Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Asiu dziewczyny z naszego topiku,te ktore Cie nie znaja chca tez zobaczyc fotki Twojej corusi. Wie pytam czy mozna Im je pokazac(przeslac) czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po pierwszym spacerze... chyba czas najwyzszy stopke zmienic ale jakos weny nie mam... jutro cos wymysle... kiwi obawiam sie ze to uczulenie nie minie tak szybko... moj marcin do tej pory ma... lece jakies jedzonko zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ty uż na spacer z małą poszłaś??? wowowo ja dziś po 2 tyg rozpoczełam od werandowania 10 minut przy otwartym oknie. no ale u nas pogoda brzydka cały czas pada od wyjścia ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro przymierzam sie w koncu do prania ciuszków w zwiazku z tym mam pytanie - na wszystkich ubrankach pisze zeby prac w 40 stopniach , a ja słyszalam ze najlepiej wyprac w 90 bo zabija sie prawie wszystkie bakterie... w ilu stopniach wy prałyscie ??? Aniu , Piniu gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a nic sie nie podzieje mi z tymi ubrankami..? nie skurcza sie albo nie zżółkną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzis zmordowałam z Dzidzią. Taka jest niegzeczna w sklepie, że hej. Nie chce mierzyć ubrań. Cała sie spociłam, a muszę jej pojupowac jakieś ciuchy na lato, bo potem nie będę mieć kiedy. Udało nam sie upolować jedną bluzkę w 5-10-15 chocaiż. Reszte chhyyba z allegro kupię. MINIU, ten stanik co kupiłam na allegro (firma MIZET) dla mnie jest super. Elastyczny, dobrze sie dopasowuje, dość mocno zabudowany. Rozmiar trzeba brac taki, jaki masz teraz. Ja brałam u tej babki: http://www.allegro.pl/item339475011_mizet_bezszwowy_dla_karmiacych_75c_bialy_cena_.html Na stronce przedmiotu masz tablicę z wymiarami. W tym staniku jest trójstopniowa regulacja haftek, więc po porodzie powinien być dobry. Co do ciuszków, to ja wszystko prałam w 60 stppni. Co do zarazków, to trochę dziecku nie zaszkodzi:) EMILKO, jak nie pada, to zasuwaj z małym na spacer. To w zimie przy mrozach zalecaja wychodzenie po 2-3 tygodniach. SUN-PI, dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że u mnie też wszystko będzie ok i mała zdrowa sie urodzi. Co do cesarki, to pewnie zależy od zwyczajów w szpitalu. Ale na poród zabieram męż, to mam nadzieję, ze w razie czego, pogada z lekarzami, jakbym ja juz bnie dawała rady. Dziewczyny, posłałam Wam zdjecia wózeczka. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sum-Pi -- który poród wspominasz lepiej? Nie bałaś sie sn po cc, że w środku coś Ci popęka? Kiedy miałaś pierwszy poród (ile lat odstepu między porodami)? MINIU, mnie ten stanik nigdzie nie uwiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moja siostra urodziła dzisiaj synka o trzeciej nad ranem :) Wazy 2900 i ma 53 cm :) Strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!! Kiwi - dzieki za informacje odnosnie stanika - musze w koncu sobie zakupić ale troche boje sie z allegro - wolałabym zmiezyc - jednak cena na allegro kusząca ;) Wózek super - zreszta one mi sie bardzo podobały - a pozatym wybrałas swietne kolorki - moglabym wlasnie taki miec ;) A jesli chodzi o pranie to teraz jestem w dupie - bo juz nie wiem co robic :( boje sie ze 60 stopni przy grzemarkowych ubrankach to troche za mało a z drugiiej strony boje sie ze w 90 mi sie poniszczą ... co sie dzieje z dziewczynami - macie jakies informacje ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU< gratulacje dla siostry!!!! Co do temeperatury, to ja myślę, ze 60 wystarczy, ale to Ty musisz podjać decyzję:) My zaraz spadamy do Sopotu:D Oby tylko nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piore w 60 stopniach ;)wysprzatalam co nieco w salonie :P i zrobiłam sobie malutka przerwe na kawe przed sprzataniem kuchni . Jutro wybieram sie do ikei - koystam z darmowego transportu - potrzebuje kupic pare drobiazgów jakies ramki - moze posciel jeszcze jedna dla dziecka .. karnisz do pokoju dzieciaczkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wpadlam tylko tak powiedziec ze nadal nie urodzilam:( i juz nawet nie mam zamiaru sie tym przejmowac trudno:( MINIU---cykle mialam tak zreguly 28, 29 lub 30 dniowe