Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Milo dzisiaj było już się wszyscy rozeszli do swoich pokoi... Ja troszkę wszystko ogarnę i wpadnę potem... Dzis dam dzieciakom odpocząć:) Jak dzień dziecka to dzień dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
cześć !!! Ooooooooooooooooo ! dają lody !!! Poproszę o 1 kulkę ... ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Tatusiu, jak byłeś mały, to też dostawałeś od swojego taty lanie? - No pewnie! - A dziadek od swojego taty? - Oczywiście! - A pradziadek? - Też! Ale dlaczego pytasz? - Bo chciałbym się w końcu dowiedzieć, kto zaczął... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Osiedle nowobogackich. Dzieci bawią się w piaskownicy, wykopując dziurę telefonami komórkowymi. Nagle jedno z nich trafia na kamień i jego komórka łamie się. Dzieci w śmiech. - No i co się śmiejecie?! Jutro tatuś kupi mi nowy, lepszy! - płacze nieszczęsny malec. - Ale dzisiaj, jak ostatni wieśniak będziesz piasek kopać łopatką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jeden przedszkolak mówi do drugiego: - U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem. - U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Mała dziewczynka stoi na ulicy i płacze, ludzie ją pytają: - dlaczego płaczesz? - bo się zgubiłam, - a jak się nazywasz? - nie wiem - a jak się nazywa twoja mama? - nie wiem - a swój adres znasz? - tak: wu-wu-wu-kropka-basia-kropka-pe-el ha ha ha czego to ludzie nie wymyślą... To na dzień dziecka tylko o dzieciach...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ojciec miał dwóch synów: optymistę i pesymistę. Postanowił kupić im prezenty. Pesymiście kupił piłkę, samochodzik i klocki "LEGO". Optymiście zaś kupił kupę świeżego, końskiego łajna. Chciał sprawdzić ich reakcję na otrzymane prezenty. Zamknął ich w oddzielnych pokojach i wręczył je synom. Poszedł sprawdzić co u pesymisty... Wchodzi do pokoju, a pesymista mówi: "Tato, coś ty mi za szmelc kupił!!! Klocki się nie układają, piłka się nie odbija, a samochodzik nie jeździ!" Ojciec machnął ręką i poszedł sprawdzić co u optymisty. Wchodzi do pokoju, a optymista z uśmiechem na twarzy rozgrzebuje łajno, rozrzucając je we wszystkie strony krzycząc: "Tato, ten koń musi tu gdzieś być!" Ha ha ha ..miłego WBW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo pozdrawiam wszystkich... Dzisiaj rano przyjechała do nas teściowa z teściem... Kochane staruszki , dzieci i my uprosiliśmy ich ny zostali do wtorku, maż ma 2 dni wolne to we wtorek ich odwiezie... Dobrze , ze się zgodzili, cieszymy się wszyscy.... teraz oglądają z chłopakami film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś grzało oj, grzało ! Pozasłanialiśmy okna i włączyliśmy ogromny wentylator:) dzień spędziliśmy w gronie rodzimym:) Dzieci pałaszowali pierożki i cieszyli się jak dawniej... Małżonek pojechał z córcia do Mac Donalda po lody z karmelem... Oj wrąbaliśmy dziś tyle kalorii...Jutro sobie pofolguje... Musze robić jakaś gimnastykę , bo jak wrócę do Polski to mnie sąsiedzi nie poznają.:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wam miłego wieczorku ... A ja patrze troszkę w szklany ekran TV :-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Lubie H. BANASZAK GRANATKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
PA Pa!!!!!!!!!!!!!!! idę na film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Ja dziś nie mogę sobie miejsca znaleźć .... Tak mi gorąco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
ha ha ha ! aleś ty fajna:) ha ha ha !!!!A pod prysznic zimny zaraz wskakuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wskakuj, pod prysznica a ja skikne do wanny:) ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×