Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

...a po nutramigenie mial poprawe ale nagła , z dnia na dzien a lekarze mowia ze najmniej tydzien trzeba czekac, natomiast zaraz przed nutramigenem podawalam mu przez tydzien probiotyk, ten wlasnie na bazie mleka krowiego i mysle ze to on mógł doprowadzic do tej poprawy , ...no i dlaczego po bebiku nie wróciło?, na bebiku jest od sierpnia a nutramigen pił tylko okolo tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mini naprawde ciezka sprawa ale moim zdaniem cos jest nie tak... nie wiem napewno co to takiego ale widac od razu ze nie jest wszystko wpozadku... moze idz jeszcze do dermatologa (nie trzeba skierowania) i moze do gastrologa coby zdrobic usg moze ma mocny refluks i dlatego do tej pory ulewa... jesli chodzi o te kupy to u nas jest tak ze jak mala wysypie na buzi to i zaraz jej sie latwiej pupa odpaza a jak ma ladna buzie bo ja ostro trzymam diete to i kupy nie sa takie zrace i sie pupa nie odparza... a my dzis ostro walczymy z azs bo coraz gorsze sie robi... juz ma prawie cale policzki zajete a najdziwniejsze jest to ze ja nie wiem po czym... podejrzewam ze to jablka ja uczulaja wiec je odstawiam na razie... ze wzgledu na to ze to juz tak zle wyglada przeprosilam sie z fenistilem... no i smaruje mascia sterydowa... i zobaczymy czy bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas bieganina od samego rana-ale od początku:) Rano pojechalismy do tej poradni rehabilitacyjnej,doktorka obejrzała i przebadała Mikołajka ,stwierdziła ,że to obnizone napięcie mu juz mija,prawidłowo sie rozwija,kontrolę mamy u NIej za 3 mc,ale dała Nam jednak skierowanie na rehabilitacje 1 raz w tyg. przez 10 tyg.,bo na pewno nie zaszkodzi ,a tylko pomoze :) Bylismy już sie umówić,młody chłopak ,wrażenie ma mnie superowe zrobił,konkretny,rzeczowy z podejściem do sprawy. Także rozpoczynamy w srodę. Dziewczyny mam pytanie czy Wy juz sadzacie swoje dzieci ,żeby sobie same siedziały? Mój Mikuń juz siedzi oparty,ale lekarka powiedziała,że to jest jeszcze za wcześnie sadzać same dzieci,nawet oparte. Potem pojechalismy do mojej mamy na herbatke,w między czasie zakupy na targu i w Auchanie(juz na te chrzciny),roboty mam full,przygotowanie jedzenie,sprzątanie itp.dobrze ,że mi mama i teściowa troszkę pomogę. Ja nie wiem co z tymi uczuleniami ,alergiami,non stop sie o tym słyszy. Mikołaj własnie tak jak piszesz ASIU ma takie hmm placki suche, z tym,że raz je ma,raz nie. Ma je na klatce piersiwej na udach,o dziwo buzkę ma ładną ani jednj krostki,tez juz nie mam pojęcia z czego to może być. Innych objawów alergii u Niego nie zauwazyłam typu katar,biegunka,kolka. Też się zastanawiam,żeby jednak wykonać te testy. KIWI-jak samopoczucie u Olgi?Lenka mam nadzieję,że nie złapała choróbska od siostry tfu,tfu,tfu. Kiwi napisz,po czym wnosisz,że Olga zle słyszy:( Może ma hmm uszko zatkane-no sama nie wiem?:( Nie martw się może to Tobie tylko tak się wydaje,a wszystko jest ok. PINIU-martwię się ,co z Natalką? Jak będziesz mogła daj znaka jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, dziś cały dzień przesiedziałysmy w domu, wielkie porządki robilam. Olga już lepiej, choć rano dostała leki strzykawką na siłę. Za to wieczorem, juz ładnei wypila kaszke z antybiotykiem, bo nuie chciała aplikacji strzykawką. Co do jej słuchu, to w czasie choroby dało nam se odczuć, ze gorzej słuszy. Trzeba jej powtarzać, nastwaiwa głośno telewizor. Martwię się, bo mama moja mówi, że onaj uz wcześnuiej jakby gorzej słyszała. Moze cos jej