Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzia...

Młode kobitki w zwiazkach na odległość! Zapraszam na pogaduchy!!

Polecane posty

Madziu co sie stalo?! ja nie mam co pisac na razie, moj chyba nie ma dostepu do kompka wiec musze pocvzekac az sie odezwie...a juz mi sie teskni, 2 dni bez jego psucia mi nerwow to za duzo stanowczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celtisa
ja jestem:( juz prawie dwa tyg jak go nie ma... kontakt tylko smsowy na razie.. 2-3 rozmowy tel , ale bardzo krotkie.. buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem-przd slubem nie widzialam mojego meza 3msc-prawie umieralam ze strachu, ze odwola... do tego mial byc slub koscielny (moj maz jest muzulamninem)... co ja czulam to glowa mala :) ale sie udalo-wesele bylo, wszyscy sobie poskakali a teraz jestem w Kairze- ale cieplo!!! :D az mi sie wracac nie chce-ale musze-na studia... :/ sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celtisa
madzia a moze wpadlas w taki okres pt "watpliwosci"? ja mysle ze w kazdym nawet najbardziej udanym zwiazku przychodzi od czasu do czasu taki okres.. i sadze ze faceci tez to maja.. jak jedna osoba tak ma, to spoko, druga w tym czasie "podtrzymuje " zwiazek, bardzo kocha i po pewnym czasie zapomina sie o watpliwosciach.. gorzej jakj nagle oboje partnerzy maja takie watpliwosci.. przestaje im wzajemnie na siebie zalezec.. i wtedy jest niedobrze... wtedy trzeba bardziej na rozumie polegac i na rozsadku.. "przeczekac " ten zly okres.. ja tak mialam kilka razy, ze mialam takie watpliwosci.. choc to bylo dosc dawno.. teraz na razie ich nie mam... o kurcze, jak ja tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Minął już ponad miesiąc czekania na mojego Marynarza. CZy coś się zmieniło?? Nie, \"tylko\" to,że jest daleko i wróci prawdopodobnie w styczniu :-( co ja robię?studiuję, szukam obecnie dodatkowej pracy. Myslę o Nim cały czas. Kontakt to smsy (gdy jest zasięg) i czasami telefon...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×