Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Maciej...
Granatku ! ale z ciebie babka 👄 ha ha ha ha ! BOMBA kobitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
Super jesteście :-D czereśnie z zwierzakami i mięsiwem:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
:classic_cool: kawały , hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
Na pustyni , ten jest super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA..
Jestescie WBW :classic_cool: Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Ja tylko czytałam:-D lubię was czytać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUOELA
Halloooooooooooooooooooooo! Oazo ja chce cię czytać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUOELA
Lubie tu wpadać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUOELA
Różewicz Tadeusz Jak dobrze Jak dobrze Moge zbierac jagody w lesie myslalem nie ma lasu i jagod. Jak dobrze Moge lezec w cieniu drzewa myslalem drzewa juz nie daja cienia. Jak dobrze Jestem z toba tak mi serce bije myslalem czlowiek nie ma serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUOELA
Pozdrawiam ciebie milo sabinko! czytałam o twojej cukiernicy i było mi przykro, super , ze syn ja posklejał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
WITAJCIE DZIEWCZYNY !!! MILO WITAM I POZDRAWIAM... Ochłodziło się troszeczkę to wezmę się za domowa robotę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
PIOSENKA Jest dobra na wszystko.:) Kabaret Starszych Panów » Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na drogę za śliską Piosenka na stopę za niską Piosenka podniesie Ci ją tararara...rarara..rarara... Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson (desząsną) Piosenka to jest klinek na splinek Na brzydki bliźniego uczynek Na bruczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Piosenka kansona de sli Po to wiążą słowo z dźwiękiem Kompozytor i ten drugi Żebyś nie był bez piosenki żebyś nigdy jej nie zgubił Żebyś w sytuacji trudnej mógł lub mogła westchnąć z wdziękiem: Życie czasem nie jest cudne, ale przecież mam piosenkę Piosenka jest dobra na wszystko Piosenka na droge za śliską Piosenka na stope za niską Piosenka podniesie Ci ją Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę na ładną niewinną panienkę piosenka chanson de chanson Piosenka to jest klinek na splinek na brzydki bliźniego uczynek Na braczek rzucony na rynek Na taki jakiś nie taki ten byt Piosenka pomoże na wiele Na codzień jak i na niedzielę Na to żebyś Ty patrzał weselej Jej słowa, melodia i rytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
fajna pogoda dziewczynki i można na ogródku coś robić ... Jeszcze u mnie nie pada ... I tak sobie myślę , ze na ogród pojadę:-D Milej środy życzę WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! Wiezie taksówkarz kobietę. Na zakończenie kursu okazuje się, że ta nie ma kasy. Taksówkarz zawraca, jedzie za miasto na piękną, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i rozkłada fo na trawie. - Ale proszę pana ja mam 3 dzieci... - mówi prawie płacząc kobieta. - A ja mam 11 królików, rwij trawę!!!! - odpowiada taksówkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp... Pewnego wieczora farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców. W miarę jak zbliżał się do stawu słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Gdy go zobaczyły odpłynęły na głębszą wodę. - Nie wyjdziemy dopóki pan nie odejdzie! - krzyczały. Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi: - Nie przyszedłem tu po to żeby oglądać was pływające nago, ani po to żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago - tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro - tylko po to żeby nakarmić aligatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż do domu. - Chleb kupiłeś? - pyta żona. - Zakupy to nie jest męskie zajęcie - odpowiada mąż. - No to zajmij się męskim zajęciem - odpowiada żona podciągając kieckę. - A co, pożartować nie można? Gdzie ta siatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasa Łazienkowską. Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka... Przy prędkości 130 km/h .... siedziała z twarzą tuz przy lusterku i... malowała sobie rzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, ze blondynka (wciąż zajęta makijażem!!!) już jest połową auta na moim pasie! I chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem, że i golarka i kanapka wypadły mi z rąk. Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownicę tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat prosto do kubka z gorąca kawa, który trzymałem miedzy nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moją męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę!!! Jak ja k...wa nienawidzę kobiet za kierownicą... Teraz macie co czytać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUOELA
super samotny,,,HA HA HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×