Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Faajmasxm
Wiek XX, pomimo wszystkich swoich zdobyczy, pozostawił nas z wieloma pytaniami: * Dlaczego kobiety nie mogą umalować oczu z zamkniętymi ustami? * Dlaczego nie ma takich tytułów w gazetach "Wróżka wygrała w totka"? * Dlaczego, żeby skończyć pracę w Windowsie trzeba nacisnąć na "Start"? * Dlaczego sok cytrynowy jest robiony z koncentratu, a płyn do mycia naczyń z prawdziwej cytryny? * Dlaczego Amerykanie popijają BigMaca dietetyczną Colą? * Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów o smaku myszy? * Dlaczego Noe nie zabił tych dwóch komarów? * Po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk? * Dlaczego samoloty nie są robione z tego samego materiału co czarne skrzynki? * Dlaczego kamikadze nakładają kaski? * Jaki jest synonim słowa "synonim"? * Dlaczego w lodowce jest światło a w zamrażalniku nie? Może my, w XXI wieku, postaramy się na nie znaleźć odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Życie nie składa się tylko z wielkich poświęceń i obowiązków, ale przede wszystkim z drobiazgów. Uśmiechy i życzliwość rozdawane na co dzień są tym, co zdobywa i zatrzymuje serca, i daje pocieszenie. Humphrey Davy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Bóg ukrył piękno w samym sercu raju, abyśmy nieustannie pozostali czujni, i w radosnym stanie łaski nie zapomnieli o potrzebie rygoru. Paulo Coelho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Większą sztuką jest opanować język własny niż język obcy. Antoni Regulski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
udzie pragną, aby ich szczęście było bez granic, zapominają jednak o prawach tego świata. Mikołaj Gogol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Jeśli nadarza się sposobność, by ulec pokusie, to niestety jej ulegamy. Każda istota ludzka na ziemi potrafi czynić zło, zależy to tylko od okoliczności. P. Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
W sądzie odbywa się rozprawa o kradzież pieniędzy. Sędzia każe powiedzieć, jak się stało. -Proszę wysokiego sądu, jak usiadłam w kinie to ten łajdak przysiadł się do mnie na wolne krzesło. Najpierw mówił ładne słówka a jak się zrobiło ciemno, to mi podniósł sukienkę i sięgnął ręką za podwiązkę, a tam właśnie miałam pieniądze. -To czemu pani nie krzyczała? -Bo ja myślałam, że on w uczciwych zamiarach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieamiala
Dajmy się zaskoczyć miłości Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo "ja", "ja", "ja"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore... gore, gore, gore..." Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: "my", "my", "my"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore, gore, gore, gore!..." A.Osiecka Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda cudowna zaraz wybieram się z małżonkiem po prezent dla teściowej w sobotę skończy 70- siatkę... Oj będzie bal na 100 par... I będzie orkiestra rznąć 100 lat...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Milo witam Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Tuwim Julian "Gdybym był krzakiem..." gdybym był krzakiem świeżych, najczerwieńszych róż, A umieją one świeże być! czerwone! Ty- oczy tylko tak jak umiesz zmruż, a na ten rozkaz twój spłonę. I choćby szary, martwy, stał się ze mnie proch, i beznadziejna gruda z mogilnego dołu, Ty- znowu przyćmij tym zmrużeniem wzrok, A róże trysną z popiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Tuwim Julian Dom Wybuduję tobie dom zielony, Dom zielony, bielony, brzozowy, Do połowy winem ocieniony, Malowany słońcem do polowy. A w tym leśnym, w tym drzewnym kościele Będzie kwitnąć twoje białe żeństwo, Tam sprawimy wesołe wesele, Odprawimy drzewne nabożeństwo. Ledwo błyśnie i zapachnie ranek Rosą, miętą, ptakami, oskołą, Rozgłaskana wyśmiejesz na ganek I zawołasz daleko, wesoło! Do rozpuku odśmieję się w borze I przybiegnę zadyszany w goście, I szeroko ramiona otworzę Dwojgu piersi w owocnym rozroście. Będę z ziemi rósł wygałęziony, Jeden z tobą, jak drzewne rodzeństwo, I w gałęzie twych ramion wpleciony, Wrosnę, wrosnę w twoje białe żeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jasek ; do ciebie macham pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Witam cala oazę i jej bywalców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
ja kisze ogórki, robie soki i wekuje sałatki warzywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Wybaczcie , ze ostatnio mnie mało,ale nadrobimy to jesienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski...
Przyszedłem z basenu ,,, i jeść mi się chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski...
Właśnie odgrzewam bigosik:-D Kto ma chęć to brać łyżkę i zemną proszę jeść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski...
(jestem jak gwiazda ) Poświatowska Halina jestem jak gwiazda gotowa w każdej chwili zsunąć się z nieba runąć we wszechświat jestem jak owoc dyni dojrzały gotów rozpęknąć i wydać ze swego wnętrza plon ziarna jestem jak rozdeptany ptak w agonii rozczesujący dziobem skrzydła podziwiający ich wietrzną konstrukcję jestem jak błysk słońca na ciemnym metalu drzwi które prowadzą we wszechświat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski...
Pogoda Życie jest jak niebo w zwykły dzień.. Raz sie chmurzy, idą smutki, a wraz z nimi moje łzy.. Później słońce się pojawia, uśmiech wraca i odradza... Znowu chmury, deszcz i burza, twarz już mokra, mina smutna... serce puste, bez miłości, która przyjdzie z bólem kości.. Wiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski...
Lato Kazimierz Wierzyński Leżę na łące. Nikogo nie ma, ja i słońce. Ciszą nabrzmiałą i wezbrana Napływa myśl to pachnie siano. Wiatr ciągnie po trawach z szelestem A u góry siostry moje Białe chmury, wędrują na wschód. Czy nie za wiele mi, że jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski...
SPADAM!!! DO JUTRA:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavx m
Baby! jezeli bedziesz trzymala kasztany pod lozkiem-staremu bedzie pyta dobrze stala,przekonasz sie przy nastepnym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×