Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Kobiety 45 + Jak zatrzymać czas-radykalne zabiegi

Polecane posty

Witajcie kobietki Lilinka123-dzięki za odpowiedż,ja też jeszcze nie miałam botoxu,ale jak patrzę na te moje powiększające się z każdym dniem zmarszczki koło oczu to coraz bardziej jestem pewna,że w końcu go zrobię. Jednak najbardziej dodaja mi lat opadające chomiki,z profilu to strasznie wygląda a zresztą z przodu też,poza tym te linie smutku koło ust...ech...mogłabym jeszcze wymieniać. Witaj kaju0pozwolę się Ciebie zaprosić do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka123
linie smutku to są marionetki więc trzeba je wypełnić. Podaj mi swoje gg to napiszę ci gdzie ja robiłam w katowicach. Nie chcę siać antyreklamy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam coś takiego napiszcie co sądzicie a może kroś już skorzystał więc też niech się wypowie Maska "CofnijCzas". Jest to ogólne, bezoperacyjne odmładzanie twarzy. Maska "Cofnij Czas" - leczy a likwiduje następujące niepożądane zmiany wyglądu: · Zmarszczki, bruzdy na policzkach · Ogólne zwiotczenie i obwis skóry powieki · Plamy i brązowe przebarwiania · Osłabienie lub pomarszczenie naskórka po zabiegach chirurgicznych na twarzy („liftingu”) Nadaje się do wszystkich odcieni i typów cery. Będąc wynikiem wielu lat badań naukowych i rozległych testów medycznych zabieg Maski "Cofnij Czas" w sposób bezpieczny i skuteczny odmłodził wygląd ponad 40 000 pacjentów na całym świecie. Collagena udostępnia Maskę "Cofnij Czas"również w Polsce. Maska "Cofnij Czas" jest jedyną w swoim rodzaju metodą odmładzania wyglądu twarzy. „Maska "Cofnij Czas" została opatentowana jako zabieg likwidacji oznak starzenia się i uszkodzenia naskórka, takich jak: zmarszczki, zwiotczenia, plamy barwnikowe. "Wystarczy jeden zabieg dający długotrwałe wyniki” (dr. H.Bekker, Chirurg Plastyk, USA) Podczas zabiegu Maski "Cofnij Czas" lekarz aplikuje roztwór z kilku składników, który WYBIÓRCZO rozpuszcza zniszczone komórki naskórka.Ten unikalny roztwór pobudza i wyrównuje leżące pod spodem włókna elastynowe i kolagenowe, tworząc nową, naciągniętą jak po „liftingu” skórę. Pacjenci mogą powrócić do swych codziennych zajęć po zaledwie ośmiu dniach. Pytania i odpowiedzi: Pytanie: Czym różni się Maska "Cofnij Czas" od klasycznego „liftingu” chirurgicznego, (operacji plastycznej)? Odpowiedź: Maska "Cofnij Czas" nie jest metodą chirurgiczną, bez cięcia twarzy i szycia jak w leczeniu chirurgicznym. Jest to znaczniej lżejszy, tańszy i mniej inwazyjny krótki zabieg, nie wymagający uśpienia. Najważniejszą przewagą jest to, że całościowa jakość naskórka jest znacznie poprawiona i odmłodzona. Nie zmienia wyglądu, lecz przywraca wygląd sprzed lat. Rekonwalescencja trwa o wiele krócej, a pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć już po 8 dniach od rozpoczęcia leczenia. Pytanie: Kto wykonuje zabieg Maski "Cofnij Czas" w Klinikach Collagena? Odpowiedź: Lekarze eksperci gruntownie przeszkoleni w szczegółowej implementacji Maski "Cofnij Czas"i posiadający certyfikaty licencjodawcy. Pytanie: Czym różni się Maska "Cofnij Czas" od głębokiego peelingu lub dermabrazji laserowej? Odpowiedź: Maska "Cofnij Czas" nie wywołuje ogólnoustrojowych szkodliwych reakcji, ani utraty pigmentu naskórka, jak to czasami ma miejsce przy głębokich peelingach. Zaczerwienienie naskórka zmniejsza się znacznie szybciej niż