Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

No ja chodzę prywatnie,lekarz u siebie w gabinecie ma sprzet,ale powiedzial,ze to pierwsze usg chce mi zrobic u siebie w szpitalu,gdzie jeszcze pracuje.No nic zobaczymy co mi powie w poniedziałek,ale i tak na pewno to usg genetyczne zrobie wlasnie w prywatnej klinice w Katowicah.ok ja juz uciekam,bo własnie wszedl mezus,jeszcze sie odezwe pozniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widac ze tylko ja jestem wylamana ze stawki:) no ale nic narazie nie narzekam wiec nie bede chodzila prywatnie a pozatym jak bylam w tej prywatnej klinice to lekarz mnie zapewnil ze wszystko jest dobrze. A ta Pani dkotor do ktorej chodze bardzo dobrze sie mna zajmuje moze dlatego ze to znajoma rodziny:) moze nie taka bliska ale zawsze wiec opiekuje sie mna:) to lec lec do meza moj wraca dopiero o 19tej wiec jeszcze sobie na niego zaczekam:( to narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam anie... to usg genetyczne mozna przeprowadzic na zwyklym aparacie usg tylko po prostu na co innego sie uwage zwraca... aniu pewnie chce ci zrobic to usg u siebie w szpitalu bo tam ma lepszy sprzet (bardziej dokladny) a dzidzia jest jednak jeszcze malenka a chce pewnie wszystko dobrze zobaczyc... ja juz pozalatwialam wszystko i klade sie spac bo jakas taka nieprzytomna chodze... odezwe sie jeszcze wieczorkiem... paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do AnnyM
Zapraszamy sedecznie cie Aniu na topic kwietniowek 2008,zawsze unas sa mile widziane nowe twarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Hej ASIU ja dzisisj moge powiedziec ze jestem wreszcie wyspana:) pierwszy raz od 2 tygodni:) ja dzisiaj caly dzien leniuchuje bo maz w pracy caly dzien:( to idz odpoczac ja chyba sobie jakis film obejrze to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalajka
Kiwi-poco pisalas do dziewczyny,ktora dala topic,ze niema kasy ze jest jej przykro ze niebedzie mogla dac duzo dziecku???????Dlaczego tak ja zjechalas????Wielka bogaczka sie znalazla,to miala sie nigdy na dziecko niedecydowac bo ma malo kasy???Czy ty aby nieprzeginasz dziewczyno???Jak sie dziecko pojawi zawsze cos sie wykombinuje,bardzo nieladnie sie zachowalas,niedziwie sie dlaczego jest odrebny topic kwietniowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dziwie ze dziewczyny z topiku o kwietniowkach tak nas atakuja... i do tego jeszcze nie maja odwagi pisac pod czarnymi nickami... tak bardzo zazdroscicie??? tylko ja nie wiem czemu... macie swoj topik to sie na nim udzielajcie i darujcie sobie tutaj takie zbedne komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to faktycznie ja zjechala nie ma co... chyba nie wiesz co to znaczy zjechac kogos... zdazaja sie na tym forum o wiele ostrzejsze komentarze i co swiat sie jakos nie zawala... fajnie jak ktos uwaza za zjechanie slowa w stylu trzymaj sie dzielnie musisz sobie poradzic... teraz juz jestem pewna ze to ktos pisal kto za wszelka cene chce zepsuc nasz topik... ciekawe kiedy sie wam to znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu Kurcze dziewczyny nie przejmujcie sie debilami nic nie zrobimy niestety a ja dzis w pracy bylam po 2 tyg nieobecnosc.... tez nie mysle pracowac do konca ale jakos do 4 miesiaca najpozniej a do ginekologa tez chodze panstwowo , prywatnego narazie szukam ale i tak nie bede chciala rezygnowac z wizyt u panstwowego ...szkoda kasy na badania ktore ci sie naleza..... muli mnie nadal raz slabiej raz mocniej ,no coz taki juz urok mojej ciązy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomaranczko:!czy to jak ktos wyraza swoje zdanie,jest szczery ,od razu oznacza,ze kogos skrytykował,ja tez przeczytałam ta wypowiedz i nie uważam,zeby Kiwi kogos skrytykowała.Wyraziła tylko swoja opinię.Ja tez jakbym była biedna(chociaz nie jestem bogata) zyje na normalnym poziomie,nie decydowałabym sie tak od razu na ciąze,bo wiadomo,ze ciąza to tez wydawanie pieniedzy na witaminy,leki ,badania itp. Witaj Asiu :) no ja mam troche stresika,przed tym usg,chociaz nie wiem kiedy ono bedzie dokladnie,dowiem sie w pon.,ale to chyba normalne. Pini🌻no wiec własnie,jezeli ktos chodzi prywatnie do lekarza wcale nie musi oznaczac,ze bedzie lepiej traktowany i na odwrót.ja tylko dlatego wybrałam prywatnie,bo ja po prostu mialam porownanie jak jeszcze byłam przed ciaza w przychodni u lekarza i zapytałam sie jakie mam zrobic badania,bo staramy sie z mezem o