wiec moze dlatego to sie tak opuznia nie wiem... co do lampki daje swietne swiatelko i wiem ze sa takie w ksztalcie zuczka wiec bardziej chlopczywkowe kosztowala 25,99 wlasnie w ikeii mozesz popatrzec... Oki zmykam papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) MINIU-gratulacje dla siostry:)kolejan mamusia-szczęśliwa mamusia:) Ja prałam ubranka w 60 stopniach. Znowu kusicie tą IKEĄ ,też przydałoby mi sie parę drobiazgów,ale nie zdezyduję sie na nią,bo ja juz nie mam siły tak chodzić po sklepach.:DChciałabym jeszcze wyciągnąć męża do Castoramy ,bo tam są takie piankowe naklejki właśnie do przyklejenia na ścianę. KIWI-wózek bardzo mi się podoba,a jak u Ciebie jesteś już spakowana?? Mam nadzieję,że uda się w końcu Olgunię przyjąć do jakiegoś przedszkola,nawet nie wiedziała,że z ty są takie problemy teraz. PINIU-kącik Natalki bardzo ładny:)no ciekawa jestem czy dzisiaj urodzisz??czego z całego serca Ci życzę:) Ja się smieję,bo mój termin z pierwszego usg też wypada na dzisiaj,ale pewno mnie nic nie ruszy. Dzisiaj mam znowu wizytę u lekarza,może w końcu dostanę juz termin,no zobaczymy. Wczoraj mi mąż zrobił niespodziankę i sam zakupił przewijak taki na łóżeczko,bo jeszcze Nam tego brakowało. Poza tym to udało mu sie kupić młode ziemniaczki i dzisiaj je zrobię z kefirkiem . Emilko,Asiu ale zazdroszczę Wam już tych spacerków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-Sopot:):):):) ojej :)czemu ja nie mieszkam tak blisko morza?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Nici jak narazie ze spacerków!!! Młody mi coś pokaszluje i w pleckach mu coś gra, dziś o 14:45 mamy wizyte u pediatry boje sie żeby to nie była jakaś choroba a tylko przeziębienie. Dziś w nocy prawie nie spałam bo Aleksa bolał brzuszek i dopiero koło 11 porządnie się załatwił bo wszystko dokoła było brudne :). jem tylko gotowane i wszystko co wolno pije soki jabłkowe i dużo wody. Kiwi wózek śliczny jak wróce od lekarza to prześle Wam fotki Olka bryki, mąż wczoraj z siostrą i bratem pojechzali i kupili. ty dziś w Sopocie tak blisko mnie :). Co do prania nowe rzeczy prałam tak jak była temperatura na metkach teraz piore w 60 stopniach. aaa wbiłam się w ubranko wyszczuplające zdjęcia prześle później ale fajnie wyglądam taka chuda :) Mini gratulacje dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szykuję się do lekarza. EMILKO-napisz koniecznie jak po wizycie u lekarza??? na pewno to tylko niegrozne przeziębienie. Na fotki czekamy- jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---koniecznie napisz jak wizyta u lekarza?? i kiedy idziesz do szpitala ja jak nic sie nie zacznie ide w poniedzialek rano... EMILKA---Aleksander sliczny jak fajnie wyglada w takim ubranku z uszkami:) super...oczywiscie slij zdjeciaki wozeczka no i co najwazniejsze Oby to tylko leciutkie przeziebienie i maluszek byl zdrowiusi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy pediatra osłuchał, opukał małgo i powiedziała że wszystko jest wporządku i ze względu że jest to wcześniak tak sie może zdażyć że jest troszę osłabiony. w razie co dostaliśmy skierowanie do szpitala na oddział niemowlęcy - mam nadzieje że nie bedziemy musieli z niego skorzystać. Mamy małego obserwować i po weekendzie jak b sie coś działo przyjsć do niej. Zdjęcia r\\prześle później bo za chwilkę mamy mieć gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jestescie a juz myslalam ze moze cos jest na rzeczy ;) Pinia to cykle masz książkowe wiec dobrze masz wyliczony termin porodu. Wiem ze juz sie nie mozesz doczekac ale tak naprawde do dwóch tyg po terminie to jeszcze nie przenoszona ciąża . Moja mama mowi ze dziewczynki rodza sie pózniej . Ja na ten przykład urodzilam sie w 42 tyg :D Aniu pisz co lekarz powiedział .... Emilka to super ze w zasadzie wszystko ok z malenkim - no fakt przeciez to wczesniaczek wiec wiecej potrzebuje troskliwosci ;) A ja wzielam relaksujaca kąpiel , zrobiłam sobie maseczke i teraz czekam na męza z obiadem :D A ostatnio strasznie mnie stopy bolą - jak tylko troche dluzej postoje albo pochodze - wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka ok... wiecie jak mi sie cera poprawila... juz zapomnialam ze mozna miec tak gladka buzke... lece