Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

my tez mamy: sala - 130-140 zł/os hotel dla polowy gosci - 40 zł/os (okolo 40-50 osób) orkiestra -3000 (z poprawinami) kamerzysta - 1500 zł fotograf - 800 zł jestem z wielkopolski, ale widze dziewczyny ze ogolnie koszty sa podone, ja place mniej za sale niz niektore z Was, ale wiecej za orkiestre, itd. dziewczyny nie znacie jakiegos popularnego jublera ktory robi lub przerabia obraczki z wlasnego zlota, ktore mu sie przyniesie?? pytalam juz w aparcie i yes i tam tego nie robie, a wiem ze gdzies napewno?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam czy mi nie dowalą jeszcze wiecej za osobę;/ i muszę szukać dla ok 20 miejsc noclegów heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)nie pisałam, bo nie miala neta:oa w weekend miała weselicho i poprawinki:)oj wybawilam sie ze hoho:Djuz nie moge sie doczekac naszego wesela... a bedzie prawie ta sama rodzinka:) tez myslałam,zeby isc do szkoly tanca,albo do kogos,zeby nas nauczono jakies fajnych kroczkow,ale nie wiem czy cos z tego wyjdzi. ja w kaliszu, Misiek w domu...tylko weekendy by zostały...pojedziemy do mojego wujka, on szaleje na parkiecie,wiec czegos nas naumie. moze jakies kuzynostwo...chyba tylko ten pierwszy taniec cos pokombinujemy... widze,ze nowe kolezanki sa:)bardzo fajnie, juz duzo nas jest:) jesli mowa o obraczkach, to nie chcemy zwyklych gładkich,ale tez nie jakies fikusne. po prostu z jakims paseczkiem lub kilkoma. kosmetyki----ja zaufam komus kto sie nie tym zna. musze teraz "poprobowac"kosmetyczki, bo tak szczerze to ja nigdy nie bylam na takiej przyjemnosci:( nadina🌼kogo macie kamerzyste?i jaki zespol?jesli moge wiedziec:)aaa i fotografa? ja mam narazie: sala- okolo 120zł/os. kamerzysta-1500 z fotoreporterem zespol 2300 koscioł, jeszcze tylko godzina do ustalenia ustalone kto piecze ciasta i tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajko, mi się wydawało,że do kościoła mogę sobie spokojnie 4m-ce wcześniej pójść..a tu guzik..m-c temu mieli już zapisy na grudzień 2009 jakiś straszny boom weselny się szykuje w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka nie strasz mnie!! co Ty mówisz kurcze belek, no to ja musze ścignąć swojego N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia 86
witam tak ja mam termin na 30 maj a2009 juz sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisałam do ksiedza maila i nas ksiadz zapisał w kajeciku,bo też nowej księgi nie miał, i mówił ze u nas ze slubami to też spoko, bo nie ma ich aż tak dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka---- kamerzyste mamy z Janiszewa, polecony facet, ogladalismy jego nagrania i nam sie spodobaly;), zespół EffectiveBand z Turku i fotograf to taki nasz znajomy z Tuliszkowa - Jarek - nie pamietam jak sie nazywa, ale fotki robi super;) a jak to sie u Was przedstawia?? bylam w sobote na weselu przyjaciol z moim Narzeczonym i super sie wybawilismy, ale zadnych nowosci i ciekawych pomyslow nie bylo zeby mozna bylo sciagnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina🌼wiec u nas tak--->zespól Aston z Turku, kamerzysta ten z Turkowic i w tym fotoreporter, jako takiego pleneru raczej robic nie bedziemy,a jak juz to moze kuzyn nam bedzie pstrykał zdjecia. no wiec to byłaby tak. mamy tez juz zamowiona osobe do tortow i ciast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj podpisałam umowę z zespołem :) jedno z głowy ;) na ten rok jeszcze tylko nauki no i ten nieszczęsny kurs tańca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam pochwalić się najważniejszym! przekonałam mojego narzeczonego do wiązanki ślubnej i dekoracji ze słoneczników. o dziwo pomogła mi w tym... teściowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
