Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

EMILKA, ale jesteś czerwona, jej. A Olek już taaaki duży. Przyszedł dzis pas poporodowy. Ledwo sie w niego wcisnęłam .Nie wiedziałam ,ze to taki pancerz. Jak ja w nim wytrzymam kilka godzin dziennie? ale cóż, warto pocierpieć dla szczupłej talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi---lezaczek bujaczek u mnie sprawdza sie rewelacyjne mala uwielbia w nim lezec tylko najpierw trzeba klasc becik lub cos miekiego i potem mala bo takto ma zbyt duzy wpad ale jeszcze jedno w nim jest super jak wezmiesz postawisz na podlodze to jak mala sie porusza to on sie leciutko buja no poprostu swietny ja POLECAM dalam za niego 180zl z kosztem przesylki... Asiu---dziekuje bardzo mile ze ktos mowi ze dobrze wygladm bo mi sie moj brzuch tez podoba bo wsumie 3 tyg po porodzie i jest oki ale te kulosu i dupsko to nie powem troche mam wielgachne:( Miniu----ty tez lada moment zrzucisz wszytko po porodzie bo bylas szcuplutka wiec niewiadomo kiedy bedziesz lasencja Dziewczynki Asia i Kiwi zobazycie jeszcze troszke i brzuszkow nie bedzie a po pologu mozna juz cos powizyc wiec niedlugo bedziemy wszystkie laseczki zobaczycie!!!!! Aniu---to czekam na zdjeciaki a teraz lece mala sie cycolka domaga to buziaczki mielgo dzionka:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ledwo łażę. Ubralam ten pas poporodowy, ciśnie jak cholera. PINIU, skusiłam się na taki leżaczek jak Ty masz. Już kupiłam na allegro. A Ty używasz wibracji? Lecę zdjąźć to dziadostwo. Noszę juz go 3h. Potem jeszcze założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja sie dzis działkuje - pogoda znosna wiec przynajmniej pooddycham swieżym powietrzem :) Dziewczyny wy podajecie swoim dzieciakom jakies witaminy?? Bo moja siostra ma przepisaną witemine K, D i multiwitamine .... A ja skoczyłam dzis jeszcze do fryzjera jeszcze tylko farbnąc by mi sie przydało i moge rodzic :D pozdrawiam serdecznie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu tak a podaje k i d... podaje je od 2 tygodnia zycia... piniu i jak karmienie??? poleprzylo sie??? kiwi ty jestes dopiero co po porodzie wiec u ciebie jeszcze waga poleci w dol... u mnie za to nie ma co marzyc... trzeba sie bedzie poodchudzac tylko nie wiem jak to na pokarm wplynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale nam Lena dała czadu wczoraj. Po kąpieli powinna ładnei zasnąć, a tu oczy jak 10zł. Moja wina, piłam wczoraj colę. W ogóle często zapominam, że czegoś mi nie wolno i z rozpędu zjadam:( Wczoraj byliśmy też na pierwszym spcerku. Udało sie wyjsć za drugim podejściem, bo za pierwszym małan m sie na dworze rozpłakała z głodu i musieliśmy sie wrócić. Potem już ok, cały spacer przespała. Z Wózek super sie prowadzi, jesteśmy zadowoleni. ASIU, na dzień dzisiejszy mam 6 kg na plusie, 85cm w talii pomiary poranne). Najgorsze jest brzuszysko, duże i obwisłe. Ale nie jem słodyczy, trzymam się. Ty sie tylko nie odchudzaj. Może nie jedz słodyczy, jakś gimnastyka? Ja nie mogę nic ćwiczyć po cc. A wietamine k to lekarz przepisał? Bo mi dał receptę tylko na wit. D od 3-go tygodnia. Olka też nie miała przepisywanej wit. K. A na co ona jest? PINIU, czy Twoj Natalka chętnie pije mleko z butelki, jka trzeba? Jaką masz butelkę i jakie mleko? Bo moja coś niechętnie ciągnie. MINIU, działeczka, hmm. Piwko, kiełbaski... Ale sie rozmarzyłam. Taka piękna pogoda, by sie gdzieś pojechało, ale z noworodkiem to nie ma jak za bardzo. EMILKO< ANIU, jak Wam mija weekend? My dzis do teściowej na imieniny idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi wit. k jest bez recepty i jest po to zeby zapobiegac krwotokom i chorobom hemolitycznym... obydwie witaminy(k i d) podaje sie tylko wtedy jak sie karmi piersia bo jak sie karmi mieszanka to w niej juz wszystko jest... ja tam karmie na ulicy jak trzeba a co... tylko ja robie tak zeby nic nie bylo widac