Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość Styczniowy ślub
Numer poszedl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ciężki dzień mam po wykendzie dobrze że tydzień tylko 3 dniowy ;) Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Broneczka - byłaś w Galerii??? Bo ja byłam i NIC nie kupiłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Krusyna :) Byłam byłam i mało się ze śmiechu nie skulałam jak zovaczyłam te tłumy prące w każdą stornę. Zakupiłam jedną bluzeczke w Bershce, baletki w Steecie i wszamałam kubełek KFC na spółkę z moim N :D tyloe było z moich zakupów ale jak się to mówi lepszy rydz niż nic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi..ja też zatrzymałam się w KFC - może siedziałyśmy obok siebie ;) a tak poza tym to było duszno, tłoczno, a obniżki tak znikome, że aż wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Krusyna może się minęłyśmy nawet o tym nie wiedząc ;) heh Obniżki faktycznie śmiechowe ale co tam... Przynajmniej kolacja była smaczna :D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć!!! Miał być 13.06.2009:) Jestem z Dąbrowy Górniczej. A Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Wrotka napisałam Ci maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta widzę że dużo osób ma takie problemy, ze na ich ślubie ma być osoba, której się nie chce!!! U mnie jest tak samo!!! Podzielam wasze zmartwienia!!! u mnie dzisiaj zawitało słoneczko co prawda tylko zza chmur ale to już jakoś poprawia humor!!! Buziole papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też znalazłoby się kILKA osób do wykreślenia:) MARGARETKA WITAJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklepałam sobie termin u babeczki co będzie mi piekła ciasta na nasze wesele!!! (ja mam na sali OSP) Bierze naprawdę mało kasy, ale ciasta są przepyszne, prawdziwe domowe ciasta!!! Kazała przyjść we wrześniu i wtedy spiszemy szczegółową umowę, tzn. ile ciast, jakie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy śłub
Hej dziewczyny 🖐️ Dotarłam do domu po pracy i ledwo żyje. Ta pogoda nie nastraja mnie zbyt optymistycznie :( Lece dziś poprawic sobie humor fitnessem, mam nadzieje, że nie padne. Co do ciasta mam pytanie- ile rodzajów planujecie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja też mam dzis zgona po pracy mimo że u nas świeci słoneczko, jakiś taki drętwy poniedziałek... :/ Na szczęście póki co nie mam problemu z gośćmi weselnymi, ufff Chyba wreszcie znalazłam kamerzystę ... ale nie mówię hop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystkie ciasta płacę 1500 zł ale to jest kwestia dogadania bo będziemy brali większą ilość i mówiła że cena będzie niższa podawała nam wymiary tej jednej blachy ale już teraz nie pamiętam chyba 45cmx25cm ale nie jestem pewna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) wlasnie napisal mi Kotek esa,ze ten kumpel ksiadz udzieli nam slubu bez niczego:):)ale sie ciesze!teraz trzeba udobruchac naszego zacnego proboszcza,co bedzie cholernie trudne:oa jak nie to inny kosciol:(a szkoda bo,chcialam w swoim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa🌼kazdemu podoba sie cos innego!chce znac Wasze zdanie:) madzianietka 🌼Styczniowy ślub 🌼Broneczka25 🌼krusyna 🌼dula 🌼wrotka85 🌼margaretka1510 🌼 ja tez mam pewna osoobe wsrod gosci,ktorej nie chcemy oboje,ale niestety nie da sie jej nie zaprosic:(bo to dziewczyna brata Miska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bajbajka :D:D:D a te kwiatuszki to z okazji pięknej wiosny? :) mi się od razu poprawił humorek jak Wam dziewczonki wieczór mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
🌻 (jeszcze) panienki :D Ja siedze przed komputerem i czekam jak co wieczor az luby odezwie sie na skypie... Mieszkajac w takiej odleglosci w tygodniu nie zostaje nam niestety nic innego jak skype albo telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak goraco,ze szok! ja dzisiaj mialam stresa,bo pierwszy egzam w Bulgarii!wyniki w srode:oale mysle ze bedzie oki:) juz niedlugo wracam do domku i biore sie za nasze weselicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowy ślub 🌼mi nawet czasem to nie jest dane:(skype jest u mnie(albo u mnie w domu0bardzo slaby,tz.net:(i nawet popisac nie mozna czasem:( ale dajemy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Bajbajka zamien sie ;) Wysle Ci ten śląski deszcz, a zabiore troche sloneczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Rozumiem Cie doskonale. Ja czasami narzekam strasznie, ze dluggo nie widze, ze nie rozmawiamy, ze to , ze tamto... a jak widac niektorzy maja gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowy slub🌼 nie zamienie sie,ale moge Wam troszke wyslac sloneczka:)no niestety jeszcze nam zostalo okolo 50dni tak daleko od siebie:(ale pocieszam sie ze pozniej juz bedziemy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×