Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Dobranocka !!! Jacek i Agatka. babinka. Koziołek matołek. Bolek i Lolek. Rumcajs i, Hanka I Cypisek... Wam się kłania :-D ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I coś wesołego na ten pochmurny piątek.:-D Jak poznać wiek ryby? >>> - Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba >> starsza. >>> >>> >>> Na co trzeba uważać w seksie grupowym? >>> - Na to, żeby nie zostać pominiętym!!! >>> >>> -Dlaczego Mikołaj chodzi zawsze wesoły??? >>> -Bo zna adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek: >>> >>> >>> - Dlaczego łysy jedzie na motorze z otwartym rozporkiem ? >>> - Bo lubi poczuć wiatr we włosach >>> >>> >>> Wiesz jakie jest najszybsze zwierze na świecie ? >>> -Gepard >>> A wiesz jaki jest najszybszy ptak ? >>> -Ptak geparda .. >>> >>> Jaka jest różnica między krową a traktorem? >>> - Jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali, >> to idzie dalej. >>> >>> >>> - Dlaczego krasnoludki idąc lasem śmieją się? >>> - Bo je mech w jaja łaskocze. >>> >>> >>> - Co to jest: leży pod brzózką i stęka? >>> - Sekretarka dyrektora Brzózki. >>> >>> >>> - Co robią mężczyźni po stosunku? >>> - 5% odwraca się na drugi bok i zasypia. >>> - 5% zapala papierosa i wychodzi do łazienki. >>> - Pozostałe 90% ubiera się i wraca do domu, do żony. >>> >>> >>> - Kto to jest kawaler? >>> - To ktoś, kto codziennie do pracy przychodzi z innej strony... >>> >>> - Kto to jest mąż? >>> - Zastępca kochanka do spraw finansowo-gospodarczych. >>> >>> - Dlaczego mleko zawiera tłuszcz? >>> - Żeby nie skrzypiało podczas dojenia. >>> >>> >>> - Po co produkuje się białą czekoladę? >>> - Żeby murzynek też mógł się upieprzyć... >>> >>> >>> - Jak i kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży? >>> - Pierwsze objawy ciąży to wytrzeszcz gałek ocznych. >>> Pojawia się zaraz po pęknięciu kondoma. >>> >>> >>> - Kiedy się kończy miesiąc miodowy? >>> - Kiedy mąż przestaje pomagać żonie myć naczynia i robi to sam. >>> >>> >>> - Kiedy Eskimos wie, że zima jest naprawdę siarczysta? >>> - Jak mu się psy łamią na zakręcie. >>> >>> >>> - Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P? >>> - I jedno i drugie wstyd prowadzić. >>> >>> >>> - Co to jest: żona i teściowa w samochodzie? >>> - Zestaw naglasniajacy. >>> >>> >>> - Jakie kroki należy podjąć, gdy spotka się wściekłego psa? >>> - Jak najdłuższe. >>> >>> >>> Co to jest: leży w trawie i nie dycha? >>> - Dwie dychy. >>> >>> - Kto to jest harcerz? >>> - Harcerz jest to dziecko przebrane za idiotę pod >> opieką idioty przebranego za dziecko. >>> >>> - Co robi kobieta po stosunku? >>> - Przeszkadza. >>> >>> >>> - Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? >>> - Wódka z piaskiem: jak się plemniki spiją, to się >>> kamieniami pozabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę poezji tez się w Oazie przyda! Louis Aragon Wymyślę dla ciebie różę Dla ciebie która jesteś różą nie do opisania Przynajmniej słowami z modlitewnika twoich procesji Różą którą ukazać mogą słowa obce róży Podobnie jak wyrywający się krzyk oznacza cierpienie Gwiazdy pożądań nad otchłanią miłość Wymyślę dla ciebie różę z palców uwielbienia Tworzących nawę krzyżujących się i obnażonych Wymyślę dla ciebie różę z portyku Kochanków których jedynym łóżkiem są ich ramiona Różę w sercu kamiennych umarłych konających bez spowiednika Różę rolnika rozerwanego przez minę na własnym polu Karmazynowy zapach znalezionego listu Gdzie nic się do mnie nie odnosi ani miłosne napomknienie ani zniewaga Spotkanie na które nikt się nie zjawił Wojsko w ucieczce podczas gwałtownego wiatru Kroki matki przed więzieniem Śpiew mężczyzny w godzinę sjesty pod oliwkami Walkę kogutów w kraju mgły Różę żołnierza oddalonego od kraju Wymyślę dla ciebie moją różę tyle róż Ile jest diamentowych błysków w morskiej wodzie Tyle róż ile wieków wiruje w pyle nieba Ile marzeń krąży w umyśle dziecka Ile świateł pomieścić może jedna łza Przełożył Artur Międzyrzecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki !!! Szymborska Wisława Utopia Wyspa na której wszystko się wyjaśnia. Tu można stanąć na gruncie dowodów. Nie ma dróg innych oprócz drogi dojścia. Krzaki aż uginają się od odpowiedzi. Rośnie tu drzewo Słusznego Domysłu o rozwikłanych wiecznie gałęziach. Olśniewająco proste drzewo Zrozumienia przy źródle, co się zwie Ach Więc To Tak. Im dalej w las, tym szerzej się otwiera Dolina Oczywistości. Jeśli jakieś zwątpienie, to wiatr je rozwiewa. Echo bez wywołania głos zabiera i wyjaśnia ochoczo tajemnice światów. W prawo jaskinia, w której leży sens. W lewo jezioro Głębokiego Przekonania. Z dna odrywa się prawda i lekko na wierzch wypływa. Góruje nad doliną Pewność Niewzruszona. Ze szczytu jej roztacza się Istota Rzeczy. Mimo powabów wyspa jest bezludna, a widoczne po brzegach drobne ślady stóp bez wyjątku zwrócone są w kierunku morza. Jak gdyby tylko odchodzono stąd i bezpowrotnie zanurzano się w topieli. W życiu nie do pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola ...
