Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////////
Milego wieczorku życzę WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjkddcvv
MODLITWA ŻONY PANIE PROSZĘ CIĘ OBDARZ MNIE MĄDROŚCIĄ, ABYM MOGŁA ZROZUMIEĆ MOJEGO MĘŻA DAJ MI CIERPLIWOŚĆ, ABYM MOGŁA WYTRZYMAĆ JEGO IDIOTYCZNE POMYSŁY PROSZĘ CIE, DAJ MI TEŻ MIŁOŚĆ, BYM MOGŁA WSZYSTKO MU WYBACZYĆ TYLKO O SIŁĘ CIĘ NIE PROSZĘ , BO BYM GO k***a ZABIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjkddcvv
W przedziale w pociągu naprzeciwko starszego pana siedzi ładniutka, młodziutka dziewczyna w mini spódniczce. Mężczyzna zerka i zerka na jej nogi, w końcu mówi: - Czy byłaby pani tak łaskawa i zakryła kolanka? I pani będzie cieplej, i ja drżeć przestanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjkddcvv
Przyjechała teściowa do dzieci, siedzi i siedzi w końcu dzieci postanowiły Ja juz wykurzyć ze swojego gniazdka i umowa była taka, zaczniemy sie przy niej kłócić.......... jak bedze trzymać twoja stronę, to ja Ja wykurzę a jak będzie trzymać moja stronę to ty . Zaczęli awanturę, teściowa siedzi cichutko nagle zięć mówi: no i co a mama nic na to nie powie a teściowa ze stoickim spokojem odpowiada: dzieci ja nie będę się do was wtrącać , bo chce jeszcze trochę u was zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 👄 Nie mam czasu wpadłam was przywita i uściskać ,,, Znowu będę miała gości teraz z męża strony brat z bratowa... Ciesze się bo będzie w domu znowu weselej ... Wczoraj rozmawiałam z nią przez telefon i zaproponowałam jej przyjazd , wyczulam , ze się bardzo ucieszyła, zawsze gdzieś wyjeżdżali a tym razem w końcu przyjadą do nas.. Maz tez się bardzo ucieszył...od jutra zabieramy się za przygotowanie dla nich pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz pozdrawiam Was Wszystkich od A do Z i życzę miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro👄 Różyczko👄 /////👄 Joanno👄 kasimo👄 Mile panie👄 Nieśmiała👄 wesoloski👄 Podliszko👄 I WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Bo szczęście to przelotny gość Szczęście to piórko na dłoni Co zjawia się, gdy samo chce I gdy się za nim nie goni Szczęście to ta chwila co trwa Niepewna swojej urody To zieleń drzew, to dzieci śmiech Słońca zachody i wschody Bo szczęście to przelotny gość Przebłysk słonecznej pogody I dużo wie, kto pojął, że Szczęście to garść pełna wody NA SZCZĘŚCIE dla Was!! ---> http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=454692 .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
dzięki różyczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Zycze miłych snów👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Zycze miłych snów👄👄👄👄👄👄👄👄👄Zycze miłych snów👄👄👄👄👄👄👄👄👄Zycze miłych snów👄👄👄👄👄👄👄👄👄Zycze miłych snów👄👄👄👄👄👄👄👄👄Zycze miłych snów👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba. Dobranoc Oazowicze Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba. Dobranoc milasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem. Będę gwiadką na Twym niebie. Będę zawsze blisko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem. Będę gwiazdką na Twym niebie. Będę zawsze blisko Ciebie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem. Będę gwiazdką na Twym niebie. Będę zawsze blisko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK spij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy! Ha ha ha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie można zasnąć liczy się owieczki, gwiazdeczki i inne bajeczki. Ja proponuje Tobie, abyś policzyła, ile to buziaków ode mnie dostaniesz, gdy po cudnej nocce rano sobie wstaniesz. DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha aha ahahahh
:-D Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia. Teść pokazuje jeden kciuk "up", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi "węża" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają. Tłumaczenie poniżej: T: Mam flaszkę! Ź: To mamy dwie! T: Żmija w domu? Ź: Są obie T: To co, pijemy na klatce? Ź: Nie, na śmietniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha aha ahahahh
Przychodzi mężczyzna do sklepu: - Poproszę cukier w kostkach. - Niestety, już nie ma. - Więc poproszę inną tanią bombonierę dla teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×