Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość FIRCYK W ZALOTACH..
🖐️ Dobre te kawały:-D:-DHi! Włazi kowboj do baru i patrzi - siedzi tam piykno kobiyta. Kowboj: Cześć. Kim żeś jest? Kobiyta: Lesbijkom... - Eeeeee... To znacy? - Jak sie budza myśla o seksie z kobiytom, jak jym śniodanie to myśla o seksie z kobiytom, jak ida do roboty to myśla o seksie z kobiytom, jak jym obiod, to myśla o seksie z kobiytom, jak wrocom do dom, to myśla o seksie z kobiytom, jak zasypiom, to myśla o seksie z kobiytom... A Ty, kim żeś jest? - Jak sam żech prziszoł to myślołech, żech jest kowbojym, ale teroz wiym, żech jest lesbijkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Mój przyjacielu, byłeś mi naprawdę bliski, Mój przyjacielu, wiesz, że byłeś mi, jak brat? Dałem ci wiarę, dałem ci spokój, Dałem gitarę, dałem samochód I dach nad głową, a do sypialni wszedłeś sam. Mój przyjacielu, przyprowadziłem cię z ulicy Nakarmiłem, odziałem cię, jak brat. Dałem ci wiarę, dałem ci spokój, Dałem gitarę, dałem samochód. Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam. Teraz pijesz wino, pijesz aż do dna, Późna już godzina, próżno czekać dnia. Chciałbyś się rozpłynąć, uciec, gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
siemanko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
witam:) WBW👄 może zapachem świeżo zaparzonej kawki Was skusze!!! Stawiam na stole , a do tego :-D świeżutkie kokosanki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam milutko wszystkie mile Panie które mnie tu znają i wszystkie te które poznać zechcą:-D Bo widzę dużo nowych twarzy:) ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A co tu tak cichutko:) Wiem, wiem zbliża się lato i każdy chce oderwać się od spraw codziennych i wyjechać... Ja tez niedługo wybywam w góry:) Pewnie stąd mniejsza frekwencja... ;) Zimą kiedy jest szaro, buro i nijako więcej przebywa się w domu... wtedy komputerek jest bardziej okupowany...ha haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
W kawiarence na rogu każdej nocy jest koncert, zatrzymajcie się w progu - Eurydyki tańczące, zanim świt pierwszy promień rzuci sługą na ściany, niech was tula w ramionach - Orfeusze pijani. Płyną gwiazdy jak stulecia, noc jak kawtarem potarł mgły, rozwieszą na tańczące Eurydyki, koronkowy rzuca szał, rzeką śpiewa pod mostami, tańczy krzywy cień latarni, o rozwarte drzwi kawiarni, grzbiet pociera czarny kot. Kto ma takie dziwne oczy? Eurydyka, Eurydyka Kto ma takie dziwne usta? Eurydyka, Eurydyka Już niedługo na widnokręg, świt rożowy pełen wpęłznie wolno. Mgły rozwieją się jak przedzą. Zblednią światła, prysnie czar. Wiatr się zerwał w zaułkach, tracą drzewa jak strumy Czy to śpiewa Orfeo, czy to drzewa tak szumią? Na wystawie drogerii czarny kot ci powraca, zanim kogut zapieję, musi wtopić się w zapach. Rzeka szemrze pod mostami, znikł już szary cień latarni. Wchodzą ludzie do kawiarni. Na ulicy zwykły gwar, a wiatr tańczy ulicami, wiatr kołuje jak pijany, i rozwiesza na gałeziach z pajęczyny tkany szał. Kto ma takie dziwne oczy? Eurydyka, Eurydyka Kto ma takie dziwne usta? Eurydyka, Eurydyka Wiatr tanczy ulicami, wiatr koluje jak pijany Mgly rozwialy sie jak przedza Zostal tylko, zostal tylko czarny kot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Moje Panie !!! Przyznam, ze ten topik czyta się wspaniale... I w wolnym czasie będę Was kochane" Laseczki" odwiedzał.. Jestem jak wiecie starszym panem , ale tak jak i Wy wszystkie kocham śmiać się i żartować.. I piwko tez lubię wypić od czasu do czasu:-D http://muaaac.blox.pl/resource/004gozdziki.j pg Zycze miłego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
11 czerwca - Czerwiec zimny i wilgotny, całemu roku bardzo psotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jasku🖐️Witam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pozdrawiam ,,, wyjdę na mały spacerek z psem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Hallo!!! Troszkę chłodniej, lekki wiaterek,trochę chmurek,troszkę pokropiło... Mozna troszkę pospacerować i przespaceruje się do sklepiku:-D Moze jakieś owoce kupie, bo wieczorkiem , lubię coś podjadać:-D fajne wszystkie te piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Kupie coś dobrego, to wam postawie na otwarcie stronki:)ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×