Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Małżonkowie wpadają na dworzec kolejowy, co sił biegną na peron, niestety, za późno. Maż odwraca się do żony i krzyczy: - Gdybyś się tak nie guzdrała, to byśmy zdążyli! - Gdybyś mnie tak nie poganiał, to byśmy krócej czekali na następny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Żona mówi do męża: - Ale Ty jesteś pierdoła... - Jesteś taki pierdoła, ze większego na świecie nie ma... - Wszystko, za co byś się nie wziął, zaraz chrzanisz. - Gdybyś wystartował w konkursie na największego pierdole, zająłbyś drugie miejsce! - Dlaczego drugie? - Bo taka jesteś pierdoła! Spadam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
_e$$$$e____$$$$$$$$$$$$___ ___$$$$$$$u__u$$$$$$$$$$$$___ __e$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$$__$$$$$$ .$$$$$___ __$$$$$$$$”__$$$$$ . $$$$$____ __$$$ .$$$____$$$$$$$$$$”____ __$$$. $$_____$$$$$$$$$______ ___$$$$*_______*$$$$*”_______ _$___________________________ _$e__________________________ _”$$______________________e$_ __”$$u_________________.e$$__ ___”$$$e.___________.e$$$*___ _____*$$$$$eeeeee$$$$$$$”____ _______”$$$$$$$$$$$$$*_______ ___________”"***”"”__ Zycze uśmiechu WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
W tygodniu to jesteśmy cisi jak ta ćma, W tygodniu to nam wszystko wisi aż do dna. A jak się człowiek przejmie rolą, sam pan wisz, To zaraz plecy go rozbolą albo krzyż. W tygodniu to jesteśmy szarzy jak ten dym, W tygodniu nic się nie przydarzy, bo i z kim? I życie jak koszula ciasna - pije nas, Aż poczujemy mus i raz na jakiś czas W Polskę idziemy, drodzy panowie, W Polskę idziemy, Nim pierwsza seta zaszumi w głowie Drugą pijemy. Do dna, jak leci, Za fart, za dzieci, Za zdrowie żony. Było, nie było... W to głupie ryło, W ten dziób spragniony. Świat jak nam wisiał, tak teraz nie jest nam wszystko jedno, Śledziem się przeje, kumpel się śmieje, dziewczyny bledną, Świerzbią nas dłonie i oko płonie, lśni jak pochodnia Aż w nowy tydzień świt nas wygoni, no, a w tygodniu... W tygodniu, bracie, wolno goisz kaca fest, Bo czy się stoi, czy się leży, jakoś jest. W tygodniu kleją ci się oczy, boli krzyż, A wyżej nerek nie podskoczy, sam pan wisz... W tygodniu żony barchanowe chrapią w noc, A ty otulasz ciężką głowę ciasno w koc, I rano gapisz się na ludzi okiem złym, Gdy nagle coś się w tobie budzi i jak w dym. W Polskę idziemy, drodzy panowie, W Polskę idziemy, Nim pierwsza seta zaszumi w głowie Do ludzi lgniemy. Słuchaj, rodaku, Cicho! Czerwone maki, serce, ojczyzna, Trzaska koszula, tu szwabska kula, Tu, popatrz, blizna. Potem wyśnimy sen kolorowy, sen malowany, Z twarzą wtuloną w kotlet schabowy, panierowany, My, pełni wiary, choć łeb nam ciąży, ciąży jak ołów, Że żadna siła nas nie pogrąży... orłów, sokołów! A potem znów się przystopuje i znów gaz, I społeczeństwo nas szanuje, lubią nas. Uśmiecha się najmilej ten i ów, Tak rośnie, rośnie nasz przywilej świętych krów. Niejeden to się nami wzrusza, słów mu brak, Rubaszny czerep, ale dusza, znany fakt, Nas też coś wtedy dołku ściska, wilgnie wzrok, Bracia rodacy, dajcie pyska, równać krok. Lewa! W Polskę idziemy, W Polskę idziemy, bracia rodacy! Tu się, psia nędza, nikt nie oszczędza, Odpoczniesz w pracy. W pracy jest mikro, mikro i przykro, Tu goudą spływa, Cham lub bohater, polska sobotnia alternatywa. Gdy dzień się zbudzi i skacowani wstaną tytani I znowu w Polskę, bracia kochani, nikt nas nie zgani. Nikt złego słowa, Łomża czy Nakło, Nam nie ... Jakby nam kiedyś tego zabrakło, Nie... nie zabraknie... Wiesław Golas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