to i ja się dołanczam:)) JEstem czerwcowa 2009:) Pierwszy krok mamy poczyniony - zaklepalśmy dziś salę:))) reszta w toku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z samego rana;) Bajbajka - my tez mamy juz zaklepana Pania do pieczenia ciast i torta, czyli mamy tyle samo zalatwione;) Katowiczanka -- ja nie moge namowic Narzeczonego na kurs tanca.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez sie wybierzemy na kurs tanca ale to taki przyspieszony dla narzeczonych u nas w miescie pelno takich ofert dwutygodniowych,takze w przyszlym roku bedziemy kombinowac, a chodzi tylko o to zebysmy sie niezbłaznili przy pierwszym tancu a potem juz nam nasze wygibasy wystarcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam, ja też mam date : 20.06.2009 a moze jak juz macie tak zaplanowane to polecicie mi jakas kapele fajna...? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do moich planikow.. sale mamy, kamerzyste i fotografa tez - raczej, tylko grajków brak ;( a z nimi ciezko, gdybym wiedziala ze az tak to przed sala kapeli bym szukala ;) no i marzy mi sie ten kurs tanca taki krotki, dwutygodniowy... mój mąż mi obiecał;) piszę mąż bo jesteśmy juz po ślubie cywilnym i tak jakoś się przyzwyczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ widzę że coraz więcej spraw załatwiacie, brawo!!! :) u mnie typowy zastój już teraz i tak będzie kilka następnych miesięcy... Załatwione mam wszystko: sala zespół kamerzysta fotograf kościół - w grudniu jak będziemy na Święta u rodziców moich suknia - też już wisi w szafie samochód - mamy z głowy - szef mojej mamy ma nowiutkie auto i się zaoferował :) obrączki - wybrane, załatwiać je zaczniemy w marcu nauki - w październiku lub w lutym zależy czy się dostaniemy teraz z listy rezerwowej podróż - mieliśmy załatwiać w listopadzie/grudniu ale nie wiem czy nie poczekamy z tym do ostatniej chwili na Last minute, tak będzie taniej ;) Aha, już sobie pomału w głowie układam w głowie dekorację sali i kościoła, w oparciu o zdjęcia znalezione na necie, sama mam zamiar zrobić je z zakupionych w IKEI wazonów, świeczników i tasiemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu u nas cisza dziewczyny;) weekend sie wypogodził wiec wszyscy uciekaja z domow, pozdrawiam Was wszystkie:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginka
czy ktoś tak naprawdę zdecydowanie był we wszystkich lokalch które organizują WESELA -bo ja je przestudiowałam na wylot szukałam długo aż wróciłam do tego gdzie moi znajomi mieli wesele na którym byłam= wymażonego lokalu a jest to RESTAURACJA RENATKA Tak naprawdęjest bardzo dużo wolnych terminów wszędzie w każdym lokalu uważam że nie ma żadnego problemu zrobić na szybko weselisko -sprawdżcie sobie.ALE jednak RENATKA wesele strasznie mi się tam podobało dobrze smakowało duży wybór ładna sala piękny wystrój dzieci mają gdzie się bawić obsługa fachowa dużo kelnerek goście zadowoleni W KOŃCU TO MOJE WESELE MA BYĆ CUDOWNE moi goście też muszą mój dzień wspominać przez długie lata ja mam w 2009 ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚCIA W SZUKANIU DOBREGO LOKALU JA JUŻ MAM SPRAWDZCIE SOBIE PODZIELĘ SIĘ www.restauracja-renatka.wp.pl REGINA/77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) poczytuje na biezaco :) my mamy tak: sala130 zl/os 1 dzien wesela kamera+ fotograf 2200 orkiestra 2400 + 120 zl skrzypce w kosciele koscioł nadal nie ruszony :P sukienka upatrzona juz od bardzo dlugiego czasu kwestia znalezienia jej teraz obraczki tez mamy upatrzone samochod tez bez problemu jest kilku znajomych z fajnymi autkami :D dziewczyny moze pisalyscie ale nia pamietam juz jakie wymienialyscie a chodzi mi o wodke? jaka kupujecie? i na ile przed weselem? znajomym trafila sie okazaja super i kupili wodke na rok przed slubem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję Carlo Rossi. lekkie, wytrawne, ma wielu fanów. W tym mnie oczywiście;) Serdecznie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowiczanka - jak nie wiesz jakie wino wybrać to udaj się do sklepu z winem i ci poradzą :) W Katowicach polecam Dom Wina na pl. Rostka naprzeciwko pałacu młodzieży. Myślę że w sklepach winem znają się na tym co jest neutralne tak żeby wszystkim smakowało. No i przy zakupie większych ilości można dostać rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja wiem jakie wina mi smakują, tylko obawiam się, że gościom już niekoniecznie. mercury masz racje - zwizytuje ten dom wina i poradzę się specjalistów ;) na razie myśleliśmy właśnie o carlo rossi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×