Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Ja dziś będę wieczorkiem prasowała, a teraz pójdę po świeży chlebek i masełko:-D życzę WBW smacznego:-D Częstujcie się są naprawdę pyszne... Milego Poniedziałku[usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYTRYNKA..
Joanno!!! Tak to jest z przyjaźnią!!! Ja tez się zawiodłam i to nie raz... Myślę , ze przyjaźń to jak miłość - tolerancja, oddzielenie spraw ważnych od nieważnych, szacunek. Gdzie postawimy sobie granicę tolerancji i spraw ważnych-nieważnych zależy od nas samych-naszego wychowania, kultury, asertywności. Nie ma ludzi bez wad, ale granice wyznaczamy my sami. Od tego zależy czy jesteśmy szczęśliwi potem czy nie. dziękuję za truskawki są pyszne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Dziewczyny ! Lepiej się przyjaźnić z chłopakami.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Truskaweczki jak malinki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Kubuś purchatek i prosiaczek idą do lasu -Kubusiu po co my idziemy do lasu?? -Jak to po co prosiaczku... upolować świniaka na obiad. -A jak świniak nam ucieknie?? -Ja ci k... ucieknę! ******** Baaardzo solidnie zbudowany facet ożenił się z niezwykle drobną kobietą. Jakiś czas po ślubie kumpel pyta go: - Słuchaj, tak się zastanawiałem... jak wy do diabła TO robicie...? - Noo... zwykle siadam na kanapie, żonka siada mi na kolanach, a później podnoszę ją i opuszczam. - Hmm... w sumie brzmi nieźle... - No! Trochę jak walenie konia. Tyle że jest z kim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
W całej Europie przeprowadzono prosty test. Było tylko jedno pytanie : " Ile to jest 10 x 100 gramów" Prawie we wszystkich krajach 99 % ankietowanych odpowiedziało że jest to 1 kilogram. Jedynie w Polsce i w Rosji ponad 95 % odpowiedzi brzmiało - 1 litr Policjant do faceta : - Pańska żona tonęła 15 metrów od pana, a pan nawet nie podniósł głowy znad gazety ??? - Ja nawet nie przypuszczałem, że ona może tonąć - odpowiada świeży wdowiec -darła gębę tak jak zwykle. Kobieta usiłuje wyprosić za drzwi natrętnego akwizytora. - Niech się pan stąd wynosi, bo zawołam męża! - Przecież pani męża nie ma w domu! - Skąd pan wie? Jak Pan zgadł? - Jak ktoś ma taką żonę, to w domu bywa tylko w porze posiłków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA 57
Witam WBW:) Truskaweczki smaczne... O przyjaźni.... Przyjaźń to strach przed samotnością, a miłość to jeszcze większy strach przed osamotnieniem. — Tadeusz Konwicki Przyjaźń jest najdelikatniejszym kwiatem, który rozwija się z wzajemnych kontaktów międzyludzkich. Jeżeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie, więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swoje pączki. — Zenta Maurina Raudive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA 57
Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy, ale nie zmieniają się przyjaciele, co udowadnia, że przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego. — Antonio Rosmini Milego dnia kochani❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam cale gardło zawalone...po wczorajszych lodach,,, Skrzecze jak stara wrona:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
krystyna kunigiel-jabłońska Przyjaźń Nie szafuj słowem - przyjaźń bo ono znaczy wiele, znajomych pełno dokoła, nieliczni to przyjaciele. Życie razów nie szczędzi, kark pochylają cierpienia, ten co pomoże powstać, wart miana przyjaciela. Toczysz swój głaz pod górę, on spada prawie na szczycie, trzeba zaczynać od nowa to syzyfowe życie. Człowiek naprawdę życzliwy - nie w chwale i brzęku mamony - poda swą rękę pomocną z kawałkiem chleba na dłoni. Poda swe mocne ramię i plecy prostować pomoże, wesprze cię słowem i czynem, na nim polegać możesz. Kto szczęście z tobą podzieli i losu zawiłe koleje, tak w dobrej jak i złej dobie na pewno jest przyjacielem. Nie szafuj więc słowem - przyjaźń, bo ono znaczy zbyt wiele, znajomych pełno dokoła, - nieliczni to przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
Jo ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
TO JA WASZA TOPIKOWA KOLEŻANKA:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Witam mile panie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kupilem lody malinowe ... Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Uf; ja k gorąco.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Milego dnia i tygodnia.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ładnego dnia, to jeszcze tego roku Irlandia nie widziała- jedziemy do lasu po poludniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Co robicie koleżanki moje.?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przyjaźni to pewnie nie mnie radzić z tymi moim 22letnim życiowym doświadczeniem( za dwa dni kończę 23- może będę mądrzejsza;P) ale kiedyś wyczytałam gdzieś, ze z prawdziwymi przyjaciółmi jest tak, ze jeżeli prowadzilibyśmy rozmowę i nagle cos rzuciło by nas tysiące kilometrów od siebie, to po latach przy pierwszym spotkaniu zaczęlibyśmy rozmowę dokładnie w tym samym miejscu w którym nam przerwano cos w tym jest, zycie najlepiej weryfikuje takie sprawy ale badz tu człowieku mądrym! mówiłam juz jaki piękny dzień mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
To tak dla przypomnienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×