Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

u mnie wyglada to tak, ze dla gosci przyjezdnych zarezerwowalam calosc noclegow dostepnych w naszym lokalu [na chwile obecna jest ich 25, moze do przyszlego roku bedzie wiecej] i sama za to place [60 zl od osoby - w tym sniadanie]. osoby, ktore mieszkaja w poblizu odwozimy do domu po weselu. w kwestii foto - video, doradzcie mi dziewczyny, ktory fotograf robi lepsze zdjecia: http://www.brygola.pl/ lub http://www.filmfotoleszek.pl/ dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAIT---> mi się bardziej podoba ten fotoleszek, ale ten pierwszy też jest bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAOLAILA----> Wprawdzie trochę mało zdjęć ma ta babeczka w galerii, ale powiem Ci że zdjęcia niebanalne, ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nocleg i autokar musze zalatwic bo duzo przyjezdnych gosci, co do jedzenia to dokladne menu poznam miesiac przed slubem, ale bigosu i golonki to nie :P bedzie stolik z alkoholami swiata , moj misiek cos tam z rejsow przywiezie, reszte dokupimy, no i wiejski stol bo ze wsi jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila moja mila straszne te zdjecia;O wygladaja jakby ktos ich do tego slubu przymuszal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIANIETKA----> dzięki za linka. Gość ma faktycznie atrakcyjne te pakiety. Jutro do niego napiszę, bo dzisiaj już padam na ryjka. Koniecznie muszę się zrelaksować, więc z samego rana śmigam na basenik - w końcu czas zacząć powolutku małymi kroczkami popracować nad figurą gwiazdy coby się zmieścić w jakąś ładną suknię ;-). Mój problem tkwi w tym, że jestem szczupła, tylko tyłek i biodra nieprzeciętnie mam szerokie... Ech, ta złośliwa natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka--> ja mam identyczną figurke jak Ty:) nawet przy moim wzroście 178cm bioderka mnie wkurzaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomniałąm o moich malutkich mikroskopach:) niestety jestem tak szczupła od pasa w góre, że na piersi nie starczylo :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja mam do ulokowania ponad 20 osób--> goście mojego przyszłego męża. i musze szukać dla nich noclegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor przyszle mezatki:) ja w ramach przygotowan do slubu inwestuje w siebie:P zapisalam sie na basen, saune i masaze wodne:D wiosna idzie, niedlugo trzeba bedzie pozbyc sie obszernych ciuchow no a jedzenie troche sie na ciele odbija :P no i trzeba miec figure jak marzenie w ten najwazniejszy dzien :P moja druga polowa chodzi ze mna, tak w ramach relaksu po pracy;) madzianietka ja tez bede miec mniej wiecej tylu gosci na nocleg, pewnie czesc ulokujemy w naszym mieszkanku (bo my mamy na noc poslubna apartamnet od lokalu) no i w domie tesciow tez czesc przenocuje, mimo wszystko trzeba cos wynajac najlepiej w hotelu przy lokalu, zeby np dzieci (choc bedzie ich moze ze 4 ) moc polozyc-wtedy rodzice nie beda miec wymowki ze musza wczesniej isc z wesela bo dzieci spiace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Peienka ja mam takie pytanie do Ciebie, czy Ty czasem nie masz jakiegoś księdza w rodzinie?? Bo tak strasznie ich bronisz. Przepraszam jeśli Cię to uraziło, ale wyobraź sobie że mój ksiądz bierze 800 zł za udzielenie sakramentu małżeństwa. Gdyby te pieniążki były przeznaczone na kościół to nic bym nie mówiła ale one nie są przeznaczane na Dom Boży.Wiem bo widzę czy w kościele się coś zmieniło czy nie.I muszę Ci powiedzieć że zmieniają się tylko kostka brukowa przed plebanią (poprzednia była zakładana 2 lata temu), samochód księdza (jeździ takim jakiego nikt w parafii nie ma no i oczywiście tylne szyby tego samochodu mają przyciemniane szyby czego przed zakupem ten samochód nie posiadał),zmienia sie też wiele innych rzeczy niepotrzebnie. Musze Ci jeszcze powiedzieć że nie mamy kościelnego (proboszcz uważa że jest on nie potrzebny) i dywanik musimy odkurzyć i rozłożyć sami, o kwiaty i wystrój kościoła też musimy sami zadbać.Tak więc uważam że 800 zł za wymyślenie kazania to o wiele za dużo.Wystarczyło by symboliczne 100 zł. Może są i księża z powołania ale w moich okolicach (sąsiednich parafiach) takich nie ma :( Bo taki ksiądz wziął by 200 zł i by sie cieszył a tu 500-800 zl ( u mnie 800) trzeba im dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać że taki jeden proboszcz po mszy w trakcie ogłoszeń ( gdy wszyscy parafianie są jeszcze w kościele) potrafi powiedzieć że