Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Witajcie Laseczki :) ja też się melduję i mam nadzieję że ten piateczek mi w pracy minie szybko ;) p.s. jak wy wstawiacie te serduszka kwiatuszki i inne obrazki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
[ kwiat ] tylko bez tych spacji to 🌻 [ serce ] to ❤️ [ czesc ] to czesc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
[ czesc ] to 🖐️ oczywiscie mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Jest tu kto??? Ja siedzę w pracy, ale te najpilniejsze sprawy już załatwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krusyna ja też odliczam jeszcze 2 h do wykendu :) Takie piękne słonko nad Trójmiastem :D Poza tym dziś w Galerii Bałtyckiej podobno jakieś nocne zakupy są :) 21-24 w nocy i wieeeelkie promocje :D chyba się wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się dziś do Galerii wybieram na nocne ciuchowe łowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się może miniemy gdzieś ;) heh swojego N też wyciągam zresztą On akurat bardzo lubi chodzić na zakupy, czasem ja mam dość a On nie - normalnie jak na faceta to chyba rzadki przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego też udało mi się namówić, ale tylko dlatego, że ostatnio zaliczył podpadziochę i teraz stara się mnie udobruchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grunt to osiągnąć cel a w jaki sposób to już mniej ważne ;) jeszcze jakies 40min i zwijam żagle... w końcu się wyśpię i może porozglądam sie w necie za jakimś kamerzystą bo byliśmy u dwu ostatnio ale żaden mnie nie przekonał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jutro jedziemy posłuchać jak orkiestry grają :) a póki co odliczam minutki do wyjścia z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam all:) kamerzysta-> umowa podpisana:) foto też:0 orkiestra i sala również:) teraz czas na zbieranie kasy na mieszkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogule, to od stycznia biorę sie za księdza;), nauki itp. a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie wsio zle kreci,palny sie zmieniaja jak w kalejdoskopie:(w sumie to nic nie moge zaplanowac:o o slubie z Toba nie pogadam,bo to co bylo ustalone to mam i nic sie nie zmienia!jak wroce bedziemy dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko, zmykam :) uśmiech na twarzy i do przodu:) buziam Cieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka gazda
ile one kosztują? bo chyba nie wiecej niż 900 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka, mi się w ogóle inne sukienki podobają:) nienajgorsze,ale takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Hej dziewczyny 🌻 Pogoda na śląsku dzisiaj pod psem... :( Wogóle wczoraj miałam starcie z chłopakiem o to wesele i dziś nie chce mi się nic tylko siąść i płakać... :( Ehh... Miłego dzionka Wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
madzianietka chodzi o jedną osobę której nie chcę wśód gości weselnych... Nie chce tego poruszać na forum, bo jest to sprawa dość drażliwa, a po drugie wole tutaj zostac anonimowa (a takich sytuacji w rodzinie jak moj facet chyba ma niewiele osob ;) ). Początkowo wszystko było ok, M zaakceptował moje zdanie, itd, ale wczoraj rodzice zaczeli dopytywać go dlaczego nie che zaprosic tej osoby... Oczywiscie powodu faktycznego nie może podać no i jest ciężko... On nie powie prawdy (bój się boga :O), a ja nie chce tej osoby na swoim wesleu... :( Chętnie bym o tym porozmawiała ale nie na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz moj mail i napisz, moze cos Ci poradzę madzianietka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×