i nakrywam swoja piers i glowke lilki pieluszka tetrowa i nie widac... a jak sie komus nie podoba to niech nie patrzy (i tak nie robie tego tak ordynarnie jak niektore i nie swiece golizna na maksa tylko tyle ile musze) a dziecko przeciez musze nakarmic... no widzisz lenka nie chce butli czyli musisz piersia karmic... nie no zartuje oczywiscie wiesz jak jest mus na butle to jest i nic sie nie poradzi... ja tez bym chciala sie piwka napic... o tyle o ile przez cala ciaze mi sie piwka nie chcialo wogole (ani zadnego innego alkoholu) o tyle teraz to mi sie chce ale tylko piwka... nawet mi sie snilo ostatnio ze pije piwo... kiwi ale ja nie jem slodyczy bo mala boli po nich brzuch... chyba w takim razie zostaje mi tylko intensywny wysilek fizyczny... choc nie ukrywam ze ostatnio mam wilczy apetyt (nigdy tyle nie jadlam nawet maz czasem sie za glowe lapie ze tyle pochlaniam) nie wiem czemu ale moglabym jesc i jesc... a wogole to ja sie wole odchudzac niz cwiczyc... nienawidze sie meczyc a odchudzanie jest lekkie latwe i przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, ja też nie znoszę wiczyć. Zawsze sie odchudzałam jedząc jakieś cudowne środki. I nie powiem, niektóre działają. Wysłałam Wam 5 zdjeć z wczorajsdzego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No ja miałam udany weekend, w sobote pojechaliśmy do Sobieszewa do znajomych i tam poszliśmy na spacer na plaże, na plaży było tyle ludzi że szok i tak smażyło że uciekaliśmy stmtąd jak najszybciej. w niedziele byliśmy na bulwarze w Gdyni wiecei że ludzie już się w morzu pluskają. A woda taka brudna że szok!!! oh odpoczełam sobie chociąż nocne maratony kolkowe w dalszym ciągu są!! Kiwi ale ty już jestes laska, a Lenka śliczna. Miniu ja daje także witaminki Olkowi wit D, K i zestaw witamin pediatra nam przepisał ale one sa bez recepty. Kurcze nie wiem czy wy też tak dużo za nie płacicie ja za 3 buteleczki zapłaciłam 80zł. Dziewczyny ja widze po sobie że dieta pomaga i spacery kilku godzinowe - MAM TAKIE ROZSTĘPY NA NOGACH, BRZUCHU I POŚLADKACH ze szok. a w ciąży ani jednego rozstępa nie miałam. Wysyłam zdjęcia ze spacerku, znowu jestem spalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU---tak tak z karmieniem juz dobrze mala sie najada i jej nie dokarmiam a nawet powiem ci ze czasem odciagam bo mala nie zjada wszytkiego wiec strasznie strasznie sie ciesze:D KIWI---nie uzywalam jeszcze wibracji bo nie mam bateri:) ale jak narzie nie jest potrzebna jak cos to sie ja bujnie i jest oki a ten lezaczek to naprawde super wynalazek wlasnie mala na balkoniku na nim lezy super A jezeli chodzi o butelki to tak mala jak pije herbatki to bez problemu ja mam butelki z AVENTU i smoczek usopakajay tez z AVENTU i sprawdzaja sie rewelacyjnie bo mala mimo ze dostawala troszke mleka z butelki i tak cycolki ciagnela teraz tylko z butelki herbatka... dziewczynki powiem Wam ze moaj mala nie robila kupki dwa dni i tak sie stresowalam ale dalam jej PLANTEX i zadzial rewelacyjnie mala odrazu zrobila a biduleczka juz tak stekala i tak sie meczyla ze hej narazie jest oki dzisiaj w nocy taka mi niespodzianke zrobila ze trzebabylo ubranko zmienic:p hhehehe o oki zmykam mala pomiakuje to narazie mamusie:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale was milo poczytac szkoda tylko ze jeszcze nie jestem w temacie :) A ja wczoraj w nocy i przez caly wczorajszy dzien mialam twardniecia brzucha i to dosc czeste - a jak tylko wrociłam do domku - to przeszły :( Pozyczyłam sobie pilke i taczam sie na niej moze dziecko mi sie dzieki temu wstawi :D słyszalam ze pomaga Jeszcze tydzien mi został do pierwszego terminu - jutro wizyta u gina zobaczymy czy powie mi cos nowego o moim stanie Ide co nieco posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w biedronce sa bodziaki z krotkim rekawem fajne kolorki... wiec jakby ktoras chciala to informuje... sa pakowane