dziecko,to On,ze moge zrobic setki badan ,ale po co ehh a ja nawet nie znalam swojej grupy krwi i w ogole jakos tako nijako bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha DO ANNY M. ja zostaje tu jak moge :P:P dzieki za propozycje ,ale tu mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzaja mnie juz te dziewczyny z kietnowego forum eh szkoda gadac ciagle im cos nie pasuje nie wiem o co chodzi z tym ze jakas dziewczyna mowi ze Kiwi zjechala jakas dziewczyne??? no nic nasz topic i tak zostanie chocby nie wiem co nie dziewczyny???? a swiadczy o tym nowa uczestniczka ANIA :) nie przejmuje sie jakimis dziewuchami mam je w dupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu moze4sz sobie o tym poczytac Piniu,hmm ale po co miałby ktos sie wtracac z innych topikow,moze im tam zle po prostu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a jak sie czujesz ... dobrze ze idziesz na l4 to w koncunie chodzi o Ciebbie tylko o malenstwo a zdecydowanie lepiej dla niego zebys teraz dduuuuuuuuuuzo odpoczywala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super decyzja Aniu Gratuluje ale z gory uprzedzam musisz byc przygotowana na takie cos bo ona nas czesto tak atakuja wiec nie reaguj nawet bo ja staram sie nic nie mowic ale czasem samo sie na usta cisnie:P ps gdzie ta wypowiedz kiwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ta wypowiedz Kiwi... boshe i o co chodzi?? mnie sie bardzo podobała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co?? to chyba jakas kpina nic tam zlego nie bylo!!!!! poprostu wypowiedz ale wcale nie obrazliwa bez sensu wogole ktos najezdza na KIWI gupole --> Aniu no wlasnie nie wiem po co ktos sie tu wtraca ale tak jest non stop chyba nam zazdrosza fajnego topiku ---> czesc Mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini,ja sie dobrze czuje,nie wymiotuje,tylko mam mdłosci i czasami takie uczucie jakbym byla po przepiciu :P nie mam tez zachcianek, o dziwo malo jem nic mi jakos nie podchodzi.No i tylko bym spala i spala jakas tak przemeczona jestem,a nic takiego nie robie ehh Nabieram sił,bo w kwietniu duzoooo ich bede potrzebowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wiec własnie,widocznie tam musi byc nudno,albo ktos jest mało zauwazalny i tu chce to nadrobic,EH szkoda gadac .NIe mozna sie denerwowac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co widze ze prawie kazda jest taka zrezygnowana w takim sensie ze sie nic nie chce mi na samym poczatku no moze nie tak na samym ale przez 2 i 3 miesiac bo wlasnie zaczol mi sie 4:) to tez taka kolowata chodzilam teraz musze powiedziec ze jest troche lepiej czesciej cos zrobie ale ogolnie zabieram sie do tego jak pies do jeza:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pinia co u Ciebie?? Asia ja tez mam zmuły straszne bleeee ja jestem z majowek ale ze fajne sa tu dziewczynki to tu siedze a pozatym w majowkach jest ich juz chyba z dwadziescia a dzis ogromna radosc sprawiły mi ziemniaki gotowane ,zuciłam sie na nie jak prosiak a ponoc od ziemniakow rysy hamieja ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie powiem zachcianki to ja mam i to non stop na poczatku chcialo mi sie slodkiego bardzo teraz tak na przemian raz slodkie raz slone wiec nie wiem a jadlabym jak opentana:( ale nie chce sie tak napychac bo ze 30 kg przytyje buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MINI a dobrze ale nic mi nie mow o zachciankach bo normalnie szok ostatnio moj maz o 23 szed do sklepu bo mi sie strasznie zupki chinskiej zachcialo :P hihihi Dziewczyny tez wam sie ciagle chce pic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chociaz u mnie tez jest przewaga słodkiego czekoladki.goferki wiec moze to będzie corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ten twoj mąz... Ja nawet nie mam strasznych zachcianek ale jak to mowia wszystko przedemna... a pic mi sie chce tak w normie... chociaz pije duzo bo słyszalam ze to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez pije duzo bo non stop mi sie teraz chce! no moze corcia ale wiesz co mowia?? ze jak na poczatku chce sie slodkiego to potem w polowie ciazy sie odmienia i moze byc synek ja bym wolala corcie ale co bedzie to bede strasznie szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze ja tez będe najszczesliwsza,to prawda,ze najwazniejsze aby było zdrowe,a corcia to tylko takie Nasze marzenie z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×