Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Wesoloski
Sika sobie facet pod kościołem, nagle podchodzi staruszka i pyta się: -Czy mogę panu potrzymać jedno jajeczko? Facet zdziwiony pytaniem patrzy na babunie i widzi, że jest stara i zaraz zejdzie z tego świata. Więc się zgadza. Po chwili staruszka: -Czy mogę potrzymać panu drugie jajeczko. Facet znowu spojrzał na babunie i odpowiedział że może. Nagle staruszka zaczęła zgniatać mu jajka i mówiąc: -Pod kościołem się nie siusia...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Przyjaciele nie oczekują od ciebie, że będziesz idealny. Tak naprawdę, są niezmiernie zaskoczeni, gdy okazuje się, że taki jesteś. Dugdale Pamela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Są rzeczy, w które trzeba wierzyć, aby je zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Potrzeba mężczyzny na jeden dzień, psa na tydzień, kobiety na zawsze. Przysłowie skandynawskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Dwie znajome rozmawiają o pani Ziucie: -Ona nie pragnie niczego innego, jak tylko żyć tak długo, aby naprzykrzyć się swoim dzieciom, tak jak one jej.... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Czy to prawda, że masz dwóch kochanków? -Tylko jednego, ten drugi to mój narzeczony!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Ziuta chwali się sąsiadce: -Do tego żeś doprowadziła, że mój stary kurzy ino po dobrym obiedzie. -To piękne. Jeden papieros na rok jeszcze nikomu nie zaszkodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Przychodzi baba do okulisty i mówi: -Panie doktorze, mam słaby wzrok. -To proszę przeczytać te największe litery na tablicy. -A gdzie ta tablica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Bardzo już pochylony dziadek pcha wózek inwalidzki, na którym siedzi stara kobieta. Współczujący przechodzień zatrzymuje i pyta: -Długo już tak wozicie żonę? -Nie -odpowiada dziadek -tylko od rana do południa. Po południu zawsze ona mnie wozi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
ALE WAM PRZYNUDZAŁEM.:-D ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
WITAM MILE PANIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Nie złoto co się świeci Nie brylant co wiele wart Lecz to co się kocha To największy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Pomnij prawdę prostą, co życiem kieruje: Człowiek w szczęściu drugiego swoje szczęście znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Chociaż błyskotki zdobią człowieka Chociaż na ubiór świat oczy zwraca pamiętaj Nie strój zdobi człowieka Lecz pilność, uczciwość, praca Choć poznasz życie i cały świat, wciąż będziesz tęsknił do szkolnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR...
Miłość do książki niech Cię porywa. Ucz się i pracuj, a będziesz szczęśliwa. Milego Weekendu Wszystkim życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam 👄 Jakie ładne wierszyki...SENIORZE ! Ja tez uważam , ze szkolne lata były najpiękniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam !!! auto naprawione za pól godziny jedziemy ... Milej soboty i niedzieli....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
🖐️Witam WbW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Właśnie wróciłem z pubu:) Wypiłem piwo, pośmiałem sie z kumplami i wieczór zleciał... A pogoda rzeczywiście już troszkę przy długo bez słońca... Ciekawy jestem co tak kaska nad morzem porabia?! ;) pewnie zbiera muszelki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
PABU ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Hej , hej już jestem, tydzień nad morzem mi wystarczył .:-D Opaliłem się na białego murzyna .-D ha ha ha tak słonko prażyło:-D W sierpniu wybieram się w Bieszczady .... W Górach zostawiam zawsze moje serce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
http://qukaczmarczyk.wrzuta.pl/audio/y5SD4BOmmY/czeslaw_niemen_-_domek_bez_adresu Spójrz, szczyty już w płaszczu chmur, to na pożegnanie Staw, Czarny staw żegna nas wspomnieniami Gdy wrócisz tu, przejdziesz znów Pięciu Stawów szlakiem Sznur wspomnień z gór będzie ci drogę znaczył Ti, ti, ri, ti, ti, rit, ti, ti Ye------h Tam znajdziesz mnie w chatce tej, gdzie samotna jodła Stać będę w drzwiach, zaraz mnie zdala poznasz Stąd będę wciąż patrzeć w dół, aż nadejdzie wieczór Czy znajdziesz znów domek mój bez adresu? Ti, ti, ri, ti, ti, rit, ti, ti Ye------h Ti, ti, ri, ti, ti, rit, ti, ti Ye------h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×