sie pozatykało? Mamy problem z myciem Olce uszu, nie daje sobie umyć. Moze dlatego? Lenai mi sie popsuła i budzi sie w nocy z głodu, dlatego tak mi zależy, żeby pila kaszkę. A ona nie chce:( MINIU< a natłuszczass buźkę??? Dobry dermatolog to bardzo dobry pomysł w tej sytuacji. EMILKO, a w pracy nie będiesz mieć możliwosci do nas pisać? Bo ja często tak oszczędzałam czas domowy, że korespondencję pryywatną (w tym kafe) w pracy załatwiałam:p Fajny ten Twój maż, że tak się interesuje, rzadko sie to zdarza u facetów. ANIU, dobrze, że już problemy z napieciem mijają. Jednak dziecko samo wyratsa. A rehabilitacja nie zaszkodzi. Ja Lenki samej nie sadzam jeszcze, ale trzymam na kolanach już na siedząco. Ona to bardzo lubi. ASIU, smarujesz sterydami twarz??? Lila reaguje na sterydy? U mnie w rodzinie ani ja, ani Olga nie reagujemy na sterydy. Chodzi mi o te sterydy do walki z zapaleniem skóry. Dziewczyny, jakie buty kupić do kombinezonu zimowego? Kozaczki? Najmniejsze to chyba nr 19, będą za duże na Lenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi no wlasnie nie reaguje wiec juz nie bede smarowac... a butki do kombinezonu to ja mam kozaczki takie na miekkiej podeszwie... jak chcesz to pozniej podesle zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, to ja poproszę zdjecie butków. Gdzie je kupiłaś i jaki rozmiar? Wysłałam Wam zdjecia z dzisiaj, m.in. Lene pływającą w kombinezonie zimowym. I Olka strasznie mi schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ale lenka sie do olgi zrobila teraz podobna... zaraz wysle buty... no te co ja mam to akurat mi kolezanka z anglii przywiozla i na nich jest rozmiar ponizej 12 m-ca no i sa takie troszke za duze ale do zimy juz powinny byc akurat... ale ostatnio troche chodzilam po sklepach i widzialam ze sa podobne wiec mysle ze jakbys sie na takie zdecydowala to bys znalazla je gdzies... a ja chodze i szukam czapki dla malej i nigdzie nic nie ma... tzn. sa ale w kazdym sklepie taki sam kroj tylko sie kolorami roznia a mnie sie ten model wogole nie podoba i moja lilka chodzi w letnim kapeluszu i w kapturze puki co... ale nie poddaje sie w poszukiwaniach i moze cos wkoncu znajde... nie wiem czy wam pisalam moja lila ma uczulenie na jablka... tak ja sypie po jablkach ze szok... ile ja sie dzis naszukalam deserkow takich zeby byly bez jablek i bez mleka... noormalnie wszystko z jablkami... nawet soki prawei wszystko dla takich maluchow sa z jablkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kochana, no wiesz !! jak mozesz podejzewac ze moje dziecko ma mocny refluks a ja tego nie zauwazylłam przez 4 miesiace ;) ??? a i dzieki za informacje odnośnie kup i buzi :D wiesz dalo mi to do myslenia i na pewno zwróce uwage na to pediatrze .. ....Nie chce,puki co chwalic dnia, ale od piatkowego popołudnia mały nie ulał ani razu :D no wczoraj mu sie cofło zaraz po jedzeniu ale to przez to ze za szybko intensywnie zaczelismy sie bawic :D ..No i wczoraj mu nagotowałam marchwi , i wieczorem miał cos na kształt wysypki ale w sztucznym swietle, nie dokladnie widac , a dzis rano juz nic nie miał ( czyzby byl uczulony na marchewkę ? ) no zobaczymy co dzis sie bedzie dzialo - no ale nadal ma zielonkawe kupy wiec sprawa nadal nie jest do końca rozwiązana :( Aniu powodzenia dzisiaj :D - a jesli chodzi o testy to zastanów sie dobrze , moze lepiej poczekac do 10-12 miesiaca życia ... Kiwi ale Lenka podobna do taty :)a Olga rzezcywiście wyschła na wiór ...mój mąż stwierdził ze bardzo ladna z niej dziewczynka :) Kiwi spróbuj moze dac Lence kleik on nie zmienia tak smaku mleka ... Boryskowi buzie smaruje od niedawna zwyklym kremem ziajka i widze ostatnio poprawe , wczesniej smarowalam mu oliwka , masciami od lekarzy a ostatnio niczym bo tak mi przykazano , ale sie wkurzyłam bo mial strasznie wysuszona Emilko jak tam ? masz stresa przed pracą ? .. no i czy ktos ma jakies informacje od Pini??