Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamma..
Cos nie chce grac:-D ha ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Witam milutenko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Serdeczny dzien doberek. Buziaki . Wy moje Panie litosci nie macie !!!! Ja tu sie tu i owdzie zaokraglam, a Panienki taaakie pysznosci ...... slinka naplywa do ust , ale gdzie tu w Germanii ogoreczki kiszone czy kapustke dostac !!!!!!! Dziekuje Wam , za to ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dwóch juhasów znalazło jeża i kłócą się o nazwę tego zwierzaka: - To je iglok! - To je spilok! Przechodził tamtędy stary baca i usłyszał sprzeczkę. Podszedł i zawyrokował: - To nie je ani iglok, ani spilok. To je kolcok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
witam.... Od pewnego czasu tu zaglądam i zainteresowaniem czytam to co tu piszecie;ja tez lubię poezje, piosenki i przyrodę:) Czy mnie tu zechcecie:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie !!! Wesolski mnie rozbawił na całego:-D dzień był dziś wspaniały , dzieciaki po gościnie siedziały i oglądały film na Wideo,,, A ja mogłam poprasować przy nich sobie wszystko , bo dziś mecz i będę miała już spokój z prasowaniem , bo właściwie na wieczór je zaplanowałam.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córcia kupiła dziś 3 kilogramy schabu z kością ... Wiec wyprułam kości , porządnie wymoczyłam i teraz je podgotuje,, a jak będą gotowe to obiorę mięsko z kości, wywar przez sitko przeleje i ugotuje młodej kapustki na jutro... A schab przyrządziłam i jutro wieczorem upiekę ze śliwką :-D Bo w sobotę mamy gości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
GRANATKU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Pozdrawiam tez wszystkich bez wyjątku ! powieszę pranie i później wpadnę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Dziękuję Granatku:) Krzeszewska Joanna - * * * [Pewność i niepewność.] Pewność i niepewność. Wiara i zazdrość. Nadzieja i rozpacz. Wolność i kajdany. Radość i łzy. Przyjaźń i nienawiść. To wszystko zawiera w sobie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Głowacka natalia - * * * [Podaj mi dłoń] " Podaj mi dłoń Pomóż ocaleć z wielkich ran Oddaj swe ciało gdy moje ubolewa Oddaj serce gdy krew się wylewa Ulecz mą dusze gdy ona cierpi Zetrzyj mi pot z czoła Otrzyj łzy bym była wesoła Przytul bym czuła bicie twego serca Nie rań by kiedyś twa rana nie była zbyt wielka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Milego wieczoru wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Marek Aureliusz -------------------------------------------------------------------------------- "Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Hymn o miłości I List do Koryntian, 13.1-13.8 Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelka wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak, iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza sie bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamieta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli sie z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, nie jest jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. Heinrich von Kleist -------------------------------------------------------------------------------- Powinno się przynajmniej raz dziennie przeczytać jakiś ładny wiersz, zobaczyć piękny obraz, posłuchać przyjemnej piosenki lub porozmawiać z najlepszym przyjacielem. W ten sposób budujemy piękniejszą, bardziej wartościową część naszego istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
i jwszcze to .... Generał Mac Arthur, 1945 r. -------------------------------------------------------------------------------- Młodość jest nie tylko okresem w życiu, jest stanem ducha, wyrazem woli, jakością wyobraźni, siłą emocji, zwycięstwem odwagi nad nieśmiałością, smaku przygody nad umiłowaniem przyrody. Nie zostaje się starym po przeżyciu pewnej liczby lat: zostaje sie starym, gdyż porzuciło się swój ideał. Lata marszczą skórę, odrzucenie ideału marszczy duszę. Młodym jest ten, kto się dziwi i zachwyca. Pyta się, jak nienasycone dziecko: a potem? Stawia czoło zdarzeniom i znajduje radość w grze życia. Jesteś tak młody jak twoja wiara. Tak stary jak twoje zwątpienie. Tak młody jak twoja ufność w siebie. Tak młody jak twoja nadzieja. Tak stary jak znużenie. Jesteś młody tak długo, jak długo jesteś wrażliwy. Wrażliwy na to, co piękne, dobre i wielkie. Wrażliwy na przesłania przyrody, człowieka i nieskończoności. Jeśli pewnego dnia twoje serce ugryzie pesymizm i zacznie je trawić cynizm, niech dobry Bóg ma w opiece twoją duszę starca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Grazka otworzyła 600 setna stronkę.... brawo!!!! I jeszcze jakim pięknym wierszem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×