Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Kobiety 45 + Jak zatrzymać czas-radykalne zabiegi

Polecane posty

Gość grabarka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brayany
Cześć, czy to Ty na innym forum polecałaś kurację odchudzającą z silimarolem? Czy działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brayana odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brayany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidus
Czterdziestkę przekroczyłam i mogę spokojnie powiedzieć, że wyglądam nieźle :) Pewnie to głównie zasługa genów (mama, kobieta sporo po sześćdziesiątce nie wygłąda na swój wiek) ale też pielęgnacji i ogólnego dbania o siebie. Do kosmetyczki chodzę niemal "od zawsze", starannie dobieram kosmetyki, staram się ruszać, nie palę, nie pijam kawy ale popijam czerwone wino i dużo wody :) Omijam przetworzoną żywność i takie tam :) Nie jestem chudeusz ale nadwagi też nie mam, ot normalna kobitka. Jak na razie o botoksie i innych radykalnych działaniach nie myślę, bo - nie mam takiej potrzeby, minimalne zmarszczki pod oczyma widzę tylko ja, z lwią zmarszczka zmagam się dzielnie i jak dotąd wygrywam bez igły - jakoś nie wyobrażam sobie tych sparaliżowanych mięśni po botoksie - na ile wstrzyknięcia czy to kolagenu, czy botoksu, czy kwasu hialuronowego pomogą? rok, dwa, trzy lata? -poza tym ok "wyprasuję" zmarszczki na twarzy, a co np z szyją? dekoltem? dłonmi? ciałem? Lubię siebie, uwielbiam kupować i wcierać w siebie mazidła różniste (mam kilka ukochanych) i wierzę , że to pomaga, co zresztą widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
a ja chcialabym sie zapytac czy lekarze uprzedzaja o skutkach ubocznych jakie moga wystapic po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
kidus a kto ci powiedzial ze niezle wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat
Witam ! Co tak ucichło? W planach mam mezoterapię igłową, serię. Zastanawiam się nad NCTF HA lub samo NCTF . Szczególnie interesują mnie ostrzykiwania okolic powieki dolnej. U mnie odpada restylan vital, mam po nim gigantyczne worki pod oczami, zasinienia. Innym preparatem nadającym się jest niby STRETCH, zawiera on jednak DMAE. Przeczytajcie sobie co robi jednak DMAE z naszą skórą...: http://www.biolog.pl/article4447.html Uważam że Ci lekarze, którzy udają ze nie ma problemu i używają preparatów z DMAE do iniekcji śródskórnych powinni być pociągnięci do odpowiedzialności finansowej. To po prostu SKANDAL !!!! Efekt liftingu jest tymczasowy, potem jest znacznie gorzej. Bezigłową mezoterapię zostawmy kobietom do 25 roku życia. Osobiście szkoda mi mojego cennego czasu i pieniędzy na czekanie na jakąkolwiek poprawę po bezigłowej, która oczywiście nie następuje... Kobiety piszcie który preparat do mezoterapii igłowej jest efektywny? Wiecie jak jest pieniędzy nie za dużo, czasu, cierpliwości też mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begeraa
Bardzo dobrze , że odświeżyłaś temat. Jeśli chodzi o mezoterapię bezigłową świetne preparaty ma firma Weyergans - efekty są widoczne po pierwszym razie. Wykonywałam taki zabieg w Doris Dorin w Krakowie. Dla mnie jednak hitem są fale radiowe ( też tam robiłam) . Efekty fantastyczne - skóra wydaje sie wyprasowana po pierwszym zabiegu. Myślę, ze to również zasługa preparatów używanych do wykończenia zbiegu : szwajcarskie kosmeceutyki Even of Switzerland . Polecam , zwłaszcza, ze mają w salonie super walentynkową promocję. Co do worków pod oczami - też polecam EVEN. Trzeba spróbować - takiego efektu nie dał mi zaden inny kosmetyk ( www.doris-dorin .com , równiez jest sklep online).Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rzucilam palenie i mieso
cwicze joge i spaceruje, 10 lat zniknelo zabierajac ze soba cellulitis :) No i ubieram sie tak jak lubie czyli wygodnie, zadnych kostiumow czy szpilek- a nie tak jak "powinna" ubierac sie 46-latka. Nie udaje mlodszej, lubie swoj wiek i jestem z niego dumna, ale wiekszosc daje mi duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynkowa
A moze sculptra? To nowoczesny zabieg ktory bardzo ladnie odmladza twarz. Wiem ze we wroclawskim Keramedzie go robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renihair
witam. mam 38 lat. robilam sculptre 3 tygodnie temu. po samym zabiegu wygladalam bardzo ladnie . po ok 3 dniach efekt znikł, natomiast teraz od paru dni widze poprawe skory . wypelniaja mi sie policzki, rysy staja sie łagodne..zaczynam wygladac mlodziej, bardziej swiezo. zawsze dobrze wygladam , dawano mi max 28 lat:).za tydzien ide na kolejny zabieg i pozniej jeszcze jeden. ..jesli tak dalej pojdzie to bede szczesliwa. dodam ze bardzo sie balam tego zabiegu.naczytalam sie o grudach kulkach itd....u mnie nic takiego niepojawilo sie. :)mieszkam na ślasku i robilam sculptre w kilnice polecona przez moja klientke. poki co nie żaluje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie w pewnym wieku trzeba pomyśleć o jakiś zabiegach. Wcale nie muszą to być jakieś bardzo ingerujące zabiegi, np takie zaffiro - bezbolesny zabieg, podobno nawet bardzo przyjemny, spłyca zmarszczki za pomocą promieniowania podczerwonego IR. Myślę, że jeżeli komuś zależy na wyglądzie, to taki zabieg byłby jak najbardziej odpowiedni. Z tego co wiem, to Amaya w Warszawie robi takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh................