nie ma za co żyć, bo dzieci sie nie rodzą, młodzi nie ślubują i pogrzebów też jest bardzo mało. Nie wiem jak sądzisz ale moim zdaniem to jest nie w porządku. To wyglądało jak by ksiądz chciał żeby ludzie umierali. Byłam świadkiem tej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do waszego topiku. Mój ślub najprawdopodobniej 24 października 2009 - ktoś ma później ? :) Ciągle nie jestem do końca przekonana co do tej daty no ale jak sie chce mieć fajną salę to nie można za bardzo wybrzydzać. Może ktoś zrezygnuje wcześniej :) Bo ja to bym najchętniej brała ślub jutro. A ponieważ to późny pazdziernik ... szukam DOBREGO fotografa, który wie jak zrobić zdjęcia inne niż w pełni słońca na zielonej trawce :). Polecacie kogoś ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIANIETKA----> normalnie zazdroszczę Ci takiego wzrostu! Kiedyś myślałam, że moje 170cm to strasznie dużo, ale teraz myślę, żeby się jeszcze z 4 com przydało. Co do piersi, to też mam takie jakby ktoś na deskę napluł. Mój A. czasem tak sobie ze mnie żartuje jak mnie masuje po plecach i mówi, że piersi tam szuka bo z przodu nie znalazł ;-). W ogóle mam baaaardzo szczupłe ramiona i chude ręce- sama twierdzę, że to wygląda jakbym z Oświęcimia przyjechała. Co do dbania o ciałko, ja od jakichś dwóch tygodni robię serię ćwiczonek, niezbyt długich ale intensywnych. I powiem Wam, że widzę poprawę! Fakt faktem, obwód się jeszcze nie zmienił, ale tłuszcz się przeistoczył w mięśnie! Bo już nie jestem taka mięciutka, a twarda i jędrna ;D. MERCURY----> super, że jesteś, bo już myślałam, że pozostanę z tym swoim 17 październikiem na samym koniuszku. A październik to bardzo ładny miesiąc - zobaczysz, będziemy miały super pogodę! Fotografa sama jeszcze nie mam, więc Ci nikogo nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już od miesiąca chodzę na siłownię :P przez pierwsze 2 tygodnie miałam zakwasy jak siema, teraz już wogóle nie odczuwam tych mięśni... a poprawę widzę w ciężarach które podnoszę :) katowiczanko - czy to ty masz ten sam termin - 15 sierpnia? jak tak to prosze napisz mi co już masz załatwione. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas - my już mamy podpisaną umowę (i wpłaconą zaliczkę) z fotografem. sale zarezerwowaliśmy, ale ostateczne spisanie umowy i wpłata zaliczki jest w kwietniu (takie mają zasady na tej sali). jesteśmy wstępnie umówieni z zespołem, ale dopiero w kwietniu mamy jechać ich posłuchać na żywo i ewentualnie spisać umowę. trochę się obawiam co zrobimy jak oni będą beznadziejni, kogo wtedy na szybko znajdziemy :P natomiast w najbliższym czasie (może przyszła środa?) atakujemy księdza. a nauki przedślubne zaczynamy we wrześniu. no i to chyba tyle? ;) a jak u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Wrotka85🌼ja tez jestem chuda jak patyk:(i boje sie ze nie znjade zadnej fajnej sukni na mnie!ale pewnie i tak bede ja szyla,bo gotowej nie kupie!A piersi,hmmm tez gdzis jakby sie zpodzialy:Dtakie \"uroki\"bycia chudym:)a jakie robisz cwiczenia?mooze ja tez zaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanko - my już mamy zarezerwowaną salę i wpłaconą zaliczkę. u księdza byliśmy i wstępnie juz nas wpisał, ale ze wszystkimi szczegółami mamy przyjśc pod koniec roku [tak nam powiedział] jeszcze przed wielkanocą będziemy się widzieć z dj\'em i jak nas się spodoba to podpiszemy już umowę. a ja dziś cały dzień siedzę na necie i szukam jakiegos fotografa... jeszcze kamerzyste musimy znaleźć ale nie mamy pojęcia skąd go wziąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie zrezygnujemy :P ale już znlalazłam 7miu fotografów których zdjecia mi sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ramach poprawy kondycji zaczełam chodzić na taniec brzucha. Może zapasy zimowe stopnieją? Miedzianieko, widze ze mamy podobne problemy.Tylko że ja jestem troszke wyzsza od Ciebie182 ; ( Spodnie sa za krotkie( kiedyś sprzedawca powiedzial mi ze \"takich kobiet nie ma\" a ja to co pies?) Biodra i okolica przyduza moze taniec je zroluje.Góra ujdzie. Zastanawiam sie jaka suknie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki problem, że w zimę zawszę chudnę natomiast w lato tyję ;) i chyba jestem najniższa z Was, bo mam tylko 165cm ;) za to mój K. ma aż 195 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my juz mamy na 30 maja 2009, w sali, gdzie rezerwujemy maja juz terminy letnie nawet na 2010, juz jest problem z zespolem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×