Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

:) dziękuję madzianietka, Twoja też śliczna:) Mam tylko nadzieję, że nie będzie \"zjeżdżac\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka_kulka
Witam :-) Chciałabym życzyć Wam powodzenia w przygotowaniach do ślubu. Co prawda mam już swój za sobą, ale 09.05.2009 r. za mąż wychodzi moja kuzynka i na bieżąco śledzę przygotowania i jej kibicuję :-) Chcieli wziąć ślub w 2008, ale w grudniu 2007 najładniejsza sala i najfajniejszy zespół byłby już zajęte więc stąd ten 2009. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka150
witam! my też mamy ślub w 2009 konkretnie 5. 09! mamy już sale osp, zespół, kucharkę i kamerzystę. Wesele bedzie na 180 osób. I to nie jest wcale idiotyzm planować wszystko z dwuletnim wyprzedzeniem! Jak pytałam panią z zespołu to powiedziała mi, że mają już zajęte terminy na cały czerwiec i sierpień! A we wrześniu już miała dwa! To samo było z salą! Na czerwiec były już dwie rezerwacje, a na sierpień i wrzesień po jednej! oczywiście następnego roku! Także jak ktoś chce mieć wszystko zaplanowane jak mu się marzy to trzeba szykować się i to dużo wcześniej! OK da się zorganizować fajne wesele i to w krótkim czasie! Ale nie możemy ustalić daty która nam pasuje tylko która została! Moja koleżanka, która ma mi szyć sukienki sama prosi ludzi, żeby przychodzili do niej dużo wcześniej! mam już u niej termin zaklepany, na początku 2009! Wtedy ona wie jak ma sobie pracę rozplanować! A na 3 czy 4 miesiące wcześniej to nawet w poważnych salonach ledwo się wyrabiają! Ustalając ten termin braliśmy również pod uwagę to, że musimy jeszcze kasę uzbierać a wszyscy wiedzą, że to nie takie łatwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!to i ja sobie pozwole przylaczyc sie do Was:)) Nasze wesele 19.09.2009. - data czysto przypadkowa!ale nie moge sie juz doczekac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez jeszcze nie mamy.narazie tylko termin,sala i wplacone pieniazki za rezerwacje,ale za jakies 2 tygodnie wszystko pomalutku bedziemy planowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co niektorzy chyba nie wiedza jak sie wesele orgaznizuje i z jakiem wyprzedzeniem trzeba by bylo juz o tym pomyslec!ja bylam zamawiac sale w tamtym roku(pod koniec)i gdzie zachodzilismy byly tylko pojedyncze wone terminy,jak np.31.10(i co poprawiny we Wszystkich Swietych?)a zespol tez juz mial swoje terminy i nie moglismy za dlugo czekac!ale chyba nie warto tego tlumaczyc niektorym pomaranczowym! pozdrawiam:) ja narazie tylko sala i zespol,bo siedze w bulgarii,i nie mozemy nic zalatwic!ponaglam Miska zeby do kamerzystow sie przejechal,ale...ciezko mu to idzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie narazie tym nie przejmuje.tez siedze za granica wiec korzystamy z firmy ktora musi mi znalezc wszystko.za 2 tyg bedziemy w Polsce i przedstawia nam propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niestety trzeba dużooooo wcześniej wszystko załatwiac... bo potem może byc problemik ... A jeśli chodzi o dekoracje sali.. macie jakies fajne pomysły????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGAA-----> je swoją salę też będę sama musiała dekorować. Mnóstwo pomysłów znajdziesz w necie. Poszukaj na googlach. Ja mam koncepcję, by zrobić coś w stylu jesiennym, adekwatnie do pory roku, podczas której będziemy brać ślub. Ale na to mam jeszcze czas - pewnie jeszcze z 5 razy zdanie zmienię ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanka🌼nie w Sofii,w Svishtov nad dunajem,takie male miasteczko!a czemu sie pytasz?jakis Polak student jest w sofii>bo ja tu sama...zupelnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 - a tak z czystej ciekawości pytam ;) w tym roku jadę na wakacje do Bułgarii ;) fajnie tam jest? Bułgarzy są mili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanka🌼tu sa piekne gory:)juz wiem,bo bylam:Dludzie sa mili,nawet bardzo:)chociaz moje pierwsze wrazenie jak wyladowalam w Sofii,nie byly zbyt pozytywne:(jakos tak dziwnie jest na tym lotnisku,tak szaro...ale pozniej jest juz lepiej:)ja przylecialam tu miesiec temu,wiec byla zima,ale juz sie robi zielono,i kolorowo:) zycze udanych wakacji!a w jakim miesiacu jedziesz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 --> w lipcu jedziemy do Rawdy :) a żeby nie było, że zupełnie odchodzę od tematu to powiem że moja sala nie wymaga dekorowania, więc jeden problem mam z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
Ja rowniez mam termin slubu na rok 2009 chetnie do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy wesele w remizie.. nie znaleźliśmy w mirę blisko lokalu na tyle osób i żeby były do tego jeszcze noclegi.. dlatego dekorujemy sale.. płacimy 1500zł..ale wszystko w żywych kwiatach..tak własnie chcemy żeby to ładnie wyglądało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze kilkudniowy zastój... ciekawa jestem jak to bedzie gdy zostanie nam pół roku lub mniej do wesela:D hihihih nie odejdziemy od kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) Ale Was dużo na ten 2009 rok :))) Więc i ja chciałabym się do Was dołączyć :) Mam termin na 04.08 i w sumie salę mam wyjętą (w właściwie dwie ;), zespół już prawie i inne organizacyjne sprawy też już niedługo będą dopięte - nawet księdza wybrałam ;))) no, ale najbardziej przeraża mnie wybór sukni ślubnej i miałabym wielką prośbę - co sądzicie o sukniach Raula Noviasa - bo ja się w nich zakochałam, ale jest ich tyle, że aż mi się w oczach mieni. No i problemem jest to, że są one dostępne tylko w Mińsku Mazowieckim, a ja jestem z Gdańska, więc wyjazd po suknię to będzie wielka wyprawa :) Gdybyście mogły obstawić swoje typy, to byłabym bardzo wdzięczna: www.twojesuknie.com.pl - z kolekcji Raula Noviasa 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny!!🌻 krusyna--> przeglądałam te suknie.podobają mi sie ale nie mam konretnych typów. czy mozesz mi podać jeki tam mają mniej wiecej ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna, to Ty masz slub w środku tygodnia? dobrze zinterpretowałam Twoją datę? Pozdrawiam:) i gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna, to Ty masz slub w środku tygodnia? dobrze zinterpretowałam Twoją datę? Pozdrawiam:) i gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do sukni to moje zdanie jest takie, że nie warto wydawać na nią majątku :) Myślę, że można znaleźć bardzo fajną ale o połowę tańszą lub po prostu uszyć na wzór :) Jeśli chodzi o sale to też będziemy mieć już udekorowaną... A fotografa/kamerzysty dalej nie ma...Jest na oku ale czy coś z tego będzie zobaczymy w czwartek ... madzianietka ja mam 544 :o więc się ciesz swoją cyferką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka masz racje co do sukni.mój wymarzony model kosztuje 4200zł wiec chcialam szyć ale wszyscy strasza ze nie wyjdzie taka piekna jak oryginał...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie taka piękna ?? Jak będzie dobra krawcowa to i sukienka będzie fajna :) Moja koleżanka miała szytą i zapłaciła połowę ceny...Sukienka prześliczna...:) Ja niestety nie jestem taka bogata żeby płacić 5000 za sukienkę na jeden wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×