bo wlasie mala karmie i ciezko mi pisac 1 reka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, wycieczka sie udała. Choć zimno było straszliwe. Połazilismy trochę po plaży i molo, monciaku. Nie udało nam sie zjeść pizzy w Pizza Hut, bo juz jej nie ma na Monciaku, niestety. Pozostał McDonalds. Mieliśmy fuksa, bo jak juz dojeżdzaliśmy do domu, to zaczęło padać:( ANIU, i co u llekarza? Kiedy masz termin? Nie jestem w ogóle spakowana. Jakoś mi się nie spieszy. Pewnie znów urodzę 2 tygodnie po temrinie, a wcześniej spęzę kilka dni w szpitalu, jak poprzednio:( MINIU, zazdroszcę zakupów. My spłukani jak na razie. PINIU, ja też mam cykle 28-29 i urodziłam 2 tyg. po terminie. Mi poprzednio lekarz kazał sie zgłosić do spzitala tydzień po temrinie. EMILKO, Dobrze, że Olkowi nic nie jest. Niezły z niego przystojniak. A wózek fajny. Słyszałam o Xlanderach dobre opinie. A czemu spacerówka jest w innym kolorze? ASIU, zazdroszczę gładkiej buzi. Moja sucha jak wiór. Po porodzie raczej lepiej nie będzie. A tak w ogóle to na czwartek mam wizytę u dentsty. Mam nadzieję, że nie urodzę na fotelu:D Bo to już 40tc będzie. Jeden ząb mi został do zrobienia. Może jutro okna pomyję? Byly myte przed świętami, ale strasznie usyfione. Pranie firanek chyba sobie daruję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza wszystko ok,białka w moczu nie mam. Kolejną wizytę mam 18 ,ale stwierdził,ze raczej juz sie nie spotkamy , bo urodzę wcześniej :D Szyjkę mam całkowicie zgładzoną,rozwarcie na 1,5 palca:) Generalnie mogłabym zacząć rodzić we wtorek ,bo wtedy ma dyżur w szpitalu hehhe(obyłoby się bez dzwonienia po Niego :) ),a tak to pracuje do 15 i jak się coś zacznie dziać to po prostu dzwonię po Niego. Chyba,że jednak Małemu odwidzi się wychodzenie na świat w przyszłym tyg.to do szpitala idę prawdopodobnie 22. Oj bardzo bym chciała,żeby to moje Maleństwo zdecydowało się już wyjść.:) EMILKO-ja też sie bardzo cieszę ,że z Małym wszystko ok.Sama przyznasz chyba,że panikujemy i boimy się porodu,a prawdziwy lęk pojawia się własnie dopiero w takiej sytuacji jak dzisiaj,kiedy juz musiałaś iśc z synkiem do lekarza i czekać co On powie.Njaważniejsze,że to nic groznego:) Wózek bardzo ładny:) a Alex to mały przystojniacha:) PINIU-nic się nie martw,na pewno przez weekend coś sie ruszy i URODZISZ!!! ASIU -a jak Malutka:)? pierwsi gosci juz byli? padają juz opinie do kogo podobna do Ciebie czy męża?? MINIU-ja też dzisiaj nałożyłam sobie maseczkę,ogoliłam się tu i tam:p więc do porodu jestem przygotowana:) KIWI-mnie też kusi mycie okien,ale daruję to sobie już,a ja mam jeszcze gorzej, bo jak sąsiad pali w piecu to cały dym z Jego komina leci wprost na moje okna 😠 i wtedy to dopiero widać jakie są brudne. Jutro za to zamierzam posprzątać całe mieszkanie,poprać ,poprasować,żeby móc cierpliwie czekać na poród. U mnie pogoda dzisiaj była przepiekna,już widziałam laski w bluzeczkach na krótki rękaw :D:D eh :) Spacerować po molo też bardzo lubię ,no i w ogóle morze:):):) Ja coś dzisiaj poddekscytowana jestem,zawsze tak mam jak jestem po wizycie u lekarza,ze zero stresu i lęku mam.Jakoś mnie tak uspokaja ten facet :) Ale znająć mnie jutro znowu zacznę płakać i panikować. Ok nie przynudzam :)dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU< to Ty masz juz niezłe rozwarcie:) Może faktycznie już w przyszłym tygodniu urodzissz. Dobrze, że wszystko ok z wynikami. Jaką masz przewidywaną wagę Małego? Wysłałam Wam zdjęcia z dzisiaj. 4 sztuki powinny być. A ja jak zwykle markuję po nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem ile waży Mały:( niestety . Ostatnie usg miałam 7 marca,a potem to już Go nie "ważył'' Ehh no ja mam nadzieję,że coś juz sie tam ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka zdjecia dostalam. Aleks w spiochach z krową - zabija :D Jest piekny - i jaki fotogeniczny Kiwi bardzo fajnie wyglądasz - brzusio urosł Ci i juz elegancko widac ze to ostatni miesiąc ... A my tez jestesmy spłukani .. ale jak mus to mus .. juz nawet boje sie podliczac zadłuzenia na kartach ;) Aniu co na to Twój mąż ze lekarz tak kojąco na Ciebie dziala :P .. No i bardzo ładne juz rozwarcie - oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×