Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Haha ha ha ...
poczęstuję się czekolada i zmykam ... Pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Kochani ! jak tu dziś wesolutko ... Kawa i czekolada , wiersze , wierszyki i piosenki ja mam dla was chryzantemy ... Kwiatki jesienne będą nam o jesieni przypomimaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Chryzantemy złociste, W kryształowym wazonie Stoją na fortepianie, kojąc smutek i żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Nie potrafię znaleźć tej pięknej piosenki...Szkoda,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Leśmian Bolesław Zazdrosnicy daremnie chca Zazdrośnicy daremnie chcą pochlebić pierwsi Czarom skrytym w twym ciele z moją o nich wiedzą! Oczy, co się rzęsami nie tknęły twych piersi, Czyliż pustym domysłem te czary wyśledzą? Kto w chwili pocałunków nie zagrzał swej dłoni Na twych bioder nawszałej żądzą przegięcinie. Nie potrafi określić upojeń tej woni, Co z ciebie, jako z róży, snem potartej płynie. Kto ustami w nóg twoich nie wdumał się dreszcze, Nigdy dość nie wysłowi twych oczu omdlenia, A choćby je dzień cały badał bez wytchnienia, Nie wypatrzy z nich tego, co ja z nich wypieszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Znów przyjdzie maj, A z majem bzy I czekaæ mam na lepsze dni Znów przyjdzie mi Nosiæ przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Znów kupisz mi Coœ na imieniny Hm, ja to wiem i czujê, ¿e Znów przyjdzie mi Nosiæ przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Przykrótkie sny nie w porê, Zbyt lekko siê ubiorê Noc d³uga, œwit w szronach I wiosna spóŸniona I twoje s³owa zimne, ¯e nie ma drogi innej Do lata, do lata, do lata Tak d³u¿y siê czas Gdybyœ tylko chcia³! To by³oby lato ju¿ I s³oñce, i szaleñstwo burz Lecz dajesz mi Tylko przykrótkie sny Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh Lecz dajesz mi Tylko przykrótkie sny, wiêc... Do lata, do lata, do lata Piechot¹ bêdê sz³a Ah, ah, ah, ah, ah Yeah, yeah, yeah, uh, uh, uh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Nie wiem kto ta ppiosenke śpiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Piękne i Dorodne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku... Poczytałam wiersze , dowcipy a piosenki wieczorkiem wyslucham ... U mnie jak w mylnie jeszcze jedno się nie zagoi a drugie zaczyna , nie będę wam o smutkach pisać... Tylko na to wszystko co ja ostatnio przechodzę to mam końskie zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Lubie was i oazę, dlatego jeszcze tylko tu wpadam, zrezygnowałam z topiku dla pięćdziesiątek , bo tam tylko obłuda i fałsz... Jeszcze raz pozdrawiam i całuję wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) 20 września - Gdy we wrześniu grzybów brak, niezawodny zimy znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Marek Grechuta » Ocalić od zapomnienia Ile razem dróg przebytych ile ścieżek przedeptanych ile deszczów , ile śniegów wiszących nad latarniami ile listków , ile rozstań ciężkich godzin w miastach wielu i znów upór , żeby powstać i znów iść i dojść do celu ile w trudzie nieustannym wspólnych zmartwień , wspólnych dążeń ile chlebów rozkrajanych pocałunków ? schodków? książek? oczy twe jak piękne świece a w sercu żródło promienia więc ja chciałbym twoje serce ocalić od zapomnienia u twych ramion płaszcz powisa krzykliwy , z lesnego ptactwa długi przez cały korytarz przez podwórze , aż gdzie gwiazda Wenus a tyś lot i górność chmur blask wody i kamienia chciałbym oczu twoich chmurność ocalić od zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Tęsknota Na progu My wszyscy I rośnie w nas Niepokój Uchyl drzwi Może tam Już chodzi się Po gwiazdach Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Janusz Laskowski » Świat nie wierzy łzom Powiedz, powiedz - jak to jest, Że na świecie tym. Jest tak dużo łez Co dzień wielki deszcz. Pada wokół nas. Powiedz - jak to jest? Że świat płacze cały czas? Że świat płacze cały czas ... Ref: Świat nie wierzy łzom. Szkoda naszych łez. Świat nie wierzy łzom. Bo za dużo jest ... Na tym świecie łez. Gdy przychodzisz na ten świat, Płaczem witasz go I gdy drogi kres Ludzie płaczą też. Wciąż im mało łez. Skąd się bierze ten ... Nieustanny - gorzki deszcz ... Nieustanny - gorzki deszcz ... Ref: Świat nie wierzy łzom ... Urodziny, ślub czy chrzest, Zaraz płacze ktoś. Zaraz łezka jest Radość albo gniew. Umie ronić łzy, Powiedz jak to jest? Że tak często płaczę ja, Że tak często płaczesz ty ... Ref: Świat nie wierzy łzom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
» Jerzy Połomski » Moja miła, moja cicha, moja śliczna Na na na na na na na na na na na na na ... Moja miła, moja cicha, moja śliczna, lekki powiew i muzyka, zapach nocy, przypomnienie, przytulenie, noc liryczna, moja miła, moja cicha, moja śliczna... Głos śpiewaczki, płomień świecy, zasłuchanie, potem cisza i łagodność, przypomnienie twojej skóry, twoich milczeń, leśnej woni, świeżość skóry, świeżość łąki, zapomnienie. Moje śpiewne przesłanie, zwykłe sobie śpiewanie, zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie... [La la la la la la la la, la la la la la la la la] zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie. [na na na na na na. . . itd.] Moja miła, moja cicha, moja śliczna, koniec płyty, koniec światła, zasłuchania, teraz bedzie noc zadumy, noc liryczna, pora grzechu, pora cieni, wspominania. Nasze głosy, dobre słowa, pamiętanie, śmieszne gniewy i dotknięcia, wybaczenia, potem słowa i łagodność, głosów granie, piękne piekła, błędne nieba, rozgrzeszenia. Moje śpiewne przesłanie, zwykłe sobie śpiewanie, zamiast listu do ciebie, moje śpiewne przesłanie... [La la la la la la la la, la la la la la la la la, la la la la la la la la, la la la la la la la la]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
jadę do syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie je wcinamy,aż nam się uszy trzęsą... Moje chłopaki je prawie robili a ja wydawałam polecenia.:-D Mieli taka ochotę na jakieś szybkie ciasto to im myśl poddałam i polecenia wydalam ...hi hi hi a co , niech się uczą:-D Jak to się mówi" nauka nie idzie w las"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo do was tu wpaść, pochowałam do śpiewnika wszystkie wasze jesienne piosenki...Wiersze przeczytam i spadam, mam troszkę pracy papierkowej dziewczynki i chłopaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×