Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

No ja powiem szczerze że na pomysł podróży wpadł mój Ukochany i ja nie protestowałam. Zakochałam się w tym miejscu :) już nawet się orientowaliśmy co do wyjazdu w biurze podrózy jak to wygląda na początku lipca :) wkleje link bo słowa nie oddadzą uroku ;) http://www.wakacje.pl/hotele/malediwy/kuredu-sangu-watervillas-10315.html a co do sukini Madzianietka to jaką masz??? napisz !!! tu czy na GG, czekam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi miałaś zdać kochana koleżanko:) opowiadaj jak było w TUNEZYJCE !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka,ale bombowe miejsce:) Twój przyszły mąż zna się na rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie mogę doczekać :D Jak dziewczynki u was przygotowania?? www.suwaczek.pl/cache/b93966dd64.png www.suwaczek.pl/cache/71e7773f3f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka: no wiec bylo wspaniale, poza kilkoma wyjatkami ale o tym zaraz. bylam w sousse, 3cim najwiekszym miescie Tunezji, w najlepszym hotelu w miescie Riadh Palms.Bardzo wazne zeby wybrac dobry hotel i polecam takie przy samej plazy. Sama w sbie tunezja jest nieciekawa ale jak masz hotelik z basenem i atrakcjami to mozna przezyc niezapomniane wczasy:) polecam tez opcje all inclusive:) na szczescie obylo sie bez infekcji jelitowych ale radze wziac ze soba nifuroksazyd i smecte. 2 ostatnie dni bylam przeziebiona i mialam goraczke wiecleki na to tez sie przydadza;) pogoda teraz tunezji jest super. goraco, zajebiscie sie opalilam:D koniecznie jedz na wycieczke na sahare, a jak nie to na wielbłądy. nie polecam wycieczek typu: plywanie statkiem i quady. nei chodz nigdzie sama bo strasznie zaczepiaja. nie bierz nic od nikogo bo bedziesz musiala za to zaplacic predzej czy pozniej. jak cie wolaja do sklepu albo na sile chca wciagac mow no thanks i idz dalej. tam ciagle cos proponuja i cos chca sprzedac. targuj sie ile wlezie mozna wytargowac nawet 1/3 ceny. jesli chodzi o pamiatki to nie ma jako takich do kupienia, ale oplacaja sie skóry. kurtki skurzane za 100 dolarow i niżej. torebki zajebiste za mniej wiecej 20 dinarów (1 dinar = 2 złote). ja sama kupilam 3 torebeczki w roznych kolorkach:) kosztuja grosze a sa z naturalnej skóry. jak ci nie beda chcieli spóścic cenyto wychodz ze sklepu. gwarantuje ze poleca za toba i zgodza sie na kazda cene. ogolnie to jest panstwo policyjne wszedzie stoi policja i kontroluje tunezyjczyków, wiec turysci sa bezpieczni, ale nie wychodz w miasto po zmroku. ludzie tam sa bardzo biedni, szkoda mi ich bylo czasem, ale bywaja upierdliwi i wymuszaja czasem napiwki. nie wiem co jeszcze chcesz wiedziec. pytaj o wszystko chetnie odpowiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mademoiselle catastrophe a ile płaciłaś i jakie biuro podróży ?? Ja się tak zastanawiam czy nie jechać w podróż poślubną do Grecji czy Chorwacji bo ceny są w miarę niskie...Porównałam je do zeszłych wakacji w Władysławowie i wychodzi prawie na to samo... Ale nie wiem jak to będzie z dokumentami po ślubie ?? Czy są one jakiś czas ważne czy należy wymienić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z exim tours, ok 1500 za osobę. polecam gorąco Chorwację. Tam jest jak w bajce :) tylko trzeba uważać na jeżowce. Tunezja może wyjdzie drożej zaosobę ale na miejscu są ceny niższe niż w polsce lub porównywalne. Zależy jaki region. