Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
A ja stawiam kubeczki z gorąca kawa i ciepłą drożdżówkę z polewą migdałową... (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)> (__)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich jesiennie:-D Robimy śliczne ludziki z dzieciakami teraz wkładają zapałeczki to nie jest niebezpieczne to mogłam do was wpaść na momencik:-D zresztą dziś komputer jest cały czas zapalony, bo słuchamy tu dziecinnych piosenek ... http://www.polskastacja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te pioseneczki i dzieciaki już sobie je podśpiewują,,, A rodzice zadowoleni ,ze dzieci język Polski nie zapominają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold Kraj szczęścia Czyli jest kędyś ta błękitna ziemia, Gdzie się kłos szczęścia bogato rozplemia, Gdzie z czół motyle wszelką troskę płoszą I gdzie się miłość przechadza z rozkoszą W oplocie ramion i z fałdów swej szaty Sieje na ścieżki wiecznie świeże kwiaty; Gdzie złotowłose, różowe poranki Budzą uśpionych jak usta kochanki, A wieczór sennych przytula do łona Jako jej miękkie, pieszczące ramiona? Czyli gdzie żywię snów marzone cudo? Lub też sen wszelki jest kłamstwem i złudą I nadaremne są wszystkie modlitwy, Lecące w niebo jak smętne rybitwy, Które ścigają chmur puste mamidła, Aby utrudzić na śmierć białe skrzydła? - Jest w tajnej dali ta kraina złota. Wszakże cię woła do niej twa tęsknota. - Tęsknota woła w dal, gdzie znika zorza, Za widnokręgi, na nieznane morza. I-iecz niepojęty głos jej niemej mowy: Jak na dalekie te płynąć ostrowy, Przez jakie fale i jakich wód szlaki, Jakimi w drodze kierować się znaki? I kędy najpierw zwrócić błędne kroki, Do jakiej modrej, wychodźczej zatoki, Co odsłoniwszy się wędrowcom nagle Odkrywczym wiatrem nadmie nasze żagle I kędy fali tajemnicze szmery O drodze nasze powiadomią stery, Aby nagrodą szukania, błądzenia Nie była pewność nieodnalezienia? Tęsknota nęci, wabi, blada pani, Lecz z jakiej mamy wyruszyć przystani? - Jedyną przystań masz, pomiędzy wszemi: Dwie własne stopy oparte na ziemi. - Lecz cudny kraj ten wysoki, daleki. Jak sięgnąć z ziemi nad góry, za rzeki, Jak z ponadbrzeżnej skały niewzruszonej Wysłać ramiona poza nieboskłony, Jak się przybliżyć choć do tej ustroni, Aby zachwycić powiewu jej woni, Ażeby w słabym, przytłumionym echu Złowić choć oddźwięk jej słodkiego śmiechu, By choć spojrzeniem łaknącej źrenicy Błogosławionej jej dotknąć granicy? Westchnienie próżno dotrzeć się tam stara, Daremnie loty swoje zwraca wiara. Gdzie jest ta błoga, szczęśliwa kraina, Gdzie ból się kończy, a radość zaczyna? Gdzie jest ta ziemia i mleczna, i zbożna, By chociaż myślą odpocząć w niej można? - Jest ta dziedzina, ta szczęścia koleba, Wśród twych dwu ramion wzniesionych do nieba. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
cześć! smutnawo i pustawo tu dziś:-D Co robicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Życie bez przyjaźni, jest jak ogród bez kwiatów! ………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--..-.'_,} ……………………{;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.._;..-'; ...{`--..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} .{..'-`.._;..-';.{`--..-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`.._;..-} ........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\\......... /.,-"-....\ ........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\ ....................\\....// ................../_\\Y//_\ .................(_,-}={-,_) ...................\_//((\_/ .....................//))(\ ....................(/..)) ........................(( posyłam pozdrowionka WBW👄 .........................\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski
Hej, hejka ! Piękne kwiaty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski
tp://pl.youtube.com/watch?v=HGO-7mIPHXQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski
tp://pl.youtube.com/watch?v=HGO-7mIPHXQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski
Sorry... ale coś nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolski
Konduktor w pociągu pyta się podróżującej z psem blondynki: - Czy pani zapłaciła za tego psa? - Ależ skąd! Dostałam go na urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szybko mi dzisiaj czas zleciał ...Byłam u dzieciaków , bo synowa miała urodziny... Ojciec mojej synowej to chłop do tańca i do różańca... Kawalami sypał jak z rękawa,, uśmieliśmy się wszyscy a mnie aż brzuch boli... I już dochodzi 22:00 właśnie się wypucowałam , wypachniłam i do was zajrzałam... Co tu się dziś wydarzyło? COŚ GRAZKI NIE WIDAĆ MIAŁA WE WRZEŚNIU WRÓCIĆ... Ciekawa jestem co nowego u niej!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już was czytać nie będę bo jakoś ziewanie do mnie się przyczepiło:-D Wiec życzę wam kolorowych snów spokojnej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Nie smućcie się dziewczyny, dni jesienne i zimowe prędko mina wiosna z majem wróci......................................... A tymczasem Zapadł cichy wieczór , już ucichł wiatru wiew Gdzieś w oddali słychać , harmonii tęskny śpiew Biegnę wąską dróżką , co pośród gór się pnie Bo pod jarzębiną dwóch chłopców czeka mnie Jarzębino czerwona , któremu serce dać Jarzębino czerwona , biednemu sercu radź Jeden dzielny tokarz , a drugi , kowal zuch Cóż mam biedna robić , podoba mi się dwóch Obaj tacy mili , a każdy dzielny druh Droga jarzębino , którego wybrać mów Jarzębino czerwona ... tylko jarzębina , poradzić może mi Ja nie mogę wybrać , choć myślę tyle dni Przeszła wiosna lato , już jesień złotem lśni Już się ze mnie śmieją , dziewczęta z mojej wsi Jarzębino czerwona ... Dobranoc całuję wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas..
Pozdrawiam milo i witam koleżanki i kolegów.... DOBRZE, ZE JESTEŚCIE nie miałem dostępu do kopma stad ta długa nieobecnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas..
nie mam czasu na czytanie ,ale od czasu do czasu do was wpadne ,,, prace mam ciężką ale płatną, dlatego jak mam chwile wolnego to odpoczywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×