Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

miniu ja ci powiem ze mnie to taki spokoj ogarnial jak sie okazywalo ze mam rodzic i to za pierwszym i za drugim razem tez... wszyscy zdenerwowani latali na okolo a ja bylam wtedy ostoja spokoju i jeszcze wszystkich uspakajalam... to troche smieszne bylo bo ten spokoj to az taki nienaturalny byl tym bardziej ze ja z natury choleryk jestem straszny... a co mnie zsypalo??? cholera wie... wiem tylko ze swedzi... ide do malej bo kweka... jej pora na niespanie wlasnie nadeszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko, ale ci fajniez tym weselem. tez mamy zaproszenie na wesele na koniec czerwca do mojej przyjaciolki, ale na drugi koniec polski. i nie pojedzieny, bp lenka za malutka , zeby ja na tyle czasu zostawic.wsopolczuje ci z tymi kolkami. mam nadzieje, ze szybko mina. miniu, ja juz zwariowalam z dwojka dzieciakow. spacer to nioezla jazda. musze z kims chodzic, bo olka czasem zwiewa alo focha ma. weozek dzwigam z kims, wazy z lenka z 19kg. moze porod ci sie nagle zacznie??? dobrze, ze jestes juz spakowana. asiu, ja jelpa nie podejrzewam, bo by bylo nie tylko na rekach. na moj gudst to nie alergia a podraznienie, jak u nas wszystkich (taka skora), ale jak po masci wit. a nie przejdzie do dermatologa pojdziemy. on jest lebski facet. piniu, chrzest planujemy na poczatek wrzesnia. z olka mielismy tez we wrzesniu, rowno w 1 rocznice slubu:) aniu, co u ciebie? my dzis znow z tesciowa na spacer. moa mamas ma imieniny i niestety, dopiero jutro pojdzieny fdo niej, bo maz dzis caly dzien pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płakał, płakał, płakał co to kto mi pomoże !!!!!!!!!! Nareszcie przestał teraz śpi ale bardzo się zdenerwowałam bo nie wiedziałam co mu jest mleko leci z cycków a kolki sa ale szybko przechodzą. I tak zrobiłam mu mleko modifikowane 120ml wypił aż mu po bokach wylatywało czyżby oduczył się ciągnąc cycka??? dziś jade po jakiś dobry odciągacz do pokarmu może bede mu podawać z butli moje mleko zobaczymy jak bedzie wieczorem. Niechce mu jeszcze dawać modyfikowanego mleka ide zrobić sobie laktacyjną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko czasem tak jest ze dziecko lacze bez powodu... trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i przeczekac... to napewno nie z glodu bo skoro juz tyle czasu karmisz to napewno masz wystarczajaca ilosc... w miare mozliwosci nie dawaj butli i nie sciagaj sama pokarmu bo laktatorem nigdy nie odciagniesz tak dobrze jak dziecko samo odciagnie i pokarm moze ci dopiero wtedy zaczac zanikac... jak nie chce piersi to znaczy ze nie jest glodny i podanie mu butli nie ma sensu... jakby byl glodny to zlapal by piers... cierpliwosci przejdzie mu zobaczysz... moze po prostu ma potrzebe ponoszenia go na raczkach i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi tylko nie daj sie namowic swojemu dermatologowi na masci ze sterydami bo to wiecej szkody jak pozytku przynosi ale skoro mowisz ze lebski facet to nawet mu przez mysl pewnie nie przejdzie zeby sterydy przepisywac... pisze to tylko na wszelki wypadek bo niestety dermatolodzy i alergolodzy maja do tych masci ze sterydami jakis szczegolny sentyment i aplikuja je nawet noworodkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dziewczynki żle się zrozumiałysmy ja też mam wita.K w kropelkach tylko,ze ona nie jest w takiej buteleczce jak wit.D3 tylko w kapsułkach ,gdzie koniec sie odrywa i wlewa do buzi dziecka,daje mu własnie taką jedną kapsułkę ,lekarka mi kazała dawać 2 kropelki i