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, śliczne butki. Właśnie o czymś takim myślałam. MINIU, chyba faktycznie spróbuję z kleikiem. Olga schudła, bo prawie nie je. Ciekawe, co u PINI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Cóż to za pusyki :P:) he? U Nas ju z po chrzcinach,póżniej powysyłam Wam zdjęcia ,bo piszę teraz nie ze swojego komputera. Wszystko sie udało:)Mikołaj w Kościele był hmm?, heheeh no właśnie ?:)na poczatku mszy wszystko było ok ,był grzeczny ,rozgladał sie tu itam ,natomiast po kazaniu pokazał co potrafi, eh zaczął Nam płakać i to w momentami głośno:(,ale nie był odosobniony w tym ,ba na poczatku mszy znowu inny kolega dawał koncert :) Jednak po przyjściu to domu pokazał klasę i był po prostu grzeczniuteńki,rozmawiał,smiał się ,bawił się kazdym kto do Niego podszedł:) Z prezentów dostał złoty łańcuszek z medalikiem i taki srebrny smoczek na pierwszego ząbka z wygrawerowaną datą i godz. urodzenia i pieniądze . Także reasumując jestem zadowolona z tej pierwszej ważnej uroczystości Mikołaja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wasze dzieciaczki się czują? KIWI ,jak Olga ?pewnie jeszcze do przedszkola nie poszła? Co do PINI to nie mam od Niej wiadomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, czekamy na zdjęcia z nieceirpliowścią. Pokaz nam swojego przystojnaiczka:) PINIA pisała, ze Natalka nie ma małopłytkowosci, jak podejrzewano, ale ddalej nei wiadomo, skąd te krostki na raczkach i nóżkach. Miejmy nadzieję, zę to alergia tylko. W neidzielę chrzciny u PINII. U nas Olga juz w formie, ale do przedskzola nie poszła, bo musimy do lekarza na kontrolę iść. Zaraz zmykamy do tesciowej na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie miałam czasu do Was zaglądnąć, przygotowania do pracy zabawa z Olekim i wogóle. W pracy oki dali mi 3 dni na rozkręcenie, potem do roboty. Dziś było fajnie system obrobiłam jutro zamóionka strzele i zajme się dużymi projektami. Oluś kochany dał rade, tatuś na medal. Oluś ładnie sie bawił i był spokojny, jadł ładnie i spał. tatuś był na spacerku ponad godzinkę ale w gdańsku brzydko a teraz nawet sie rozpadało. Piniu ucąłowanka dla Natlki wracajcie do nas szybko. Aniu fajnei że chrzest sie udał. Kiwi Olga faktycznie wyszczuplaął ale śliczna z niej dziewczynka, a Lenka hmmmm rośnie jak na drożdzach. Miniu jak Borysek???? Olek nadal charcze i jest przeziębiony ale widzimy z mężem poprawe. Asiu a Lilka już siedzi???? jak z jej kupkami po kaszce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, super, że w pracy powoli sie klimatyzujesz. Mąż juz na wychowawczym? My dzis u teściowej na obiadku. Olka już w pełni formy czyt. niegrzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Mąż dopiero od połowy paździenika na wychowawczy, teraz do środy na urlopie potem na 4 dni moja mama zajmie się olkiem a potem już tylko tatuś:) hihihihi ide spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale tu pustki :( nie moglam nas znaleść :( Aniu świetnie ze imprezka sie udała - wysylalaś juz zdjęcia ? bo ja nie dostałam ... Byliśmy wczoraj u lekarza i on podejrzewa refluks :O ( Asiu kajam sie w popiele :P ) powiedzial ze wczesniej moglo nie byc objawów bo zdarza sie ze dzieci przechodzą bezobjawowo , kazal zageszcac jedzenie , podawac sinlak i smarowac buzie sterydem ... Nie wiem,wczoraj bylam zadowolona z wizyty a dzis juz mam wątpliwosci :( Dlaczego nie kazał zrobic USG żeby stwierdzic refluks ? No i z kąd zielone kupki?? i ból brzuszka ?? ... A Asiu mówił ze jesli na AZS nie działają sterydy znaczy sie trzeba polaczyć je z lekiem przeciwgrzybiczym .... Emilko jak w pracy??? Kiwi to dobrze ze Olga juz rozrabia :) i co z Lenką ? budzi Ci sie dalej w nocy? , próbowalas kleiku?.... Mój syn wczoraj pierwszy raz wypił 180 ml mleka z kleikiem a i tak obudził sie koło 4 na jedzenie :( musze spróbowac z kaszką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, refluks? O kurczę, tego sie nie spodziewałam. no, ale lekarzem nei jestem. Jak Borys reaguje na steryd? Na buzi to trzeba ostrożnie. Nie dawałam jeszcze kleiku, nie kupiłam jeszcze. Zresztąsmoczka nei mam. dzis próbowałam kupic Avent 3 i nie było. Lena budzi sie raz w nocypo 4, potem ok. 8, potem przed 12 już na dzień. Pustki u nas straszne, gidze się podziewacie? U mnei Olga full forma, rozraqbia. Jutro chyba wyslę męża zn ią do lekarza do kontroli. Lena grzeczniutka jak zawze. Jakbym miała drugiego takiego diabła jak Olga, to bym sfiksowała:) Byłyśmy na spacerku, kupilam sobie fajne korale (takie czarne podłużne kamyczki na lince). Zimno już, buro, jesiennie. Nic sie nie chce, tylko spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... kiwi tak sie cieszylam z tych butkow co ci zdjecie wyslalam i juz po mojej radosci... mala dzis jednego zgubila (chyba w autobusie bo chodzilam i szukalam ale nie znalazlam)... mini ja dzis bylam u lekarki swojej z ta alergia i dostalam taka specjalna masc co jest specjalnie na azs (nawet na ulotce jest wymienione wskazania do stosowania tylko azs) wiec mysle ze powinno sie po niej poprawic... zobaczymy... dostalam ja za darmo bo lekarka akurat miala od akwizytorow dostala i mi sie trafilo za darmo... dostalam tez za darmo nutramigen jakis o nowym smaku... ciekawe czy lila bedzie chciala go jesc... bo chcialam zeby mi przepisala lekarka mleko bo to sciaganie na ten jeden posilek jest strasznie meczace dla mnie i tak sobie pomyslalam ze jak jeden posilek zastapie sztucznym mlekiem to nie bedzie tragedii... czyli jednym slowem trafilo mi sie bo po wizycie u lekarza nie musialam majatku w aptece zostawic... mini wiesz co dobry lekarz rozpozna refluks bez usg... ja np. mialam rozpoznany refluks na podstawie gastroskopii ale takiemu malemu dziecku przeciez sie nie robi takich badan... hmmm i tez nie wiem co z tymi kupami... nigdy sie szczerze mowiac nie spotkalam z takim przypadkiem... pociesz sie ze z refluksu sie wyrasta w wiekszosci przypadkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, przykro mi z powodu butów. Szkoda, że sie rozkomletowały:( Ja dzis kupilam butki Lenie na allegro. Link na pocze prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko na chwilkę,bo dzisiaj nie mam za bardzo czasu. Zdjęcia wyslę dopiero wieczorem (mam zamiar :)) Po południu jedziemy na tą rehabilitacje,potem do mojej mamy,więc teraz na prędce obiad,jakieś małe sprzątanko itp. Buziaczki:) Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! JESTEM JESTEM! Ae popisalyscie jejku:) ANIU---super ze sie chrzciny udalay a co do zachowania Mikolajka to nic sie nie przejmuj to msza dzieciaczkow a nie doroslych wiec moga sobie robic ca chca:) ASIU---szkoda ze Lilka zgubila butka:( a