po 2 szt. koszt 6.99zl za komplet... ale sie dzis zlazilam po urzedach... dosc mam... ide odpoczywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, jestem skonana. Tak mi Olka dzis dała gazu,. Niegrzeczna jest bardzo. Dzis była też połozna, a jutro odwiedzi nas lekarz z pierwszą wizytą. Idę, ledwo żyję. Powiedzcie, jak usypiacie swoje dzieci, czy spią w łóżeczkach czy z Wami w łóżku, ile godzin spią na dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś zasypia przy cycku po kąpieli po zjedzeniu wkładam go do jego łóżeczka, ta sama sytuacja jest o 23 idzie do łóżeczka swojego, dopiero nad ranem wkładam go juz do naszego żeby troszkę dłużej pospać aa nie wstawać ciągle. Na początku Oluś spał prawie cały dzień budził sie tylko na jedzonko ale teraz porafi 5 godzin leżeć z otwartymi oczkami i domaga się wtedy uwagi. Ostatnio jak ma kolki najlepszym możliwym ułożeniem do spania i karmienia jest noszenie na rękach z cyckiem w buzi :). Dziewczyny jak ubieracie swoje pociechy na dwór jak jest taki upał??? i czy przykryacie je grubymi kocami??? kurcze mam wrażenie że niekiedy małego za lekko ubieram albo za grubo. AAAA i jeszcze jedno polecacie coś dobrego na żylaki, mam czerwone tak wiec jest szansa na wyleczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRACAJĄC DO KOLEK Wczoraj dostałam lek z Niemczech SAB SIMPLEX słuchajcie rewelacja. Stosuje go od dziś od 6 rano co 2 godziny 15 kropelek i powiem jedno kolki sa nadal ale widzę już poprawę. Olusia mniej boli, mniej się wygina, mniej płacze i tym samym ja mniej sie denerwuje :). Będe pisać co jakiś czas jak Olusia kolki czy lek nam pomaga - z tego co czytałam i sie dowiadywałam wielu dzieciom już pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o spanie to moja lila tak jak juz pisalam przesypia cale noce z 1-2 przerwami na karmienie ale to tez na spiocha zalatwia... na razie spie z nia bo mi tak wygodniej a usypia oczywiscie z cyckiem w buzi... ale juz niedlugo zwazywszy na to ze tak ladnie spi przeniose ja do lozeczka... w dzien troche wiecej czuwa... zazwyczaj ok 12 sie budzi tak na dluzej a pozniej ok 18 i wtedy nie spi gdzies do 22... a tak to spi caly czas... to dobrze emilko ze sobie jakos z tymi kolkami radzisz pociesz sie ze powinny niedlugo przejsc calkiem bo olek wyrosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emilko, niestety, nie pomoge z zylakami, bo sie nie znam. moze lekarza najlepiej zapytac? moja lenka jak na razie tez ladnie spi. zasypia ok. 21.30-22, pobudka 3-4 na jedzenie i do rana spi w lozku z nami. nastepne jedzenie ok. 7. potem spi do 8-9. mam zmartwienie kolejne, bo mala wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi wiesz moze ona nie wymiotuje tylko ulewa... wiesz twoja olga nie ulewala i nie wiesz jak to moze wygladac... niektore dzieci bardzo obficie ulewaja... musisz tylko pamietac zeby jej odbic po kazdym posilku... a jesli bedzie dobrze przybierac to nie ma sie czym martwic... a jak nie to jest takie specjalne mleko na recepte dla dzieci ktore obficie ulewaja... ono jest gestsze niz normalne i dzieci po nim tak nie ulewaja... a pamietaj jeszcze zeby jak mala zje i juz jej sie odbije to nic z nia nie rob tylko poloz... chodzi o to zeby jej po jedzeniu nie przewracac i nie przekrecac bo wtedy moze ulac... czyli kapac i przewijac i przebierac powinnas przed jedzeniem... poz atym jesli duzo ulewa to powinnas ja karmic malymi porcjami ale czesciej... a skad jestem taka madra??? jak marcin byl maly to lezelismy w szpitalu i u nas na sali byl maluch z refluksem i sie naogladalam jak sie z nim obchodzili a tez potrafil naprawde ulac tak ze byl doslownie caly upaprany i trzeba go bylo przebierac ze wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a emilko na zylaki to niestety i ja nie pomoge bo nigdy nie mialam takiego problemu ale moze jakies zele chlodzace moglyby pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze po tym mleku dla dzieci ulewajacych to niestety maluchy czesto maja problemy z wyproznieniem wiec nie wiem co gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:( hej byłam u gina - mały nadal nie wstawiony, rozwarcie nic a nic sie nie zwiekszyło Jak tak dalej pujdzie to czeka mnie cesarka (około 29 by mnie chciała pokroic) zobaczymy - w piatek ide na KTG maja mnie pomiezyc i wogole Dobra wiadomosc to ta ze maly okol 3 kg nadal wazy - wiec nie za duzo a mamusia kilo schudła :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torenera
