Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Ja też na chwilkę... Umyłam okno w sypialni nie perfekcyjnie,ale co zawsze coś.Jak zciągnęłam firankę to się przeraziłam,takkkaaa czarna była:( Mam zamiar jeszcze zmienić pościel i na dzisiaj chyba koniec ,bo juz nie mam siły. Oj ja też lubiłam chodzić na solarium,raz na jakiś czas sobie poszłam i rzeczywiście hehhe chyba cos w tym jest ,bo humorek miałam lepszy. KIWI-nie smuć się:) nieuniknione jest to,ze czasem mamy deprechę przez męża.Zobaczysz wieczorem na pewno wszystko wróci do normy .:) 🖐️ASIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przecież jeszcze czeka prasowanie mnie firanek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi a to drań ... Ach czemu Ci mi męzowie tacy sa?? A co do solarium to naprawde polecam. Ja owszem nie chodze czesto . Kiedys kupilam sobie karnet to mialam go póltora roku :D taka ze mnie bywalczyni ale mysle ze od czasu do czasu to super sprawa ... Pinia do solarium w ciązy mozna chodzic oczywiscie w ramach rozsadku - nie za czesto i nie za długo .. ja za to znowu paznokci sztucznych nie urzywam . Mąz by mnie wygonil z domu jakbym sobie tipsy zrobiła :D Ja wole naturalne krótko przyciete Aniu daj sobie juz spokoj z tym sprzataniem - Lec po kawe i pogadamy :) Ja wlasnie zeżarłam paczke cukierkow - mam nadzieje ze nie mam cukrzycy :D A i brzuszek rosnie rosnie ( i nie tylko brzuszek) - juz pewnie z 54 kg waze w piatek sie przekonam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dzięki za dobre słowo:):):) Ja zżarłam Snickersa i dalej smuty. A może zdjęcia brzuszków wysyłamy, co?? Mini to pewnie mnie przegoniła z wielkoscią brzuszka:p Mi dosłownie wszyscy mówią, że mam mały. Ale lekarz chyba by powiedział mi, gdyby coś było nie tak??? Ponawiam pytanie o wyprzedaże w 5-10-15, wiecie czy jeszcze są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście podobają sie tipsy, ale są dla mnie niewygodne. I odkąd mam dziecko to nie mam czasu chodzić je robić. ale od swięta czasem warto się skusić. Może skuszę się na Wielkanoc? A powiedzcie, można akrylowe wciąży robić? Czy tylko żelowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi u mnie niestety nie ma 5-10-15 :( A brzuszka zdjecie zaraz zrobie i wysyłam :) Och jak sie ciesze ze mam powod zeby nie brac sie za sprzatanie he he Kiwi to co ten Twoj maz nawyrabial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi och skąd ja to znam ...grrrrrrrrrrrryyy Zdjecia wysłane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---nie smuc sie. A tak nawiasem mowiac co w tym takiego zlego ze facet idzie raz na jakis czas z chlopakami na piwo?? ej moze trzeba sie troszke wyluzowac czo:P oczywiscie z mojego punktu widzenia nie widze w tym nic zlego. ja tez chodzilam przed ciaza z kolezankami na wypady a czasem nawet na takie party skoczylam i oki bylo. Nie wiem moze chodzi o zaufanie?? Kiwi co ci tak zdenerwowalo?? pewnie jest jakis powod tego ze sie zdenerwowowalas bo chyba nie samo wyjscie?? kazdy musi miec troche czasu tylko dla siebie i odpoczac od codziennych spraw. MINIU--- twoj brzuszek w porownaniu do mojego to brak brzuszka ja tez zrobie nowym aparacikiem:) ale to wieczorkiem jak od mamci wroce. ANIU---zakazuje ci sie tak przemeczac chcesz zeby znowu brzuszek bolal?? Ja sie oszczedzam bo brzuszek twardawy mam ale biore nospe i dopochwowo luteine 2 razy dziennie aby zapobiec przedwczesnym porodem(tak powiedziala Ginka) ale ogolenie to wczoraj tez takie sprzatanie odwalilam ze jakby maz byl to chyba bym po uszach dostala on zabarnia mi kucas i schylac sie i robi duzo za mnie no ale ja lube sama po swojemu zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia nie wszystko jest biale albo czarne - to tak apropo wypadow na piwko :P A moj brzusio jest wielki i ostatnio przy zasuwaniu kurtki - zamek mi sie blokuje :P:P Czekam na zdjecia !!!!! Pokaz no mi tego olbrzyma :P A ja lece na Zmiennikow he he uwielbiam ten serial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :)na jutro zostawiłam sobie mycie podłóg,dzisiaj już Nam sie nie chce. PINIU-no na mnie też mąż krzyczy jak za bardzo sprzątam w moim stanie.Mój mąż tez mi bardzo pomaga,ale ja jakos zawsze jakieś niedociagnięcia znajdę ;)więc i tak poprawaim po swojemu hhehee KIWI-w poniedziałek jak byłam w markecie to w 5-10-15 były jeszcze przeceny,ja tam zaglądam systematycznie,bo czekam na przeceny przecen :) :D Nie smutkuj się juz🌼🌼🌼 Na pewno sie pogodzicie(albo juz się pogodziliście)wszystko wytłumaczycie sobie. Ja to zawsze jak \'\'pokłócę\'\'się z moim mężem,(a prawie w ogóle sie nie kłocimy-jak narazie:P:)to choćby nie wiem co nie pójdę pokłoćona spać. MINIU-no mój też w porównaniu z Twoim brzuszkiem to olbrzym:) Śliczny masz taki mały ,zgrabniutki:) Zdjęcie brzuszka juz zrobię jutro,narazie wysłałam zdjęcie ubranek ,doniczki i komódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziekuje 🌼 ach jak to miło taki komplement uslyszec he he Spodnie ogrodniczki boskie :) a doniczka mi sie najbardziej podoba ta w kuchni - uwielbiam biedronki D No i w koncu udało sie wam skręcic ta komodke:D gratuluje - bardzo ladna .. numer tel zapisałam :D Ja wlasnie pozegnalam kolezanke - wpadla na pogaduchy sto lat ja nie widzialam . Jutro czeka mnie znow zabiegany dzien i wizyta u gina . Trzymajcie kciuki Slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wysłałam Wam zdjęcia. Napisze jutro z roboty, bo dzis paaadam. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na efekty pracy w ciąży nie trzeba było długo czekać:( Wczoraj idę późnym wieczorem do kibelka a tam plamienie. Dalej plamię. Coś jakby pierwszy dzień okresu, taki kolor. Teraz jestem w pracy, szefa jeszce nie ma, ma wyjazdwy dzien. Nieźle. Do lekarza muszę zadzwonić, ale to popoludniu ,teraz go nie ma w domu, a on tylk ostacjonarny podaje. jak sie nei dodzwonię, to pojedziemy do niego wieczorem do gabinetu i wejdę bez kolejki. Przypuszcam, że to łożysko, miałam nisko usadopwione, moze teraz jueż jest przodujące. Cholera, Groźne bardzo??? Boję się, żeby mnie do szpitlaa nie wysłał:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, bardzo zhgrabny brzuszek. I też niewielki, jak mój. ?ale jeszce urośnie duuuuży:) Dziewczyny, nie przemęczać się. ANIA, zakaz mycia podłóg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIW---ale mnie wystraszylas. jej to nic nie rob siedz tylko sobie i koniecznie dzwon do lekarza i idz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja sie przeziebilam:( chora jestem boli mnie gardlo i mam kaszel:( ehhh a pozatym jakos zle spalam w nocy:( Wyslalam wam zdjecie brzuszka ale takie na predce robione nie mam sily pozowac:( ANIU---ogrodzniczki cudo:) a doniczka ta zielona swietna bardzo bardzo mi sie podoba:) komoda super dobrze ze maz zlozyl GRATULACJE:P Ja chyba dzisiaj caly dzien w lozku spedze bo jutro mam USG berek wiec musze sie jakos tam doczlapac. Jutro mezulek wraca do domku ale sie ciesze wreszcie mnie ktos wyreczy troche. KIWI---glowa do gory nie martw sie trzymam kciuki zeby to bylo nic powaznego!!!!!!!!!! buziaki ide do sklepu po melko bo robie sobie z maslem i miodem pomaga na bol gardla! papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dalej krwawisz?? Jedz natychmiast do szpitala - bron boze nie czekaj do popołudnia ... Mnie ginka przy przodujacym wlasnie powiedziala w razie jakiegokolwiek krwawienia plamienia itp nawet najmniejszego od razu do szpitala ... KONIECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi chyba ma Cie kto zastapic?? co?? No fakt brzuszka ogromnego to Ty nie masz ale do najmniejszych tez wg mnie nie nalezy :) Taki w sam raz :D Pinia to gdzies sie tak przeziebila?? Brzusio no juz spory ale wcale nie taki olbrzym he he juz Cie moja droga doganiam :D KIWI CO Z TYM KRWAWIENIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niestety, w pracy musze wysiedziec. Zresztą mój lekarz przyjmuje po połudiu. To plamienie jest, nie krwawienie.Szef juz jest ale zaraz jedzie. Nie ma mnie kto zastapić. daliśmy ogłoszenie o stażu i juz nadchodzą cv. Biorę zwolnienie natychmiast, od dzisaj. ANIU, ubranka sliczne, doniczki tez. Mi to najbardziej ta czarwona sie podoba, bo uwielbiam czerwony kolor. PINII zdjęć jeszcze nie widziałam,ale za chwlę zajrze do poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI CHOLERA JEDZ DO SZPITALA _ KAZDE NAWET NAJMNIEJSZE PLAMIENIE JEST NIEBEZPIECZNE !!!!!!!!!! POGADAJ Z SZEFEM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak natychmiast nie pojedziesz to bede Ci wysyłac sms z grożbami ;) bo mam juz Twoj numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należy też wpadać w panikę. To nie jes jasnoczrona krew. Po pracy pojadę do swojego lekarza, anie obcego do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja juz wpadlam w panike :D Mowie Ci tylko to co mnie powiedziala ginka ze nawet najmniejsze plamienie, nie koniecznie jasnoczerwone i mam natychmiast jechac do szpitala .. Zrobisz jak zechcesz - oby to nie było nic powaznego - ale moim zdaniem lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIu, dzięki. . Mi lekarz nic nie mówił. Dzidzia kopie, damy radę. Staram sie nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, duży, krągły brzusio. I zupełnie inny kształt niz mój. Mój w koncu zaczyna być podobny do tego z pierwszej ciaży: wysoki i taki splaszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, nie podałaś nr telefonu. Też masz w Orange:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jak dzidzia kopie to bardzo dobrze :D :D To juz sie nie denerwoj - pewnie Cie dodatkowo zdenerwowalam przepraszam . Uwazaj na siebie i koniecznie pisz co i jak ... A ja zaraz sie zbieram po wyniki ( mam nadziej iz mi wydadza ) a potem do gina na 16:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×