no juz tak to jest z tymi dzieciaczkami ehhh.... A u nas hmmm nie zapeszajac chyba oki tzn katarek minol prawie calkiem, z uszkiem oki, wysypka hmmm no jest jeszcze ale duzo bledsza wiec chyba idzie juz ku lepszemu oby oby!!!! ANIU---teraz tak sie tym zainteresowalam tzn natalka nic nie wykazuje ale jakbys mogla mi cos wiecej napisac na temat tego obnizonego napiecia miesniowego... czy sie objawia?? Tak ostatnio troche o tym czytalam bo juz jestem taka przewrzliwiona ze chyba na sile szukam u natalki roznych rzeczy ehhh:( Z tego co czytalam nic nie wykazuje ale czasem taki mostek robi i nie wiem czy to moze oznaczac wzmozone napiecie miesniowe?? no bo wiem ze to tez objawia sie tym ze dzieci maja zacisniete piastki, ze nie chca siadac a natalaka pieknie siedzi jak sie ja troszke podtrzymuje a jak sie ja oprze to juz ladnie siedzi, pozatym pisalo ze dziecko na boczki nie nie obkreca i na brzuszek a Natalka fika jak ta lala:) no i ze taki rogalik robi a jej sie to czasem zdarzy ale sporadycznie jak cos ja zainteresuje i lapiek tez nie ma zacisnietych wiec wiem ze jestem przewrazliwiona ale juz mowie Wam kazda by byla chyba!!! Te mostki mnie tylko jedynie moga cos sygnalizowac ale ona moze z raz czy daw tak zrobila i czasme jak ja kape to w takiej eufori jest:) wiec nie wiem napiszcie cos... ASIU, KIWI Wy juz obeznane w tych sprawach bo dugie dzieciaczki macie. Jak pojde na szczepienie to jeszcze jej zwroce uwage na to!!! KIWI---jak Olga w przedszkolu cos czytalam ze chora tak?? i ze sie martwisz ze cos ze sluchem ma?? nie martw sie jezeli chora to raczej na 100% ja przytkalo i dlatego ale lepiej isc do laryngologa jezeli cie to niepokoii ale mysle ze przejdzie chociaz wiem latwo powiedziec.... Oki zmykam natalak szaleje na macie jejku jak ona piszczy chyba sasiedzi ja slysza odokola:) hehehe A dziewczynki jak z zabkami?? idzie ktoremus dzidziusiowi u nas nic!!! Wczesniej myslslsm ze ida zabki ale teraz sie zatrzymalo wiec nie mamy nic narazie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co mam robic jak Borys sie budzi np o 4 albo 5 i nie chce spac ?? gada do siebie albo placze ... dzis od piatej nie spal po 8 dopiero padl a ja nie bardzo ... Ostatnio czesto budzii mi sie w nocy i nie chce spac ... w dzien tez nie spi za dlugo okolo 3 godzin a klade go spac kolo 19:30-20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-Ty się nie stresuj nie potrzebnie,bo z Natalką wszystko w porządku. Lekarz na pewno jakby było coś nie tak zauważyłby to. Sama widzisz,że Natalka jest bardzo sprawna,obraca się z plecków na brzuszek i na odwrót,a ta umiejętność dzieci opanowują dopiero na przełomie 5-6mc. Co do zaciśniętych piastek,Mikołaj je miał ,ale teraz juz coraz mniej,też swojego czasu robił mostek . Mikołaj jak leżał na brzuszku układał się właśnie w taki rogaliki,ale to tylko dlatego ,że ma lekką asymetrię,która not bene już\'\'mija\'\'tak powiedział wczoraj rehabilitant jak bylismy właśnie na rehab. Po drugie to obn.nap.mięśn.tez lada chwila minie i na przyszłość nie będzie z tego zadnych konsekwencji. Ta rehab.polegała na tym,że Go masował w różnych punktach na ciele,tak jakby \'\'uciskał\'\'. Pokazywał jak Go nosić ,z której strony podchodzić do Mikusia. Jetem bardzo zadowolona,bo wszystko jest ok:) Także PINIU Ty się niczym nie martw,bo lekarz na pewno by cos zauważył. Aha piszesz ,że Natusia siedzi ,mój Mikuś też pieknie juz siedzi oparty o poduszki,i na kolanach z tym,że nie można dzieci samych sadzać jeszce dopóki sama z pozycji leżącej sobie