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nie tak drogo za tą Tunezję ;) jak na razie spotykałam się z wyższymi cenami ;) również chodzi mi o all inclusive ...Ciekawe jakie ceny będą za rok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nie tak drogo za tą Tunezję ;) jak na razie spotykałam się z wyższymi cenami ;) również chodzi mi o all inclusive ...Ciekawe jakie ceny będą za rok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna - polecam gorąco chorwację - byłam tam juz kilka razy i jest poprostu cudnie :) tylko kamieniste plaże sa wiec trzeb miec odpowiednie karimaty, ale to nie jest nic strasznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim weekendowaniu i od razu dorzucę swe 3 grosze :) a co tam ... :) Cudnie jest na Krymie :) klimat śródziemnomorski, lazurowe plaże, a do tego tanizna :) problemem jest dojazd, ale jeśli ktoś lubi przygodę, to naprawdę bardzo polecam :) Spędziłam w Jałcie zeszły urlop i na pewno tam jeszcze wrócę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny poradźcie ... Mam termin ślubu za rok w czerwcu dopiero, już teraz mam na 99.9% wybraną suknię ślubną, przymierzałam ją i inne by się utwierdzić w przekonaniu że to właśnie TA. Jest z kolekcji La Sposa z 2007 ale ani w tegorocznej ani w kilkunastu projektach na 2009 nie widziałam innej która by mnie tak urzekła. Wiem że są na allegro dwie takie suknie w dobrych rozmiarach obydwie (jedna wręcz idealna jeśli chodzi o wymiary i wzrost), są w przystępnej cenie ok 1700 zł a nie jak w salonie 3,500... i teraz pytanie czy wstrzymać się i ewentualnie po sezonie letnim szukać dalej??? Czy się teraz juz zdecydować skoro jest taka okazja??? Ale jak to trzymać suknie prawie rok w szafie? Bez sensu i sama nie wiem już co myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ja też mam ślub za rok i znalazłam suknię (używaną), taką akuratną, ale osobiście się jeszcze wstrzymam, bo może później znajdę coś fajniejszego, a po lecie pewnie będzie ich wysyp :))) Zrobisz jak uważasz, ale ja bym poczekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się tylko że potem już nie znajdę takiej z drugiej ręki i będę musiała wybulić całość w salonie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteś do niej przekonana i wiesz że Twoja waga nie ma gwałtownych wahań to kupuj :) jeden problem z głowy będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli na horyzoncie pojawi się jeszcze ładniejsza??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka..współczuję Ci dylematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amforka 12
tak, Broneczka chyba nie ma większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polzonka
broneczka,kupuj, jesli jestes przekonan, ze to Ta jedyna wymarzona, to nie ma na co czekac bo najzwyczajniej moze sie poznieji okazac ze inne Ci sie nie podobaja i bedziesz sobie wtedy plula w brode, ze moglas ja kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa wiem że ludzie maja większe problemy... mnie też one nie omijają, ale kurcze znalazłam to forum i ciesze się bo od niedawna mieszkam w nowym mieście, nie mam tutaj akurat z kim pogadac na ślubne tematy :( wiem że to moje pytanie to zaden problem ale liczę że akurat trafi sie jakas dobra porada ;) a tu po mnie jadą na forum jak po maśle i tak sobie myślę .... ale o co chodzi??? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjaaaaaa
Nie przejmuj się Broneczka!!! Te złosliwosci na forum to czysta zazdrosc :D nawet nie zwracaj na to uwagi, czeka cie jeszcze trche nerwowki przed slubem wiec szkoda szarpac nerwy na takie zazdrosnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że nawet jeśli przed ślubem znajdziesz ładniejszą sukienkę to tę zawsze możesz sprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może po prostu zapisz zdjęcie tej sukienki, a później przed ślubem jeśli nie znajdziesz innej a ta dalej będzie Ci się tak podobać poszukasz dobrej krawcowej która ją uszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×