Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////////
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JESTEŚCIE WBW!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Andrzej Zaucha - Dzień dobry, Mr. Blues Dzień dobry, dzień dobry, Mr. Blues tak bardzo dawno już pan nie zaglądał do mnie, jak widzę, pan nie sam, pan z najsmutniejszą z pań, pan z panią Melancholią. Co słychać, co słychać, Mr. Blues? Pan dawno nie był tu, jak miło widzieć pana, widocznie przyszedł pan, aby wykonać plan, plan roczny zasmucania. Jak zdrowie, Mr. Blues? Słyszałem, że pan znów chorował na wesołość. Jak dzieci uczą się? O tak, pamiętam je: to Smutka i Minorek. Odchodzi pan już, Mr. Blues, mam wobec Pana dług, jaki - pewnie pan zapyta, bo widzi pan do słów, brakło mi tylko nut i pan mi je dopisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Andrzej Zaucha - Wakacje z blondynką To była blondynka, ten kolor włosów tak zwą, Sprawiła, że miałem wakacje koloru blond. W popołudniową godzinę po prostu spotkałem ją, Dziewczynę z bursztynu, na plaży koloru blond. A potem słońce, plaża, a czas obok sobie biegł I zamiast kalendarza co dzień jej przybywał pieg, jeden pieg. Tych piegów było trzydzieści, a może trzydzieści dwa, W tym czasie się mieści blondynka, plaża i ja. To staje się prawdziwe, kiedy pozostaje w nas I płowo-złotą grzywę wichrzył za nas ciepły wiatr w moich snach. W popołudniową godzinę po prostu spotkałem ją, A teraz wspominam wakacje koloru blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Andrzej Zaucha - Wieczór nad rzeką zdarzeń Popatrz - most nad rzeką zdarzeń pusty już taksówki co raz dłużej drzemią na postojach czekają na ostatni kurs Popatrz - bramy już przymknięte w oknach noc nad kinem neon jakby przygasł i wypłowiał możemy znów przy ogniu siąść Każdy wieczór tutaj ma znajomą twarz płyną krajobrazy, które dobrze znasz tu się uczyłeś siebie dobrych parę lat ale odfruniesz kiedyś stąd jak ptak Listu z tej podróży nie przeczytam już znajdziesz swą dziewczynę, pracę, własny klucz i jeśli nawet kiedyś wrócisz na ten brzeg już w innej wodzie przejrzysz się Popatrz - w mokry asfalt biją światła lamp ostatni tramwaj noc przecina jak pochodnia wycisza mrok klaksony aut Popatrz - na tej scenie gramy tylko my w tę noc czy w życie dziś nas wiedzie ta rozmowa papieros w ręku lekko drży Popatrz - most nad rzeką zdarzeń wrasta w mrok w tę noc, czy w życie dziś nas wiedzie ta rozmowa mniej pewny teraz każdy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Kochani ja tez mam do roboty fasolkę, ogórki , cukinii... Dlatego teraz rzadziej tu bywam... W całym domu u mnie dziś pachnie koprem i czosnkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Ja zalewam ogórki przegotowana woda ... już ostatnia na dziś partie zalałam solanka... Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora WBW👄 Kochani zaczyna się sezon ogorasowy i ja tez zakisiłam garnek 5 litrowy małosolnych... U mnie tak bardzo lobią chlebek ze smaluszkiem i ogórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
HaLLo! haloooooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Pamiętacie mnie jeszcze? wpadłam zyczyc wam kolorowych snów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Stawiam piwo!!! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×