Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Jak tu ślicznie kolorowo , piosenki na temat i porę roku ... Super jestescie porostu :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Te wszystkie piosenki moja córcia mi przegrywa na CD i wieczorkiem odsłuchuje je w łóżeczku...Jak MM przeszkadza to zakładam słuchawki i jest ok.:-D Dzieciaki mieli dziś frajdę a ja pranie bo zawsze do takich brudnych robótek zakładam im na wierzch specjalne fartuszki .:-D a dziś były niemiłosiernie brudne i poklejone, normalka farby , lisice , klej... Ale przy tych majsterkowaniach dzieci psychicznie odpoczywają , bo w domach wiadomo , komputerki, gry , film... Ja nie jestem zwolenniczka od tych wszystkich metod skracania dzieciom dzieciństwa , dlatego zajmuje je tym co sprawiało i mnie kiedyś radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczory już zimne , ale w domku ciepło i przyjemnie... Moj maż jeszcze lisice w ogrodzie grabie , ot glupi jutro biedzie to samo.:-D ha ha ! Zawsze mu to mowie jak narzeka na krzyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro, listeczku będą i u mnie na drugie danie placuszki z jabłuszkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mój staruszek idzie, zrobię mu malinowej herbatki .... Moze i wy się napijecie ? (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDD...
Dziewczyny, kiedy kisicie kapustę? napiszcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
ja kapusty nigdy nie kisiłem to nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Trzy staruszki jedzą obiad i rozmawiają o różnych rzeczach. Jedna mówi: - Wiecie, naprawdę coraz gorzej z moją pamięcią. Dziś rano, stałam na schodach i nie mogłam sobie przypomnieć, czy właśnie wchodzę, czy schodzę. Druga na to: - Myślisz, że nie ma nic gorszego? Któregoś dnia siedziałam na brzegu łóżka i nie wiedziałam, czy wstaję, czy kładę się spać. Trzecia uśmiecha się zadowolona z siebie: - Cóż, moja pamięć jest tak dobra, jak zawsze była, odpukać - tu puka w stół. Nagle z zaskoczeniem na twarzy pyta: - Kto tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Przez hall w szpitalu biegnie facet, który właśnie miał mieć operację. - Co się stało?! - pytają go inni pacjenci. - Słyszałem, jak pielęgniarka mówi: to bardzo prosta operacja, niech pan się nie martwi, jestem pewna, że wszystko będzie dobrze! - Próbowała tylko pana uspokoić, co w tym złego?! - Ona nie mówiła do mnie. Mówiła do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Davida Copperfielda zakuto w kajdanki, związano, obklejono taśmą klejącą, zawiązano w worku, worek zabito gwoździami w trumnie, trumnę zaspawano w metalowej skrzyni i całość zrzucono ze śmigłowca do wodospadu Niagara. Ku ogólnemu rozżaleniu, Copperfield zabrał sekret swojej sztuczki ze sobą do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Idzie sobie Czerwony Kapturek przez las, aż tu zza krzaków wyskakuje wilk. - Cześć wilku - krzyczy Czerwony Kapturek. - Co jest, nie boisz się? - pyta wilk. - A czego mam się bać?! Pieniędzy nie mam, a pieprzyć się lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Babciu, opowiedz mi bajkę! - W pewnym państwie była ogromna góra. Pośrodku tej góry ziała ogromna nora. A w norze tej był duży kryształowy pokój z dużym kryształowym łóżkiem pośrodku. I spała na tym łóżku zaczarowanym snem przepiękna księżniczka. I, by odczarować ją, powinien przybyć przepiękny książę i pocałować ją w usta... Babcia milknie. - No, no i jak, odczarowali ją?! - Coś ty, wnusiu! Dożyła do siedemdziesiątki, ośmioro urodziła - a i tak się nie obudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Rozmowa na pierwszej randce: - Masz jakieś nałogi? - Nie... - A jakieś hobby? - Lubię rośliny. - O a jakie ? - Chmiel, tytoń, konopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
....{......._____....., ...{*......(*~*~*).../} ..{.~.*....////^^../~} ..{*......(((/.6.6./.*} ..{..*.~..)))c..ღ.)*..} ...{*...*.////'_/~`.~.} ....{~.*.((((.`.`.*}' .....`{.~.)))`.))_.-: ........`{.(()..`_.-'`.`:' ..........`)/.`..| ...........(....' ................ . ......_ .__...| / ......|` `'...``Y; ......|./``-../../ ......`'......|./ ............../.`-._DOBRANOC PCHLY NA NOC:-D ..............`-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Parlicki Mariusz - O księżycu znudziły go ciągłe miłosne wyznania więc wypiął swą pełnię i błyszczał do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria - Liście Rumieńce lata pobladły, Liść złoty z wiatrem mknie. I klonom ręce opadły, i mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Kochanowski Jan - Sen Uciekałem przez sen w nocy, Mając skrzydła ku pomocy, Lecz mię miłość poimała, Choć na nogach ołów miała. Hanno, co to znamionuje? Podobno mi praktykuje, Że ja, będąc uwikłany Tymi i owymi pany, Wszytkich inszych łatwie zbędę - Tobie służyć wiecznie będę. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Nim zgaśnie dzień, nim odlecą ptaki W cień drzew samotnych Los dobrą dłonią wyznaczy im szlaki Którymi znów powrócą Nie zazdrość ptakom lotu aż do gwiazd Gwiazd i nieba, które znasz One w swoją drogę wezmą dziś twój cień I ślad twój, i sen Ref. Dzień odchodzi, dobranoc, ptaki Los dziś wyznaczył nam inne szlaki Ja odchodzę, wy znowu razem Dobranoc, ptaki, ptaki z mych marzeń Zanim ci dzień ponownie spojrzy w oczy Zapomnisz to, co było I tylko ptaki, o których śniłeś Powrócą tu jak miłość Przyniosą w darze niebo z lepszych stron Dziecięce lata, miniony czas Dadzą radę nam na dalsze dni I pożegnają znów nas Ref.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
ale w oazie dziś tłoczno, co raz ktoś wpada wypada ... Ja tez wpadam zyczyc wam miłych snów i pogodnego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×