Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
🖐️👄 🖐️👄🖐️👄 🖐️👄🖐️👄 🖐️👄🖐️👄 🖐️👄🖐️👄 🖐️👄🖐️👄 🖐️👄🖐️👄 🖐️👄 DOBRANOC:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam nocą !!! Spijcie słodko ja muśże pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A ja będę twym aniołem Śpij, zamnikj oczy śnij, śnij Śpij, zamknij oczy śnij, śnij. A ja będę twym aniołem, Twą radością, smutkiem żalem. Będę gwiazdą na twym niebie, Będę zawsze obok ciebie / *2 Jak wytłumaczyć tobie mam, Że jesteś wszystkim tym co mam. Tym co jest dobre i co złe, Uwież tak bardzo... Śpij, zamnikj oczy śnij, śnij Śpij, zamknij oczy śnij, śnij. A ja będę twym aniołem, Twą radością, smutkiem żalem. Będę gwiazdą na twym niebie, Będę zawsze obok ciebie / *3 Jak wytłumaczyć tobie mam, Że jesteś wszystkim tym co mam. Tym co jest dobre i co złe, Uwież tak bardzo... kocham cię /*2 A ja będę twym aniołem, Twą radością, smutkiem żalem. Będę gwiazdą na twym niebie, Będę zawsze obok ciebie / *2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
👄D👄O👄B👄R👄A👄N👄O👄C👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK spij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Granatku, tak to mi się spodobało, ze skopiowałam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Pozdrawiam wszystkich.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usidlam napić się kawy już druga dziś... Kto w domku zapraszam do mnie na werandce... (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Muzyka rznie w oazie na całego:) i nie powiem nawet dobre kawałki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
zajadam zupkę ogórkową aż mi się uszy trzęsą, tak na basenie zgłodniałem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
cały czas pada ....pogoda butelkowa wiec wypije piwko i po obiedzie drzemka godzinna i gdzie mi będzie lepiej ?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pada Wesołowski a zupki ogórkowej jutro ugotuje i już:) narobiłeś mi smaka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Pozdrawiam mile panie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Zycze wszystkim miłego wieczorku a jutro duzo słońca i uśmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Tyle słońca w całym mieście - Anna Jantar Tyle słońca w całym mieście Dzień - wspomnienie lata Dzień - słoneczne ćmy Nagle w tłumie w samym środku miasta Ty po prostu ty Dzień - godzina zwierzeń Dzień - przy twarzy twarz Szuka pamięć poplątanych ścieżek Lecz czy znajdzie nas Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też Dzień - powrotna podróż Dzień - podanie rąk Ale niebo całe jeszcze w ogniu Chcę zatrzymać wzrok Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×