Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny mam nadzieje ze do konca dnia sie tutaj znajdziemy! ciesze sie ze ten temat zostal zaakceptowany i bedziemy wrescie mialy spokoj to pozdrowionka i czekam tutaj na was!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ładny nowy topik... świeżutki Ja jestem w 5 tyg a dokladnie dzis mija miesiac kalendazowy od zaplodnienia... uspokoilyscie mnie co do mojego braku apetytu Jak narazie nie schudłam jakos znaczaco wiec wszystko jest w normie ... pozdrawiam. chetnie bede zagladac bo fajne z wasz dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo1978
Odnalazłam i melduję się na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER DZIEWCZYNKI! ze sie odznalazlyscie! mam nadzieje ze fajnie nam sie bedzie tutaj gadalo:) ---> mini55 ja juz zaczelam 4 miesiac i piwem ci ze im dluzej jestem w ciazy tym bardziej nie moge sie doczekac az juz dzidzius sie pojawi! sama zobaczysz jak pojdziesz na USG i zobaczysz maluska i co najwazniejsze uslyszysz bice serca to robi maksymalne wrazenie moj maz to non stop tego sluchal jak przyjechalismy do domu to caly czas puszczal sobie plyte mowie ci szok naprawde wielkie przezycie! ---> echo 1978 super ze sie odnalazlas:) opowiadaj jak nawiecej o soich przezyciach:) POZDRAWIAM WSZYTSKIE DZIEWCZYNKI I OCZYWICIE CZEKAM NA KIWI I ASIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja... i uciekam bo gotuje obiad a wlasciwie to kolacje a pozniej koezanki przyjezdzaja... zamelduje sie jutro napewno... a dobrze ze tamten topik nam zaraz zamkna bo juz jakas pomaranczowa sie do mnie przypieprzala (nawet nie mialaodwagi pisac pod swoim prawdziwym nickiem) ze klamie ze mnie na kwietniowkach olali bo ona ze mna gadala (sraty taty dupa w kraty- trzy razy sie odzywalam i nic) a poza tym skoro ze mna gadala to dlaczego nie napisala pod swoim prawdziwym nickiem zebysmy mogly to zweryfikowac... ale teraz to juz nie istotne bo nie bede musiala naszczescie z nia konwersowac a poza tym szkoda by moich nerwow bylo... musze dbac o cisnienie bo podobno mam za wysokie a to by moglo zaszkodzic dziecku wiec sie nie bede niepotrzebnie stresowac... no to do jutra kochane... mam nadzieje ze dzis wam dzionek milo uplynal i dobrze sie czulyscie... pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!!! Nareszcie Was odnalazłam:) Jak się dziś czujecie? Ja dziś mam wizytę do lekarza i idę sama:( Okazało się, że mąż pracuje i nie ma sie z kim zamienić. Smutno mi trochę. Mam propozycję: fajnie by było, gdyby każda z nas miała w stopce suwaczek z wiekiem ciąży. Co o tym myślicie??? Uciekam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jak mam zrobic sobie taki suwaczek?? bo nie wiem:( ja czuje sie dobrze glowa juz od 3 dni mnie nie boli wiec super:) wczoraj troszke bolal mnie kregoslup ale to chyba od tego ze sie narobilam duzo bo na grzyby pojechalam z mama i siostra i sie naschylalam ale warto bylo bo duuzzzo uzbieralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piniu, ja mam na http://lilypie.com/ Ale są też suwaczki na innych stronach. Jeżeli chcesz na lilypie.com, to wejdź na \"expecting baby\", z lewej strony. Tam sobie juz wybierasz tło, suwaczek, ustawiasz kiedy miałaś ostatnią @/ Zaraz spróbuję poszukać ci inne jeszcze suwaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super śliczny suwaczek Ci wyszedł. Te na lilipye dokładnie odmierzają, bo zrobiłam sobie kiedyś na babygaga, ale on liczył jakoś bez sensu, nic się nie zgadzało. A tu co do dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Kiwi widze ze dzisiaj tez masz duzo pracy! ja zmyam ide do mamy robic przetwory z wczoraj uzbieranych grzybkow:) jak wroce to napewno wejde na Kafe aha udalo mi