autor nieznany - "Świat jest dużym człowiekiem(...)" J.A. Artze ŚWIAT JEST DUżYM CZłOWIEKIEM A CZłOWIEK MAłYM ŚWIATEM [J.A. ARTZE przeklad z fr. Kamil Marek Sobtxak] świat jest dużym człowiekiem a człowiek małym światem sercem świata jest słońce a słońcem człowieka serce słońce daje światu blask i ciepło a one są jak westchnienie i rumieniec, które człowiekowi daje serce. człowiek ma swój księżyc jasny, lecz zimny - w głowie; zaś palący ogień, lecz ciemny - w podbrzuszu. a oba razem stanowią jedność, jeden jest jak ciepło i blask słońca drugi jak życie i prawda z rozpalonego serca. tam na skrzyżowaniu dróg tam, gdzie spotykają się wszystkie czasy i zimny wiatr z północy i gorący wiatr z południa i wilgotny wiatr z zachodu i suchy wschodni wiatr tam właśnie Ty i ja zjednoczymy się w samym środku i zasiejemy drzewo miłości ty i ja, a dwa będą znaczyć jedność: nas dwoje będzie pniem i osią życia, nasze korzenie pogrążone w najgłębszych ciemnościach ziemi a nasze gałęzie dosięgną najjaśniejszych wysokości niebios a naszymi owocami będą słońce, księżyc i gwiazdy. i zobaczysz, jak ptaki, co pływają w delikatnych wodach przestworzy albo ryby co latają w gęstym powietrzu oceanów znajdą przy nas miejsce gdzie odpocząć założyć gniazdo i złożyć jaja i zobaczysz, że tak jak kwiaty nieba czekają zwykle na ciemną noc a gwiazdy łąk zwykle czekają na światłość dnia będą wtedy czekać razem na nasz wspólny śpiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Wesoloski, kawały świetne.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
- autor nieznany - Poranek Piękny dzień dziś wstał Słońce popieściło lico me Dziś góry przenosić to nie żaden trud Czy będzie ono świecić tak cały dzień ? Nie wiem co przyniosą późniejsze godziny Może ostanie one już są Wielką niewiadomą to iśc przez życie Kiedy słońce, chmury, burza przeplatają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
- autor nieznany - Zapomniene chwile Siedzę sama w domu, Płaczę pokryjomu, Samotność mnie dołuje, Nienawiść do siebie czuje. Bo dałam ci odejść z inną Tą spokojną i niewinną. Moje serce ciągle czeka... Na tą chwilę gdy z daleka znowu wrócisz do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
- autor nieznany - Nie jestem... Nie jestem ładny lecz taki sobie.Nie moja wina ,że Kocham się w Tobie.Więc myśle o Tobie i nic nie wymyślę bo pustke mam w głowie bo w ciaż myślę o Tobie.I widzę Cię teraz przed sobą tutaj w mych myślach pięknych i tak ,aż do grzechów.Jesteś wspaniała i uśmiech masz słodki jest dla mnie miła niczym pieszczotki.Chciałbym Cię ujżeć tak ,już na prawdę i w końcu wyznać Ci całą prawdę.Musze ,już kończyć to tylko słowa spotkajmy się ,gdy Będziesz Gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
miłego slonecznego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Sciskam mocno wszystkich , jak ´będę miała czas to jeszcze wpadnę .... Ja o was i i tobie oazo kochana nigdy nie zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65
jzabelko. witaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65
Jzabelo ,jesteś tam odezwij się...Prosze... Dlaczego nie odbierasz moich telefonów.?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jestem, jestem , nie musisz wszystkiego na topiku pisać ... zadzwoń porozmawiam z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65
Dziękuję już dzwonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spaceru z moimi dzieciakami... Dzis była wyprawa do parku po kolorowe lisice, po drodze kupiliśmy blok dużego formatu teraz dzieciaki przyklejają listeczki na papier potem będziemy to na ścianie wieszać:-D A ja mam czas na Jzabelkowa kawkę i chwilkę w oazie posiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo w naszej Oazie tyle wierszy i piosenek... i zbliża się jesień:) wiec czas na odpoczynek ...Musimy troszkę pofolgować, bo szybko ciemno a wieczorki długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tak z doskoku , bo do kuchni skik muszę mieć oko na zupkę i na dzieciaków... hahaha , dobrze by było gdybym mila oczy wokół głowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ...
"Pozegnanie lata" Po niebie płyną chmury Wiatr zrywa liście z drzew. Unosi je do góry W nich brzmi jesienny śpiew. Po lasach barw tysiące Na polach stada wron. A gdy zaświeci słońce Czuć siana miłą woń. Lato od nas odchodzi Bardzo jest nam go żal. Za rok powróci znów Z zielenią traw i mchów. ELZBIETA OPALINSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×