragnę wam podziękować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Staff Leopold Nad stawem Cisza na wodzie nieruchomej Gładkim zwierciadłem błękitnieje. Staw jest od blasku niewidomy: Oślepł. I nic się już nie dzieje. Nagle rozpęka wody szyba I w kropel wytrysk się przemienia To wystrzeliła z głębi ryba: Wykrzyknik własnego milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Pozdrawiam:👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwadzieścia dwa lata dopiero, ale bardzo chciałabym zaglądać tu częściej. Wzruszyłyście mnie do łez:) Często czuję że potrzebuje odskoczni od pośpiechu, gonitwy nawet muzyki w której przyszło mi żyć. Biedę was odwiedzać;)) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczko kochana! Zapraszamy i to serdecznie mamy tu parę młodych duszyczek i one kraszą nasza oazę i przez nich czujemy się młodsze ... Wpadaj jak poczujesz taka potrzebę 👄 Tak ciesze się , ze młodość , żyje w nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani pozdrawiam Was wszystkich ... Jutro już piątek i znowu weekend:) Ja wpadłam do domku tylko ugotować obiad... Jak jest pogoda to więcej czasu spędzam w ogródku... A obiady jemy na tarasie... Wpadnę wieczorkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam lody truskawkowe dla wszystkich bez wyjątku:) poliżcie sobie smakują.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×