Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

ja również witam:) ale niestety zaraz muszę uciekac.,.. dowiedziałam się dziś że mój facet jedzie w sierpniu do Otródy na miesiac na prawko kat C..a miał mec wtedy urlop i mieliśmy gdzieś jechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale. Krusyna----> kuruj się, ja brałam smecte jak miałam grypę żołądkową. 🌼 dla Ciebie na zdrówko Madzianietka ----> z tą Warką żeś trafiła bo wareczka strong z sokiem dla mnie jest the best :D:D:D obiecuję Ci że ją razem wypijemy jak wpadnę w okolice Wrocka !!! :classic_cool: Jest tu jakaś dziewczynka a tej porze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest :D jak zwykle zresztą, chyba jutro wypowiem tą robotę bo już mi się nie chce tu siedzieć :o tylko się nudzę, wolę poleniuchować kilka dni w domku :) co tam nowego moja "wareczkowa koleżanko"??? 🌼 bo zdjęć kościółka jak nie było tak nie ma :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, co wstyd mi hehehe :) wczoraj myslalam o tych zdjeciach, poszlam na dzialeczke, po truskawki i tak sie zmeczylam ze wylezalam do wieczora:) piwko z moim młodym wypiłam i padlam:) i w sumie tez po tej nocy mam sie czego obawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy to te fluidki "przytulaśne" krążą widzę w powietrzu nieważne nad którą częścią Polski :D ale ja tam się teraz nie mam co martwić więc hulaj dusza piekła nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez:) wiesz... mamy facetów którzy nas kochają, więc czym się martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! a ja dziś mam troche luźniejszy dzień w pracy, nie ma szefa bo wyjechał sobie na jakąś konferencję :] Lecę zaraz na pocztę opłacic rachunki :D Słuchajcie, nie wiecie przypadkiem czy są jakieś stronki gdzie można pooglądać suknie ale takie..na zimowy ślub? :) chodzi o narzutki, płaszcze itd..bo jakoś sama nie mogę nic znaleźć... :] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
Hej dziewczyny! Ja też mam ślub w 2009. O, Boże, ja chyba tak długo nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mojego szefa też dziś nie ma co zresztą widać po efektach naszej pracy hehe :P Zatrybiło ----> my tez już nóżkami przebieramy więc welcome on board ( a raczej in hell ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak patrze na te suknie co laski sprzedają na allegro, to prawie każda jest identyczna, na jedno kopyto tylko różnią sie opisami, ze jejku to lisa ferrera czy jaakas inna , że kosztowala 3500 lub wiecej itp. jak sie tak tego naogladam, to zaczynam panikować że mi tez tak uszyją:( a suknie śliczne na tych stronkach internetowych na tych modelkach itp:) a jak już uszyta i na pannie mlodej to jak każda inna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pozwoliłam sobie dołaczyć ponieważ też bierzemy ślub z moim 13.06.2009 roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) dziś jestem w domku :) o matko, jakie to dziwne uczucie nie być w środku tygodnia w pracy :) a moja grypa jest wyjątkowo miłosierna - już nawet brzuszek prawie nie boli :) ale wypiłam już z litr coli i teraz myślę o sucharach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetka, bardzo dziękuje za linnki!! już mam wybrany rodzaj, tzn..na pewno długie futerko do ziemi bym chciała, super wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki:) nie zagladam do Was,bo nie mam zadnych nowosci w sprawie mpjego slubu:( jutro mam egzamin z ekonometrii:owiec siedze i zad.rozwiazuje! do powrotu jeszcze 3tyg! czytam Was codziennie:)bo mi na poczte powiadomienia przychodza:) pozdrawiam i witam nowe przyszle panny mlode:) aha,zuwazylam ze tylko ja slubuje 3.10.2009,czyli sama bede swietowac,buu: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy śwętować razem z Tobą tyle, że my już będziemy po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dula witamy w naszym gronie 🌼 bajbajka..... nie martw się pewnie ktoś zdąży dołączyć do Twojego dnia :) ehhh nic mi się nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kolejny egzamin za mna:) a dziś mamy taką mała rocznicę i mój pojechal na akupy o po jakieś winko:) madzianietka, jak też patrzyłam na allegro to te sukienki prawie wszystkie na jedo kopyto.. na modelkach takie sliczne..ale to pewnie jak my tak patrzymy to nam się wydają identyczne a dla tych dziewczyn są pewnie wyjątkowe..:) witam nowe dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Normalnie rewelka, już mam holiday ;P. Znaczy się jeszcze jeden egzamin 26 czerwca przede mną, ale jest on tak mało znaczący, że mi zwisa. Poza tym obijanko ;-). Aczkolwiek przyznam, że jakoś tak nudnawo i pustawo mi się dziś zrobiło po powrocie z uczelni. Zatem po kolei: witam nowe koleżanki! Dagaa ----> współczuję, ale i pocieszam - już niedługo Madzia----> co do kiecek na allegro to też odnoszę takie wrażenie Na razie tyle moje Kochane, obiecuję, że teraz będę tu znacznie częściej zaglądać. Tymczasem buźkam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może cś o sobie:) Jestem z Dabrowy Górniczej, mam 25 lat, a Mój 29. Foto, video, zepół i kościół już zaklepany. Tyle, ze w kościele ksiądz się kazał przypomnieć. Jest któraś z Was z mojego regionu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może podesąłłabyś jakiś swój typ sukni ślubnej??? każdy pomysł jest dobry... mi się skończyły już pomysły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski jak tam??? ja znów siedzę w pracy, miałam jutro powiedzieć że stąd spadam a szefa jutro nie ma :o i lipa, ale cóż nie przejmuje się. Wczoraj poszłam wcześnie spać bo zwaliło mnie z nóg i ciśnienie i alergia, ale dziś jest całkiem do rzeczy :) A co do dejzi ----> będzie ślubowała też \"że NAS nie opuści aż do śmierci\" hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×