po dermabrazji laserowej, a sam zabieg jest znacznie mniej traumatyczny i tańszy. Maska "Cofnij Czas" ma właściwości naciągające skórę twarzy, odmładzająco wpływa na skórę, przywracając jej dawny wygląd. Pytanie: Jak wygląda sam zabieg Maski "Cofnij Czas"? Czy jest bolesny? Odpowiedź: Przy zabiegu roztworem Maską "Cofnij Czas", odczuwa się pieczenie, podajemy dożylny lek uspakajający i przeciwbólowy. Tuż po zabiegu twarz jest oklejana specjalnym plastrem, który usuwa się nazajutrz, po ok. 24 godzinach. (pacjent przebywa w klinice przez noc pod opieką pielęgniarki). Dokłada się wtedy roztworu maski "Cofnij Czas" oraz posypuje się twarz proszkiem, który twardnieje tworząc coś w rodzaju „maski”. „Maskę” usuwa się po tygodniu i ukazuje się zupełnie nowa, (taka jak dawniej) młoda twarz. Jest to niezwykłe i radosne wydarzenie. Ten cudowny efekt trwa od 7-10 lat. Z wielkim powodzeniem zastepuje chirurgię plastyczną w wielu przypadkach, a także daje nawet lepsze wyniki, jak w efektach wygładzania cery POD OCZAMI, bruzd mimicznych, zmarszczek nad ustami i wszelkich przebarwień i ubytków, nawet potrądzikowe! Zapisy na kosultacje i zabiegi- 022 455-5188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ale
ja bym się tego obawiała...pierwszy raz o tym słyszę..a co przez te 8 dni siedzi się z tą skorupą na twarzy- to jakiś koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jest też jakiś tajemniczy wynalazek ale może jest ktoś kto wie coś na ten temat Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet123
pierwszy raz o tym słysze różne cuda sobie aplikuje i jakoś nic nie odmłodziło nawet o 5 lat! ..aktualnie wierze w zdrowe diety i sport, oczywiście krem i to dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet123
..ę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie suplementów diety... Pewien lekArz powiedział mi, że są one po to aby nabijać kasę ich wynalazcom, ale..ale... Ja sądzę, że są też takie, które działają skutecznie na nasz organizm. Od pewnego czasu biorę koenzym Q10. Całkiem przypadkiem znalazłam informacje na jego temat w internecie. Najważniejsze jest to, że człowiek , który wynalazł ten preparat dostał za to nagrodę NOBLA !!! Nasz organizm sam wytwarza koenzym Q10, ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania. Jego poziom ZMNIEJSZA SIĘ WRAZ Z WIEKIEM, a ponadto produkcja hamowana jest przez stres. Koenzym Q10 ma duże znaczenie w ZACHOWANIU MŁODOŚCI. Wszystko, dlatego że jest antyutleniaczem i zwalcza wolne rodniki w organizmie. Te ostatnie są odpowiedzialne za postępowanie procesów starzenia się. Zażywanie koenzymu Q10 prowadzi do zmniejszenia i wygładzenia zmarszczek. Uważa się, że dorosłe osoby powinny przyjmować 30-50mg tej substancji dziennie. Koenzym Q10 wspiera też wszystkich, którzy walczą Z NADWAGĄ. Poprawia on przemianę materii i pomaga uporać się z osłabieniem towarzyszącym dietom odchudzającym. Koenzym Q10 wspomaga leczenie wielu schorzeń. Jest przydatny w walce z nowotworami, dzięki swej zdolności do wychwytywania wolnych rodników. Ponadto pomaga przy wielu schorzeniach serca. Pozdrawiam Was dziewczyny, Brayana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka123
Brayana czy możesz napisać jakiej firmy używasz ten preparat z Q10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusinka
Witajcie kochane, czytam was już bardzo długo ale dopiero dziś coś skrobnę. W grudniu będę miała sculptrę, moja doktor mówi, że efekty są rewelacyjne i ja jej wierzę, bo raczej jest wiarygodna. Ma mi to ujędrnić szyję i podbródek bo chodzę i płaczę jak patrzę w lustro. Co popatrzę to widzę stara babę ale otoczenie odbiera mnie o dziwo inaczej, w tym tygodniu nowo poznani ludzie dawali mi 23 i 25 lat i nie chcieli wierzyc że mam juz 37 wiosen :/ Dziwi mnie to bo ja siebie widzę starą, chyba coś się tym ludziom na oczy rzucilo. Moja pani doktor stwierdziła, że nikt nie byłby w stanie okreslić mojego wieku i zamierzam ten stan rzeczy utrzymać jak najdłużej. Póki co botox koło oczu, od grudnia mezoterapia i sculptra na którą mocno liczę. Ale i tak uśmiech jaki dajemy innym jest najważniejszy, bo wróci do nas podwojony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Trochę mnie nie było,ale juz jestem:D Sylwusinka czy mozesz cos więcej napisac o tym zabiegu oraz ile kosztuje.Czy to znaczy,że masz juz zrobiony botox.?A jaka masz zrobioną mezoterapię igłową czy bezigłową.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusinka
Mezoterapię robię tylko igłową, w tą bezigłową jakoś specjalnie nie wierzę, kiedys miałam jeden czy dwa zabiegi i mnie nie przekonały. Botoks robiłam już dwa razy w okolicach oczu, nie mam kurzych łapek ale za to robią mi się zmarszczki od mrużenia oczu i w tą oklicę daję botoks, pod oczka. Efekt jest taki, że już się "nie mrużę". Wygląda to bardzo naturalnie, żadnego efektu maski itd. Za botoks płacę 120-150 zł, jednostka u mojej pani doktor to 15 zł. Sculptra to nowość w Polsce, jedyny zabieg przywracający grubość i jędrność skóry i powodujący zwiększenie w skórze fibroblastów, elastyny i kolagenu. Lekarz wstrzykuje w wybraną oklicę kwas polimlekowy który niejako doprowadza do wściekłości nasz kolagen powodując w ten sposób jego namnażanie. W efekcje uzyskuje się efekt liftingu, owal się baaardzo poprawia, wszystko idzie do góry, skóra młodnieje, bruzdy i zmarszczki zanikają, policzki są pełniejsze. Czasem potrzeba 2 zabiegów, przy starszej skórze. Efekt utrzymuje się 2 lata. Zabieg poleca sie odpowiedzialnym pacjentkom, ponieważ przez 2 tygodnie należy ostrzykiwaną okolicę masować kilka razy dziennie aby uniknąć powstania grudek, bardzo trudnych do usuniecia. Koszt to około 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ale
Sylwusiu skąd jesteś?gdzie można o tym poczytać?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Coś ostatnio z czasem mam problemy,dlatego dawno tu nie zagladałam.Lilinka123 odezwij się to dam ci moje gg.chciałabym z Toba porozmawiać o zabiegach upiększających w Katowicach bądż w okolicy. jest tu ktos może z Katowic lub okolicy?odezwijcie się? Gdzie jest gabinet godny polecenia lub lekarz,ktróry dobrze robi odmładzające zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilinka123
do 46 latki - jestem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiqua
Witajcie. Ja chciałabym Wam polecić Mns Roller. Jest to taki mały wałeczek z mikro-igiełkami, który służy do rolowania i nakłuwania skóry. Daje znakomite efekty jeśli chodzi o zmarszczki i przebarwienia! Jest to taka "domowa mezoterapia". Skuteczność ta sama, ale dużo taniej i wygodniej. W ciągu kilku tygodni skóra jest nie do poznania! Po rolowaniu wystarczy wklepać preparat z duzą dawką witaminy A i C. No i oczywiście zainwestować w sam wałeczek (jakieś 250 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa sprawa....
