Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość /////////////
# 18 sierpnia - Jeśli w sierpniu rosa moczy, to pogoda na uboczy. # Żołędzie pełne i białe, przyszłe lato doskonałe. 19 sierpnia - Jeżeli w sierpniu gorąco będzie, to zima w śniegi długo zasiędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
wszystkim życzę kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
*.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(* DOBRANOC!!!) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
*.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(* DOBRANOC!!!) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Dziewczyny!!! Wszystkim od A do Z, życzę wspaniałego tygodnia bez deszczu bez burz, nawałnic i trąb powietrznych :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
"Od grzechu zaczął się świat. A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki: i grzeszna, i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra, i zła, I gołąb, i żmija, i piołun, i miód, I anioł, i demon, i upiór, i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna, Początek i koniec - kobieta, acha!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Dobranoc!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, ranki i wieczory pachną już jesienią, ale w ciągu dnia króluje jeszcze lato..:) Pora na mieczyki astry a to przecież kwiaty kończącego się lata....Takie już uroki ma właśnie sierpień... Tak kochani za dobre 10 dni wrzesień oznajmi nam , ze nadchodzi jesień... Juz czerwienia się pienne jarzębiny... http://lh5.ggpht.com/_WR-OIckqHQQ/RoJ4e7C_3HI/AAAAAAAAAVM/IRRrkx2ooj4/IMG_01878.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwone korale, czerwone niczym wino Korale z polnej jarzebiny I 3zy dziewczyny i wielkie 3zy Z miasta p3aszcz i korale me On pochwali3 i rzek3 �e zemną zatanczya chce Jego dzins i mej bluzki biel Zwar3y sie w tangu wnet We w3osy mia3 wtarty ?el Czerwone korale, czerwone niczym wino Korale z polnej jarzebiny I 3zy dziewczyny i wielkie 3zy Potem mnie na wycieczke wzią3 I na wycieczce tej Mą bielu1ką bluzke zmią3 Wszyscy mi zazdrościli tam Gdy wróci3am i gdy W pomietej bluzeczce sz3am Czerwone korale, czerwone niczym wino Korale z polnej jarzebiny I 3zy dziewczyny i wielkie 3zy Wczoraj te? na tych tancach by3 A we w3osach mu ?el Jak srebrzysty ksie?yc ślni3 Tyle ?e z Kryśką ca3y czas Tanczy3 a w strone mą Nie spojrza3 ni jeden raz Z innym zatancze gdy Z tą Kryśką bedziesz ty A potem czemu nie Niech innym bluzki mie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Życie jest szansą, schwyć ją. Życie jest pięknem, podziwiaj je. Życie jest radością, próbuj ją. Życie jest snem, uczyń je prawdą. Życie jest wyzwaniem, zmierz się z nim. Życie jest obowiązkiem, wypełnij go. Życie jest grą, zagraj w nią. Życie jest cenne, doceń je. Życie jest bogactwem, strzeż go. Życie jest miłością, ciesz się nią. Życie jest tajemnicą, odkryj ją. Życie jest obietnicą, spełnij ją. Życie jest smutkiem, pokonaj go. Życie jest hymnem, wyśpiewaj go. Życie jest walką, podejmij ją. Życie jest tragedią, pojmij ją. Życie jest przygodą, rzuć się w nią. Życie jest szczęściem, zasłuż na nie. Życie jest życiem, obroń je. (Matka Teresa z Kalkuty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc... Nie mam komputera , jestem u córki! Pogaszę światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
cześć! już poniedziałek?:-D zaparzę klawe spałem cale popołudnie to chyba ranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Toz to północ!!!!!!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak! Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną, Jakaś para się okryła peleryną, przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja? A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym, Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni, idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa, Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa, liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja? A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa, Ani piorun, który trafił obok drzewa, słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa... który wciąż inaczej śpiewa. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór... patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×