nie usiądą. Przepraszam za styl pisma ,ale nie czytam tylko od razu wysyłam.:)bo sprawdzam co tam u Malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-ja nie wim co poradzić ,bo mój Mały tez swojego czasu budzil się właśnie koło 5 i potem nie spał już do 7-8 z ty,że przesypiał cała noc,teraz juz z tego'' wyrósł'' i śpi do 7 od 19-20 z jedna przerwą na karmienie w nocy. KIWI-jak dziewczynki?Olga chodzi już do przedszkola? Kozaczki sliczne,własnie takie dla małej księżniczki:) ASIU-pewnie nie jednej z Nas się zdarzy ,że Nasze dziecko zgubi buta. Szkoda ,że Lilianka go zgubiła Eh:( EMILKO-i jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłaąłm zdjęcia powinno być 6 szt. Dziewczyny chcemy kupić Mikusiowi krzesełko do karmienia i fotelik do samochodu,bo ten co ma jest do 13kg,a ma swoją kaskę z chrzcin więc na cos konkretnego trzeba ja przeznaczyć. Polecacie jakieś krzesełka i foteliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu nic sie nie matw... u twojej natalki napewno nie ma problemow z napieciem ona sie za dobrze rozwija zeby cos nie tak bylo... poza tym moj marcin i lilka tez czasem sie wyginaja i wyginali i nic im nie jest... aniu dostalam tylko maila gdzie jest 5 zdjec... z chrztu nie dostalam... miniu nie wiem co zrobic z tym spaniem bo ja sama mam problem u lilki i jakbym wiedziala to bym sobie przede wszystkim pomogla a nie wiem jak... tyle ze u nas to wyglada tak ze mala budzi sie kolo 5 i pozniej co godzina budzi sie na cycka ale wiem ze to nie z glodu tylko chce sobie pocyckac... chyba bede musiala ja jakos smoczkiem zaczac oszukiwac ale ona sie za bardzo nie daje... a mowilam wam juz ze mam genialna pediatre... po tej masci co nam dala po posmarowaniu 3 razy po azs nie ma w zasadzie sladu... i to juz bez fenistilu nawet... alez ja mam szczescie ze mam takiego lekarza... a i ten nowy nutramigen malej podpasowal... faktycznie jest smaczniejszy bo sama probowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzis dzień wycieczkowy, tzn. jazda po lekarzach. Bylismy z Leną u pediatry na szczepieniu. moja dzidzia ma już 66cm (90cenyl) i waga 7100 (75centyl). Jak nic idzie w siotrę ze wzrostem. Poza tym wszsytko ok. Zarejestrowałam też Olgę do laryngologa, idziemy w poniedziałek. ANIU, super, że z Mikusiem wszystko ok i rehabilitacja prznosi efekty. moja Lenia też już wyrosła z napięcia, sama siedzi na kolankach. Lada moment prwnie zacznei siadać. PINIU, nie wyszykuj na siłę problemów, Natalka rozwija się świetnie, fika, obręca się, gada. MINIU, a Borys sam nie poleży w łóżeczku? Bo Lena to jak dostanie butlę to zaraz sama zasypia. do karmienia wyciagasz go z łózka czy dajesz jeść na leżąco? ASIU< farta masz z pediatrą. wiadomo, od czego ta alergia? Dziś Lenka przespała noc bez jedzenia, wow! Ciekawe, czy dzis tez tak będzie. EMILKO, jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi no ja wiem-od jablek... teraz od kilku dni jablek nie daje i nic nowego nie wyskakuje... no widac lenka ci rosnie jak na drozdzach... moja lila tez... ona sie ze wzrostem (jakies 3 tyg. temu byla mierzona i miala wtedy 73cm) nie miesci juz w centylach a z waga pomimo ze ostatnio slabo przybiera jest na 90... moj marcin byl dlugasny ale lila jest jeszcze dluzsza... kurcze jak tak dalej pojdzie to ona bedzie miala ze 2 metry wzrostu... a dla dziewczynki to taki wzrost to nie jest za dobrze... ja mam 180cm i mam problemy np. z kupieniem bluzki z dlugim rekawem bo mam wszystkie 3/4 dlugosc rekawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×