Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Semerylka
Gosci mam i nie mam czasu pisać... Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semerylka
Piękny jak słoneczko :-D To na jutro wam przesyłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Czesc! Gdzie jesteście przyjaciele moi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani się wypogodziło to i mnie gna do ogrodu... choć troszkę muszę się poruszać , bo na obiad 2 gołąbki wkrochmalilam:-D Ja robie gołąbki w proporcji :1 kg mięsa i pok kg ryżu... Wtedy jem je bez żądnego chleba czy bułki ... moi domownicy jedzą je tak jak flaki z bułeczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Witam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Bajka Król elfów, światem zatruty, Wichrem z daleka przywiany, Klęczy i płacze. Gdzie spojrzy, Kolczaste druty... "Nie żądajcie, bym wojnę doceniał! Zbyt ciężka jest i surowa!... Podobnie i kwiaty nie dźwigną kamienia Na swych gwiaździstych głowach..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://rynna.wrzuta.pl/audio/eKBEf0dNRh/stare_dobre_malzenstwo_-_malinowe_lato 🌻 MALINOWE LATO Tak lekko płynie w nas to lato jakby biedronki nim powoziły w zaprzęgu jeszcze polne kwiaty lekko schylają się do zimy Ty zapatrzona w malin krople co z lipca jeszcze nie ostygły płynę za tobą wnet na oślep ustami zbieram twe maliny Bronisz mi trochę jak przez mgłę i zasłaniasz od wiatru ręką dopiero później przyjdzie nam odpocząć znów zejść na naszą ziemię świętą ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=460024 ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=458462 ...taka malutka wsród innych :-) pięknego wieczoru ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Czesc! Ja uwielbiam maliny i kocham malinowe lato a tak wo gule to chcialabym mieć malinowe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Piękne wiersze i fotki ... Ja jestem po szpitalu, nic poważnego miałam tylko usuwanego żylaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Wiersze dla Agnieszki Osieckiej POETKA ZNIKŁA W ODDALI Poetka znikła w oddali, Bardzo Dalekiej Oddali, wszyscy Ją świetnie znali, wszyscy Ją strasznie kochali. Lecz skoro tak Ją kochali tak bezgranicznie, tak mocno, czemu w co drugim Jej wierszu taka straszliwa samotność? Jeśli aż tylu przyjaciół Wciąż przy Niej, za nią się snuło, Czemu w co drugiej piosence Takie błaganie o czułość? Oto Boże Igrzysko: Poetka dowcipna, psotna, a w środku tak straszliwie zziębnięta i samotna. Wynagrodź Jej to, Panie, w tę przedwiosenną porę, kiedy Poetka stanie nad Niebieskim Jeziorem Najczulej wśród błękitu Ty jeden przytul Ją i ręczę, że Ci przy tym okular zajdzie mgłą... Wojciech Młynarski :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: PANI A. pamięci Agnieszki Osieckiej Pani słowa, zwrotki, rymy – w nas zostały, żyją w nas. Otulając serce nimi wirujemy cały czas i nie przestajemy tańczyć, chociaż czasem sił już brak, bo się dla nas bal nie skończył, bo bal dla nas ciągle trwa... A dla Pani – jak to rani – już po balu... Pani A... Czasem słowo, zamyślenie, czasem nutka-smutka – bęc! Jakiś rym czy we śnie cienie, dymu smak czy łza u rzęs – wpada – z wiatrem czy ze śpiewem…? Tak znajoma – jak od A... „Jak to? Skąd to?” – pytam siebie – „Czy wspomnienie to czy znak?” Może w Niebie, choć nikt nie wie, bal nad bale wiecznie trwa? Patrzę w gwiazdy – może zgadnę? Może któraś powie mi? Gwiazdki mienią się bławatnie... I tak błyszczą… Nie, to łzy... Jedna nutkę przypomina... Mruga do mnie! Tak, to ta! Więc nalewam szklankę wina i wypijam ją do dna – za tę gwiazdkę, za wspomnienia! Pani zdrowie – Pani A! Roje gwiazd się w niebie iskrzą – drży, pulsuje gwiezdna mgła – bo się bawi towarzystwo – bal tam swój wszechświetny ma! A my za te w niebie gwiazdki, których coraz więcej tam – bo tam błyszczą, gdy tu gasną – kiedy czasem smutno nam, patrząc nocą w niebo jasne trąćmy z nimi się – do dna! Iwonna Buczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Piękne prawda ... Tak mi przyszła na myśl ta wspaniała polska poetka, prozaik, autorka tekstów piosenek, reżyser teatralny i telewizyjny, dziennikarka. Nasza Kochana i niezapomniana AGNIESZKA OSIECKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Dobranoc.... tycze wszystkim kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wiaro witaj... Jam wrócił na stare śmieci.:-D ha ha ha ha ha -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Witaj wiaro z Oazy! Co za wieści ? Kto się żeni? kto wychodzi za maż?..... Postawie Winko YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Zakochałem się... I W Jesieni szycia zachowuje się jak zakochany trzpiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×