ja po prostu nie byłam pewna jak ją dozować. A propo własnie jeszcze wit.D3 to mnie też lekarka kazała dawać tak jak KIWI 1x2 kropelki,ale tak jak pisze ASIA też na ulotce wyczytałam,ze wcześniaki ,dzieci ze złych warunków tak ja biorą i też się zastanawiam czy nie dawać 1 kropelki??zważywszy ,ze jest lato ,poza tym denerwuje mnie ta butelka zle mi się z niej dozuje. Ja też nigdzie nie chodze bez małego,więc nie jest dokarmiany ,w ogóle nie podajemy mleka modyfikowanego,ani herbatki jest tylko na piersi,jeżeli chodzi o smoczek to tez go jeszcze nie zna i mam nadzieje,ze nie pozna.W ogóle to ja mam bardzo dużo pokarmu,jak go nie miałam w szpitalu tak teraz cieknie ze mnie,czasami wkładka laktacyjna nie wystarcza i przemaka mi bluzka,koszmar normalnie:Dnajgorzej jak gdzieś wyjdziemy i od razu mam takie dwa kólka mokre na bluzce. KIWI wydaje mi sie,ze moja blizna jest hmm w porządku,niczego nie zauważyłam,jeszcze jakieś pojedyncze strupki. Pas noszę dopiero od 2 dni więc chyba nie ma jeszcze efektu,chociaż może ?:D wczoraj wcisnęłam się ledwością ale wcisnęłam w spodnie ,które nosiłam przed ciąża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój malutki też się robi małym diabełkiem,bardzo lubi być przytulany ,jak Go odłoże na kanapę to jest ryk:Dmały terrorysta rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie miałam Wam się pytac czy Wasze dzieci śpią na idealnie płaski podłożu?,bo mnie tak jak PINI połozna powiedziała,żeby pod przescieradełko położyc kocyk zwiniety pod katem 30st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-jesteś super mamą:):) podziwiam Cię ,ze kąpiesz sama Natalcie,ja tez kapie sama ,ale mąz jest zawsze w łazience ,bezpieczniej sie czuje .Za to sam nie wykąpie bo się boi ,spłukuje tylko główke kubzeczkiem z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, to nie wiem, jak już dawać tą wit. D. Pediatra zapisał 2 krople raz dziennie, a na ulotce napisali, żeby 1 kroplę podawać. ANIU, Lenka też mała terrorystka. Nonstop by na rękach ciała sobie chodzić. Dziś próbowałam sie wcisnąć w spodnie sprzed ciąży. Niestetym na bebechu i się nie dopinają. A zostało 4 kg nadwagi jeszcze. Gubię z dnia na dzień. Tylko ten bebech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakich wkładek laktacyjnych używacie??? Ja Canpol, jestem zadowolona. Ale mam ochotę wypróbować Nuja. Ma ktoraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuk:) aniu, lenka spi na plaskiej poduszeczce. idealnie plaski podloze nie jest dobre, polozna dobrze ci radzi z tym kocykiem. mpzna tez zwiniety recznik pod materac wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym zapomniala: moja Olga dostala sie do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Kiwi mam ten sam problem co innego lekarka ,a co innego na ulotce,tez nie wiem juz jak ja podawac.:( Wkladek uzywam z belli,ale przeciekaja mi czasami. Super,ze Gunia dostała się do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI mnie to 1kg.na plusie został,czasami waga wskazuje 2kg. i też wszystko byłoby ok gdyby nie ten bebech.Zreszta ja zawsze miałam oponkę miłosci tzw.:D więc nigdy brzusio nie będzie płaski:)idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, przypuszczam, ze kazde beda przeciekac, jak masz tak duzo mleka. ewentualnie sprobuj moze innych? a ile te belli kosztuja? ile sztuk w opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moje Drogie!! KIWI---nie nosze pasa bo jak zalozylam to bardzo leiala ze mnie krew i postanowilam ze po 6tyg ewentualnie zaloze... ANIU---nadal