Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo...
OK ! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Milo pozdrawiam👄 Milego wieczorku wszystkim:🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Wisława Szymborska - Sen nocy letniej Już las w Ardenach świeci. Nie zbliżaj się do mnie. Głupia, głupia, zadawałam się ze światem: Jadłam chleb, piłam wodę, wiatr mnie owiał, deszcz mnie zmoczył. Dlatego strzeż się mnie, odejdź. I dlatego zasłoń oczy. Odejdź, odejdź, ale nie po lądzie. Odpłyń, odpłyń, ale nie po morzu. Odfruń, odfruń, dobry mój, ale powietrza nie tykaj. Patrzmy w siebie zamkniętymi oczami. Mówmy sobie zamkniętymi ustami. Bierzmy się przez gruby mur. Małośmieszna para z nas: zamiast księżyca świeci las, a podmuch zrywa twojej damie radioaktywny płaszcz, Pyramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Leśmian Bolesław - Trzy róże W sąsiedniej studni rdzawi się szczęk wiadra. W ogrodzie cisza. Na kwiatach śpią skwary, Spoza zieleni szarzeje płot stary. Skrzy się ku słońcu sęk w płocie i zadra, O wodę z pluskiem uderzył spód wiadra. Spójrzmy przez liście na obłoki w niebie I na promieni po gałęziach załom, Zbliżmy swe dusze i pozwólmy ciałom Być tym, czym wzajem pragną być dla siebie! Spójrzmy przez liście na obłoki w niebie. Woń róż, śpiew ptaków i dwie dusze znojne, I dwa te ciała, ukryte w zieleni, I ten ład słońca wśród bezładu cieni, I najście ciszy nagłe, niespokojne, Woń róż, śpiew ptaków i dwie dusze znojne. A jeśli jeszcze, prócz duszy i ciała, Jest w tym ogrodzie jakaś róża trzecia, Której purpura przetrwa snów stulecia, To wszakże ona też nam w piersi pała - Ta róża trzecia, prócz duszy i ciała! 🌼Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dien dziecka minął:) I maj już na boku :) Jutro już 2 czerwiec .... Imieniny obchodzić będą:) Marzena, Erazm i Marianna... Jutro moja ciocia Marzenka będzie świętować:) Po pracy wpadnę do niej z bukietem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś gorączka dawała się każdemu we znaki... mój małżonek co chwila pod prysznic wchodził... Dzieci po obiedzie poszli na basen tata i mama dala kasy , no, ale kto im da jak nie my... Babcia i dziadek daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Puk Puk ! już pewnie spicie ! I ja nie lubię poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ale was lubię i życzę miłych snów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Hallo ! jest tu kto ? ja tylko dam Wam 👄 na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
A ja pogaszę wszystkie światła❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dobranoc kochani🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Dobranoc starsza👄 To ty tu zdawcze gasisz światła?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Tak to moja funkcja w oazie.... ha ha ha! I tak się przyjęło... Dobranoc cytrynko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Nie krzycz tak wesołku:-D bo już wszyscy śpią:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
To do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dzien dobry wszystkim !!! Dzis jest piękny dzień:) Skoczka pewnie jeszcze śpi , ale prognozę nam zapowiedziała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Musze sprostować to ja byłam pod tym nickiem PL... To byl feler krzyknął seler:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
I wam wszystkim bez wyjątku, życzę od poniedziałku takiego dobrego humorku:-D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowałam kawę i już czekam na Was....Mile Panie.. Nie mam dobrego humorku , bo moja najlepsza przyjaciółka wystawiła mnie do wiatru.... Wczoraj się o tym dowiedziałam , ale nie mogłam w to uwierzyć... Dzis zadzwoniłam i ona ogródkiem , bo ogródkiem , ale to potwierdziła... Tak kończy się 12 letnia przyjaźń,,, Przykro mi bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na truskawki z ogródka są malutkie ale jakie słodziutkie... już dziś wyzbierałam... Wczoraj dzieciaki pozrywały tylko te duże dorodniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×