sie z suwaczkiem a nawet dwa mam:) to pozdrowionka i milej parcy ps. nie napisalas czy podoba ci sie temat naszego topicu?? papapapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mi się temat podoba!!!! Ja też przed chwilą dodałam sobie suwaczek, ale dla córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no suwaczek zrobilam... a ja dopiero wstalam... kiwi trzymamy kciuki za wizyte... szkoda ze maz nie pojdzie ale to nie ostatnia wizyta wiec jeszcze zdazy kilka razy pojsc... pozdrawiam i lece do sklepu bo nic na sniadanie nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję, Asia. Ja jestem zła, że mąż nie pójdzie, ale co zrobić. Jeden kolega na urlopie, a drugi też ma dzis lekarza i wczesniej sobie zaklepał. Jestem ciekawa, czy mi zrobi dzis usg. Mam 10 tyg. i 6 dni. Jutro zaczynam 12 tydzień. To chyba dobry czas na przezierność karku??? Zobaczymy dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi z suwaczkow wynika ze ja sie rozsypie najszybciej... kiwi mysle ze powinien ci twoj lekarz zrobic usg na tej wizycie... no wiesz czasem tak jest ze maz nie moze isc ale wiesz co nastepnym razem to juz nie bedzie kolegi na urlopie i takie tam i pojdzie napewno... jeszcze jak powiesz ze ty widzialas dzidzie to napewno poleci bo bedzie zazdrosny ze on nie widzial i stanie na glowie zeby z toba pojsc i zobaczyc... boze ale ja glupoty wypisuje... ciaza mi sie na mozg rzuca... dobra ide sobie bo znow cos glupiego napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyszedla mi ten moj suwaczek.. ale na to wychodzi ze ja wysypie sie za to ostatnia.... wlasnie zajadam sie winogronami ale bardzo ostroznie ,cos zoladkowo nie czuje sie najpewniej... no coz takie sa prawa natury:) Pinia podziwiam ... przetwory robic z grzybkow ..wogole przetwory to dla mnie sztuka wyzszego stopnia Kiwi ale masz sliczna corke .Jak zareagowała na fakt ze bedzie siostra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam ze jak znajde wozek ktory mi sie marzy to wam pokaze... a wiec oto one tzn. chodzi konkretnie o taki model mniej wiecej bo kolory jakie tam sa to mi kompletnie nie leza wiec bede musiala jeszcze poszukac... http://www.allegro.pl/item246162543_nowy_quinny_speedi_sx_gond_cabrio_gratisy_warszawa.html http://www.allegro.pl/item246198143_hit_wozek_3_funk_sawex_magical_3x_gratis_.html http://www.allegro.pl/item246300305_quinny_buzz_2007_gondola_fotel_torba_puma_wys_0zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tez sa fajne tylko kurcze czemu takie nieciekawe kolory robia... ja bym chciala cos takiego bez z bordo i np z dodatkiem granatu... moj pierwszy syn mial takie kolory wozka i wozek byl sliczny... no coz ale jak nie znajde nic w ciekawszych kolorach to chyba sie zdecyduje na czerwony albo pomaranczowy... a co wy myslicie o tych wozkach??? mi glownie zalezy na tym by do wozka mozna bylo fotelik samochodowy zamontowac i zeby przednie kola byly skretne... a jakie wam sie podobaja??? http://www.allegro.pl/item246376016_quinny_freestyle_3xl_comfort_2007_navy_gond_fotel.html http://www.allegro.pl/item246376148_quinny_speedi_sx_gondola_wys_0_zl_od_ss_5_kolor_.html http://www.allegro.pl/item246620423_efik1_titi_triton_fotelik_0_13kg_nowosc_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i zeby raczka byla regulowana na wysokosc bo jestem dosc wysoka i dobrze jakby ja mozna bylo przekladac ale jak nie bedzie mozna to tez w ostatecznosci moze byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w ciazy
Dziewczynki wydaje mi sie ,ze malo ktora wie ,ze wasz topik jest o mamusiach z kwietnia 2008,dlatego nie dolacza nikt do Niego,moze dodajcie do tytulu kwiecien 2008 czy cos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×