Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość //////
Samotni jak gwiazdy Czasem tak po ludzku współczujesz nam Boże Bo nawet Ty nie zawsze Pomóc nam już możesz Nie żebyś boskość swą czy moc Bożą tracił Lecz zbyt jasno widzisz Że my mali tacy Chowasz więc nasze sprawy Do bocznej kieszeni i jakbyś zapomniał Że my tu na Ziemi Samotni jak gwiazdy Które w ruch puściłeś Lub jak kruche gałęzie Którym wiatr skradł siłę A Twoje święte nakazy tak niezwykłe plany Często nam nie pojęte Więc jak im sprostamy? Choć Ty najlepiej wiesz Po co zsyłasz burzę Wiesz tez kto cierpliwy A kto nie zdzierży dłużej Tyle jest cierpliwości w Twej boskiej postawie Czasem tak nam trudno Ty najlepiej wiesz - Panie A świat się kręci Coraz bardziej szalony jakby wyrwał się nagle Spod Wszelkiej kontroli Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Kochani!!! "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka." 🌼 Dwanaście najważniejszych rzeczy, które trzeba o nich wiedzieć. 1. Naprawdę istnieją. Nie tylko w naszych umysłach czy w naszych mitach, czy w naszych symbolach, czy w naszej kulturze. Są tak rzeczywiści, jak twój pies, twoja siostra albo elektryczność. 2. Są obecni – właśnie tutaj, właśnie w tej chwili, właśnie obok ciebie, czytając te słowa z tobą. 3. Nie są słodcy, milusieńcy, odprężeni, towarzyscy ani „na luzie”. Są przerażający i onieśmielający. Są potężni. Są wojownikami. 4. Są prawdziwymi „istotami pozaziemskimi”, prawdziwymi „supermanami”, jedynymi w swoim rodzaju obcymi. Ich moc daleko przekracza moc wszelkich fikcyjnych istot. 5. Są umysłami bardziej błyskotliwymi niż Einstein. 6. Mogą dosłownie przenosić niebo i ziemię, jeśli Bóg im pozwoli. 7. Istnieją także źli aniołowie, aniołowie upadli, demony albo diabły. Oni także nie są mitem. Opętania demoniczne i egzorcyzmy są rzeczywistością. 8. Aniołowie są ciebie świadomi, nawet jeśli zazwyczaj nie możesz ich widzieć ani słyszeć. Ale możesz się z nimi komunikować. Możesz do nich mówić, nawet bez otwierania ust. 9. Naprawdę masz swojego własnego „anioła stróża”. Każdy ma. 10. Aniołowie często przychodzą w przebraniu. „Nie zapominajmy o gościnności, gdyż przez nią niektórzy, nie wiedząc, aniołom dali gościnę” (Hbr 13,2) – to ostrzeżenie z najstarszej i najlepszej życiowej instrukcji obsługi. 11. Jesteśmy w strefie chronionej rozciągającego się aż po wieczność wielkiego pola bitwy pomiędzy aniołami i diabłami. 12. Aniołowie są wartownikami stojącymi na skrzyżowaniu dróg, gdzie życie spotyka się ze śmiercią. Działają zwłaszcza w momentach kryzysu, na krawędzi katastrofy – na rzecz ciał, dusz i narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna przyjaźń - The Hunters Piękna przyjaźń I. Mogłoby się zdawać, że przyjaźń nie istnieje, Można by też gadać, że to tylko złudzenie, Wielu ludzi mówi, że przyjaciół nie ma, Lecz tak powie tylko głupiec, bo przyjaciół nam potrzeba! Ref. A ja mam przyjaciółkę ukochaną, Siedzę z nią cały dzień, wieczorem i rano x2 II. Jestem z nią szczęśliwy jak z nikim innym, Nie mam wątpliwości, że wybór był właściwym, Chcę z nią spędzać wszystkie swoje dni, I nic więcej nie potrzeba mi! Ref. A ja mam przyjaciółkę ukochaną, Siedzę z nią cały dzień, wieczorem i rano x2 III. Wiem, że zawsze mogę na niej polegać, Nawet nie muszę specjalnie nalegać, wystarczy tylko, że ładnie ją poproszę, A ona już jedzie w moją stronę! Ref. A ja mam przyjaciółkę ukochaną, Siedzę z nią cały dzień, wieczorem i rano x2 IV. Mówię do was ludzie, proszę was szczerze, Kochajcie siebie, nie tylko na papierze, Miejcie wzajemnie w sobie przyjaciół, I mówię publicznie, to się wam opłaci! Ref. A ja mam przyjaciółkę ukochaną, Siedzę z nią cały dzień, wieczorem i rano x2 autor słów utworu: Bartłomiej Różycki kompozytor: Bartłomiej Różycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Całuje i pozdrawiam Was milutko👄 Milcząca nadzieja Waldemar Chyliński Idziesz przez ludzkich tysiąc rąk Wciąż niestworzona Idziesz przychodzisz nie wiem skąd Cóż chcesz dokonać A z tobą noce z tobą dni Nadziejo tlisz się jeszcze Jakby przez płomień jak przez dym Drwisz ze mnie moim wierszem Przez ogród moich zwiędłych słów Niepowiedzianych Idziesz po łąkach moich dróg W najskrytsze plany A z tobą noce z tobą dni Nadziejo tlisz się jeszcze Jakby przez płomień jak przez dym Drwisz ze mnie moim wierszem Śniąca się smutnym białym snem Siadasz obok przy stole Milczeniem swoim budzisz mnie Wielbiąc moją bez wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
..."Zaduma" K.Jabłońska Gdzie się podziała młodość moja świeża, zapał co każdy zamysł w czyny zmieniał, codzienność szarą barwił pryzmat zorzy każąc się cieszyć z samego istnienia. Gdzie sie podziały lata moje młode ? sokole wzloty, wielkie uniesienia i radość życia czerpana zachłannie ? - W dal z wiekiem odeszły, zostaly wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Zycze wam wszystkim miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
kochani!!! Pogoda piękna, ale co z tego??? Jak trzeba w takie upały zamiast nad morzem siedzieć w pracy:( Na pocieszenie, dla pracujących i nie pracujących stawiam kawkę z lodem:-D Buziole dla wszystkich...Miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Polecam miętówkę super:-D Miętówka Przygotowanie: 30 min. Oczekiwanie: tydzień Trudność: łatwa Składniki • 450 ml. spirytusu • 1 cytryna • 4 gałązki świeżej mięty • 1 łyżeczka cukru • 400 ml. wody do syropu Etapy przygotowania 1. Z wody i cukru ugotować syrop. Wystudzić. 2. Cytrynę sparzyć i zdjąć z niej skórkę. 3. Do gąsiora lub dużego słoja włożyć skórkę z cytryny, gałazki mięty i wlać syrop i spirytus. Zamknąć i odstawić na tydzień. 4. Dopełmić do 1 l. przegotowaną wystudzoną wodą, wymieszać. Przecedzić przez watę i rozlać do butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
dziś ja zrobiłam, a za tydzień zapraszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
OK ! już cie zapisałam listeczku na listę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Bo lubię cie listeczku:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
zresztą!!!!!! LUBIE WAS WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
ha ha ha ! ja właśnie łepetynę rozcieram:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Ja tez.....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam , ze nowa koleżanka za dwa dni będzie miała 23 urodzinki to znaczy 4 czerwca:-D Kiedy to było 23 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janno ! wiem , ze to duży policzek zawieść się tak na przyjaźni... Ja tez już ten orzech przegryzłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja po takiej gorączce to jak z pieca wyciągnięta:-D Zaraz wchodzę w wannę ...hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×