Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Biedronka...
Dziękuję.... Idę na spacer z pieskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Ciepły deszyk popaduje kto mnie w 4 litery pocałuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
O biedronka tyz jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
i Motylem jestem - Irena Jarocka Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Pofrunę, gdzie nie byłam jeszcze. Zatrzymaj, bo nie wrócę więcej... Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Dzień minął już, a pragnę jeszcze siąść tu i tam... motylem jestem... Jak motyle, jak motyle, wzlećmy jeszcze choć na chwilę w górę, aż pod niebo, tam, gdzie czeka nas słońca blask! Wzlećmy raz pod niebo jeszcze, nie spotkamy się już więcej nigdy. Kolorowe sny rozwieje wiatr, zatrze czas! Motylem jestem, na na na na, motylem jestem. Dzień minął już, a pragnę jeszcze siąść tu i tam... motylem jestem... Jak motyle, jak motyle, wzlećmy jeszcze choć na chwilę w górę, aż pod niebo, tam, gdzie czeka nas słońca blask! Wzlećmy raz pod niebo jeszcze, nie spotkamy się już więcej nigdy. Kolorowe sny rozwieje wiatr, zatrze czas! Motylem jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
BIEDRONECZKI - Kasia Sobczyk BIEDRONECZKI SĄ W KROPECZKI I TO CHWALĄ SOBIE, U MOTYLKA PLAMEK KILKA SŁUŻY KU OZDOBIE, W DROBNE CĘTKI STORCZYK GIĘTKI LILIOWE TULI PŁATKI, TY MÓJ GRZYBKU TEŻ MASZ ŁATKI I ŚLICZNY KAPELUSIK, WIĘC NIECH STALE CIĘ NIE SMUCI TEN DROBNY BIAŁY RZUCIK. MARYSIA BŁĘKITNE MA OCZY, A W BRÓDCE DOŁECZEK UROCZY, LECZ W SERCU MA SMUTEK PO BRZEGI, BO NOSEK MARYSI JEST W PIEGI. BIEDRONECZKI SĄ W KROPECZKI I TO CHWALĄ SOBIE, U MOTYLKA PLAMEK KILKA SŁUŻY KU OZDOBIE, W DROBNE CĘTKI STORCZYK GIĘTKI LILIOWE TULI PŁATKI, BO NA KROPKI WIDAĆ MODA, WIĘC TRZEBA DOJŚĆ DO WNIOSKU, ŻE W TYM WŁAŚNIE JEST URODA, ŻE PIEGI SĄ NA NOSKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
to dla naszej Jagodzianki:) Jagódki Jesteśmy jagódki, czarne jagódki, Mieszkamy w lesie zielonym, Oczka mamy czarne, buźki granatowe, A rączki są zielone i seledynowe. A kiedy dzień nadchodzi, Dzień nadchodzi. Idziemy na jagody, Na jagody. A nasze czarne serca, Czarne serca. Biją nam radośnie, Bum tarara bum. Pójdziem na jagódki, wysmarujem bródki, Do kosza połowę, a resztę na głowę. Trochę sobie zjemy, się wysmarujemy I zatańczymy nowy taniec jagodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Spadam bylem na wycieczce rowerowej , chciałem trochę sadło zrzucić, ale deszcz i klops:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
A ta cisza w oazie to przed burza ???? Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
LUkas..!.Ty diabliku jeden:-D Witam WBW ! dziś zegnamy kochana wiosnę:( I niedługo będzie "aby do wiosny":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Wypraszam sobie diablik toż ja anioł wypisz wymaluj:-D mama mówiła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Spadam jeść kolacje:-D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
A ja się w piosenkach zasłuchałam , miałam tez kiedyś STACHA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Najedz się Lukasku to sadło ci spadnie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Pozdrawiam i zawiadamiam , ze córka z rodzina do mnie przyjeżdża.:) Tydzień jeszcze pracuje a potem lecę z nimi na urlop... W końcu laba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po łebku poczytałem ... Jakie piękne wspomnienia... Mnie lato kojarzy się z pociągami, wakacjami , potem autostopem, lasami, jeziorami... Tato był kolejarzem to bilety darmowe były, wiec się jeździło po Polsce...często bywałem na Mazurach.) Najpierw oczywiście z rodzicami , potem z kolegami , koleżankami...:-D Bylo super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin Stanek - Autostop Jedziemy autostopem, jedziemy autostopem. W ten sposób możesz bracie przejechać Europę. Gdzie szosy biała nić, tam bracie śmiało wyjdź. I nie martw się co będzie potem. Ref. Autostop, autostop, wsiadaj bracie dalej hop. Rusza wóz, będzie wiózł, będzie wiózł nas dziś ten wóz. Jedziemy autostopem, jedziemy autostopem. Cóż dla nas znaczy pociąg na spółkę z samolotem. Gdzie szosy biała nić, tam bracie chce się żyć. Czy naprzód jedziesz, czy z powrotem. Ref. To były mojej młodości piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz lody wam postawie bo właśnie kupiłem i jeszcze zakupów nie rozpakowałem, ale lody do zamrażalki włożyłem , taki glupi to nie jestem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×