nie wyslalas mi zdjec:( i chce tez twoje WOW tylko 1kg ci zostal super!!! ASIU---ja tez ukaldam pod katem 30st wiec moze sprobuj Ja podaje wit d jedna kropelke na dobe ale lekarz powiedziala ze jezzeli bedzie pohumurny dzien i bedzie padalo to mam podac 2 kropelki ale tak w slonezne dni jedna... Ja juz mala wykapalam nakarmilam i prubuje zasnac ja tez cos obejrze w tv i ide spac bo padam z nog jutro maz wraca:) super troche odpoczne to papapa ps. ja planuje chrzciny na 1 niedziele wrzesnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu---dostalam zdjecia MIKUSIa ale ja chcialam tez te wczesniejsze i twoje. Ale super ten twoj maluszek sliczniusi:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffffff
ale glupie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jak dziewczyny mam poznac czy nie rodze przypadkiem :D NO bo od godziny mam skurcze takie co 5 minut tylko nie sa mocne (raz slabsze raz mocniejsze ) i taka wydzielinka mi sie sączy ni to woda ni to śluz odrobine rózowa ale chyba nieco slabną te skurcze wiec pewnie to te przepowiadajace :( Ech czemu to nie jest takie proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sa regularne normalnie jak w zegarku co 5 minut :O I co ja mam zrobic teraz męża budzic czy jak Narazie kręce sie na pileczce - i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurczyki staly sie mocniejsze ale za to juz mniej regularne co 7-8 minut ech szkoda ze was nie ma o tej porze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jednak fałszywy alarm - bo doczytałam sobie ze takie jak ja mam zazwyczaj oznaczają pozorny poród. Idę wiec spac bo oczęta mi sie kleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu co straszysz ludzi:) No jak poszłas spac tzw ze to był tak jak pisaas przepowiadajacy. teraz pilnuj se i uwazaj bo w kazdej chwili mozesz rodzic. a ten śluz jaki miał kolor?? wody z reguły sa pzezroczyste i nie maja zapachu. a ja znowu nocny maraton na kolkach, dopiero koło 3 odpusciły i teraz znowu sie zaczynaja. i znowu na raczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narszcie zasnoł!!! Ja pierdziele kolka trwa 3 minuty potem płacz a następnie nie mogę go położyc bo otwiera oczy i płacze że chce na rączki i znowu kolka i tak w kółko. Dziewcxzyny zazdroszcze Wam że dzieciaczki Wasze nie mają kolek. No ale będzie dobrze. ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini, pilnuj sie teraz, kobito. cos czuje, ze lada moment urodxzisz. emilko, wspolczuje ci z tymi kolkami. maly codziennie je przechodzi? wczoraj zjadlasm naleniki i lenka od 16 non stop na rekach chodzilas.nie mialam nawet jak zajac sie starsza corka, a maz w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja mogwe jesc czekolade, jak malejn nic po niej nie jest??? ostatnio mam smak na lody w polewie czekoladowej. poloznaq mowila, zeby nie pic m,leka, a w szpitalu dawali. wy pijecie mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jak ja zjadłam naleśniki to małego brzuszek strasznie bolał i też nosiłam go na rękach. Czekolady ja wogóle nie jem zjadłam raz loda magnum (taką miałam ochotę) i potem miałam nockę nie przespaną. Mleko jak już pisałam ograniczyłam jeden produkt dziennie dziś do sniadania wypiłam szklankę mleka. Produkty mleczne moga powodować kolki. czekam na mame przsyjedzie i z Olusiem idzie na spacer a ja chce pomyć okna i posprzątać w szafach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolki przechodzi codziennie po kilka razy z rana, koło 17 i w nocy KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×