mam pytanie , czy test ciazowy bedzie wiarygodny 7 tygodni po stosunku? , zrobiłam 4 testy 7 tyg po stosunku,m wyszły neg. czy mimo to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torenera- testr nie bedzie wiarygodny 7 dni po stosunku. mini- a czemu chce ci cc robic??? bo nie rozumiem. zazwyczaj najpierqw sie wywoluje porod, a potem ewentualnie cc, jak to nie pomaga. asiu, dzieki za info. na szczescie pediatra powiedziala, ze to sa ulewania, nawet takie chlustajace. w razie czego kazala kupic zageszczacz nutriton, czy jakos tak, dala ulotke. a krostki kazala przemywac rumiankiwem, ale tom mnie nie przekonuje jskos. a gdzie jest ania? caly weekend jej nie bylo. mam nadzieje, ze wszystko ok. a ja wroclam przed chwila z lweclerca,troche odpoczelam na zakupach. wiecie, ze nie ma juz w czesci hipermarketow reklamowek jednorazowych? a w sklepach trzeba za kazda placic 5 groszy.v za ekologe sie wzieli. sorki za literowki, pisze z mala przy cycku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torenera, zle przeczytaslam. 7 tygodni po stosunku test jest wiarygodny, wiec w ciazy nie jestes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi chyba dlatego ze maly sie nie wstawia - a ona mowi ze to moze oznaczac tez za malą miednice - w piatek maja mnie w szpitalu wymierzyc ... No bo w sumie to lepiej jak mnie wezma od razu na cesarke niz jak mi beda wywolywac porod a potem i tak potną Ech ... a mialo byc tak piekenie :) A co do ekologi to bardzo dobrze ze trzeba placic :D Ja jestem jak najbardziej za - juz od dluzszego czasu chodze z płócianką na zakupy a worki biore tylko w ekstrymalnych sytuacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kolki to pojawiaja sie niezaleznie od sposobu karmienia i znikaja niezaleznie od sposobu leczenia :D niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem ,jestem tylko komputer nie za bardzo Nam chodzil przez weekend.Poza tym praktycznie cały czas siedzimy na ogrodku pogoda śliczna. Ja też za bardzo nie wiem jak ubierać Mikolajka ,żeby Go nie przegrzać ,staram się ubierać wedle zasady taką warstwę jak nasza plus dodatkowo jedna. Jeśli chodzi o kolki,to Maleńki nie ma ich:)mam nadzieję,że tak zostanie.Na wszelki wypadek kupiłam espumisan Emilka Go chyba nawet kiedys polecała. Mikołajka karmię około 23 potem sam budzi sie koło 2 i 5 rano,spi sam w swoim łóżeczku,dopiero jak mąż idzie do pracy to biorę Go do siebie,ale i tak wstaje i karmie Go na fotelu ,bo na leżąco mi niewygodnie.W dzień natomiast,prawie w ogole nie leży w łózeczku tylko na kanapie w duzym pokoju. KIWI-kupiłam też sobie wczoraj pas Sw.Teresy ,wow ale trudno wbic się w niego,noszę go 2x dziennie po 2h tak mi zaleciła położna. MINIU-z mojego doswiadczenia poweim Ci,ze ja juz cieszyłabym sie na ewentualną cesarkę :P Zyczę Ci,żebyś jak najprędzej urodziła małego człowieczka.Zobaczyśz jakie to szczęście.:) W ogóle jak ten czas leci mój Mały dziś kończy 3 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia:)dzieciaczki sliczne:) KIWI-z pierwszego zdjęcia Lenki wnioskuje,że chyba do Ciebie podobna Maleńka:)oczka ma Twoje. Bardzo ładnie wyglądasz:)brzuszka nie widac w ogole. EMILKO-Twój synek chyba podobny do męża:) rzeczywiście ,tak jak mój:)cały tata. Komplecik moro superowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×