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 2010
do renihair Napisz proszę gdzie robiłaś sculpture. Też się zastanawiam nad tym zabiegiem. serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo_xo
niekoniecznie od razu sculptra jest potrzebna, np dobre rezultaty dobry lekarz ma innymi metodami. Np Widerkiewicz z wawy robi swietne zabiegi z kwasem ktore daja mistrzowskie efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Paulina
Żadne zabiegi chirurgiczne czy kosmetyczne, wystarczy przedtsrzegać kilku prostych zasad, przede wszystkim nie wystawiać twarzy na słonce, jesli juz mamy kontakt z promieniami, to stosujemy krem z wysokim filtrem. Zakładamy okulary przeciwsłoneczne, aby chronic skóre wokół oczu no i oczywiscie kremy przeciwzmarszczkowe, podstawa zadbanej cery i regularne stosowanie tych kremów. Ostatnio w rece wpadła mi seria liftingujaca nantes i jestem zadowolona, a w zyciu juz wypróbowałam wiele kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na krem
Warto systematycznie używac kremu do twarzy co w tym wieku jest już wskazane. Polecam krem na dzien POLLENA EVA 40 + Krem o kompleksowym działaniu przeciwzmarszczkowym, działający jak skoncentrowany zastrzyk energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuhakkos
Nie musza byc radykalne, np. swietnie dziala skin master a nie jest az tak inwazyjny. Gdzie robia? Np w Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicckk
A propo fotoodmładzania laserem to technologia laserowa uszkadza skórę, słyszałam że światłoterapia LED w naturalny sposób dostarcza energię do komórek wzbudzając produkcję kolagenu co odmładza skórę. Terapia LED działa także przeciwzapalnie i antybakteryjnie? Jakie macie opinię na ten temat? Wiadomości o wyższej skuteczności terapii LED jest dużo, jednak wolałabym o opinię osoby która miała taka terapię, bo ogólnie jest to nowość w zakresie medycyny estetycznej. Słyszałam że są już jakieś urządzenia domowe na fotoodmładzanie za pomocą światła LED- jak macie jakiś fajny namiar to czekam i dziękuje. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinkaa
Ja bym też chciała poznać opinie o tych zabiegach światłem LED. Moja twarz pozostawia wiele do zyczenia i zastanawiam się nad jakimis zabiegami,aby wspomóc jej jędrnośc,bo mam strasznie oklapłe policzki...no i chomiki mi sie robia...ble...ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia33
Witam mam 47 lat na "chomika" bruzdy koło nosa i marionetki robiłam sculptre 15.09 jeden zabieg ,teraz na dniach idę na drugi.Zabieg jest bezbolesny,na drugi dzień trochę bolą miejsca po igiełce.Ale naprawdę troszkę. Siniaków nie miałam.Po samym zbiegu zmarszczki są wypełnione,ale jak woda się wchłonie to efekt znika.po kilku dniach jednak skóra jest trochę inna - coś zaczyna się dziać! mam nadzieję że po kolejnych zabiegach efekty będą bardziej widoczne.Wiadomo skóra potrzebuje trochę czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retinole na receptę
wyczytalam i stosuję moim kremem stal się locacid polecam + diphrobase krem lub maść zmiany zachodzą powoli, ale są widoczne, włącznie ze zmniejszaniem się lwiej zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym retinolem
ktoś jeszcze to stosuje, przecież to są leki od dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym retinolem
no kobiety, wypowiedzcie się, bo myślę sobie to kupić, ale nie wiem czy nie zaszkodzę mojej buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 2010
Do Elcia 33 Napisz proszę gdzie robiłaś sculptre, czy jesteś zadowolona z efektu, ile płaciłaś..... pozdrawiam, Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drętwy ten topik
gadacie coś, potem was nie ma bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×