„Nasza nowoczesna babcia” Moja babcia jest jeszcze prawie całkiem młoda. Chodzimy na wycieczki czy deszcz, czy pogoda. I pływamy z nią razem, ja się chwalę babką ! Bo z nas wszystkich ma ciągle najlepszy czas żabką ! Jeżeli mam gorączkę, to mi chłodzi głowę. A ciepły szalik wiąże w mroźne dni zimowe. Moja z nami zostaje przez calutkie lato. Fajnie wtedy jest w domu – jakoś tak – bogato ! Babcie są rozmaite, jak tu powiedziano, lecz właściwie czują zupełnie tak samo. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiech i słówko – dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola ...
Będę prawdziwy, bo są tacy, którzy mi ufają. Będę czysty, bo są tacy, którzy się troszczą o mnie. Będę silny, bo wiele trzeba wycierpieć. Będę odważny, bo trzeba odważyć się na wiele. Będę przyjacielem wszystkich: wrogów i tych, którzy nie mają przyjaciół. Będę dawać i zapominać o darze. Będę pokorny, Bo znam swoją słabość. Będę patrzeć w górę, i śmiać się, i kochać, i dźwigać. Howard Arnold Wolter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sobą - nigdy tobą Wyzwij mnie - bo jestem sobą uderz mnie - bo nie jestem taki jak ty zabij - bo nie jestem tobą nie chcę się stać taki jak ty nie chcę,słyszysz??!!!!!!! chcę zostać sobą i żyć według swoich zasad, według swoich ideałów, tak jak chcę, tak jak uznam za słuszne po swojemu nie wchodząc innym w drogę kochając,szanując poprostu będąc Autor: Brother of Night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam i ja jeszcze z wierszykiem do Was ... By powiedzieć , ze niestety do teściów dziś nie pojedziemy bo auto nawaliło ... M M właśnie odstawił auto do warsztatu samochodowego... Jak pech to pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Witam wszystkich ! byłam na rynku po jajka i ziemniaczki.... I deszczyk mnie zmoczyli ,może jeszcze urosnę.?.. Bo ostatnio ro coś tak maleje...:-D rzadko chodzę na wysokim obcasie , można nazwać , ze tylko od wielkiego święta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Piosenki, bajeczki dla dzieci wspaniale , poczyta lam wasze wpisy pośmiałam się i teraz łapie się za obieranie kartofli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Milego weekendu WBW życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Dziadku! Dziadku Dlaczego babcia tak biega między drzewami? Pyta mały Jasio. Dziadek przeładowuje sztucer i krzyczy: - Zamknij mordę gówniarzu i kulki podawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Mówi babcia do wnuczka: -Jak byłam w twoim wieku muzyka była o wiele bardziej melodyjna. -Babciu,ale ja włączyłem mixer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Wnuczka pyta babcię: -Co to jest kochanek Babcia zrywa sie na równe nogi, otwiera szafe, a z niej wypada szkielet. -Popatrz, na śmierć zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Biegnie babcia przez cały dworzec PKS na autobus cała załadowana różnymi pakunkami i siatkami pełnymi zakupów. Podbiega pospiesznie do autobusu i zwraca się do kierowcy: - Panie, a ten autobus to do Sulejówka jedzie...? -Tak jedzie... -Panie... a czy ten autobus to do Sulejówka jedzie...? -Tak jedzie jedzie!! Proszę wsiadać -Ale panie... czy ten autobus to do Sulejówka jedzie...? -NIE !! Do Nowego Jorku -Ale przez Sulejówek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Babcia dostała paczkę z zagranicy. Otwiera ją, a w paczce okulary. -No, ja wreszcie będę porządnie widzieć - mówi wkładając okulary na nos. - No ja teraz widzę! No, wszystko ostre. O, i list jest od Erny. Cóż ona tam pisze: "Mamo, w tej paczce wysyłam wam oprawki, w następnej będą szkła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×