a jak się nazywa taki wałeczek i gdzie go mozna kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Drogie Panie, a może by tak odnowić wątek? Bardzo fajne babeczki tu były i mówiły o bardzo fajnych rzeczach. Napiszcie proszę, co która robiła od listopada by ię odmłodzić. Ja oczywiście wiem, że każda z nas jest piękna sama z siebie, ale czaami naturze trzeba trochę pomówc... No więc zapraszam wszystkie Panie 45+ (mogą być też młodsze, zapraszamy!) i opowiedzcie co robiłyście, co naciągałycie, wstrzykiwałyście, nacierałyście, no i czym, i u kogo. Ja poważnie rozważam mezoterapię bezigłową na buzię i lipokontur na resztę. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kressska
Mam 45 lat, w wieku 40 dawano mi dwadzieścia pare ( miłe), ale teraz, chociaz mineło \"tylko\" 5 latek nie daja mi już 30 tylko słysze, ze jestem po 30stce:P . Sama widzę, ze nieubłagany czas i grawitacja robia swoje i nie ma siły zeby ten czas zatrzymać. Jak dłużej posiedze wieczorem, to rano oczy wydaja się zmęczone, tak jakby nie chciały się otworzyc, w dodatku smutne jakies takie. Mine tez mam smutną, bo czas leci. RObię co mogę, wstrzyknełam ostatnio surgilift pod oczy, jeszcze się nie wchłonął i sa małe obrzmienia. W przyszłym tygodniu wybieram sie na botox. MOze zrobię tez wypelnianie kwasem hialuronowym. Wiem ze te wszystkie zabiego starcza tylko na kilka miesięcy, dlatego poważnie myśle o jakims radykalnym zabiegu, mam na mysli operacje górnych powiek, żeby oko było wieksze i mlodsze, no i weselsze oraz o liftingu, który zlikwidowałby zaczynajace pojawiac się \"chomiki\". Wiem, ze jestem prózna, w koncu powinnam się cieszyc, ze wyglądam duzo młodziej niż wskazuje metryka, ale uwazam, ze operacja plastyczna jest chyba najlepszym wyjściem na to, żeby ując sobie kilka latek i zatrzymac wygląd na takim etapie na jakim jest. Nie bede czekac az skoncze 50 lat zeby wyglądac na 45! Teraz chce wyglądać jak najdluzej na 30:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Witaj Kresska, Bardzo Ci zazdroszczę, że czas jest dla Ciebie łaskawy. Myślę, że ja też wyglądam jeszcze nieźle, chociaż... Zwróciłam ostatnio uwagę na głębsze jakby bruzdy nosowo-wargowe i drobną pajęczynkę zmarszczek nad górną wargą. Niby jeszcze mało widoczne, ale już trochę robi się przykro, gdy oglądam buzię w lusterku powiększającym. Moim odwiecznym problemem jest tusza, stąd decyzja o czymś bardziej zdecydowanym na ciało. Nie to żebym była gruba, ale te "baleroniki" wkurzają. Nad zrobieniem powiek poważnie się zastanowię za jakiś czas, pewnie po menopauzie, bo wtedy pono wszystko się sypie. We wtorek idę do studia kosmentycznego. Zajmują się tam również medycyną estetyczną. Mam nadzieję na rozmowę z kimś kompetentnym kto mic powie, co dla mnie w tej chwili jest najlepsze i czym powinnam się zająć w pierwszej kolejności. Martwi mnie tylko to, że na każdy zabieg (a właściwie serię zabiegów) trzeba mieć kupę kasy. Muszę więc mierzyć siły na zamiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dominiqua
Jakie preparaty z A i C mogłabyś polecić po zastosowaniu Mns Roller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea42
Super, że znalazłam ten topik. Ja również nie moge pogodzić się z upływającym czasem a właściwie z tym jak ten czas negatywnie wpływa na mój wygląd. Jest coraz gorzej, zmarszczki pod oczami, bruzdy, chomiki i wiotka skóra zwłaszcza na udach. Z twarzą jakoś sobie radzę, od dwóch lat chodzę na botox pod oczy i jestem zachwycona efektem. Prawie zachwycona, bo znikają kurze łapki, ale pojawia sie pajęczynka zmarszczek tuz pod oczami. Pani doktor twierdzi jednak, że tu botoxu nie zaleca sie wstrzykiwać, najlepiej mezolift. Poza tym juz dwa razy wypełniłam e bruzdy wargowo-nosowe - efekt rewelacyjny. Niestety, nie wiem jak poradzić sobie z chomikami i z resztą ciała. Aktualnie chodzę na zabiegi ujędrniające za pomoca fal radiowych. Wydałam na to ostatnie zaskórniaki i chyba będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Wkurzam się, ze każdy taki zabieg troche kosztuje, a efekty często są po prostu żadne, albo tak jak w przypadku wypełniaczy - krótkotrwałe.Zaczęłam się zastanawiać nad jakimś trwalszym wypełniaczem, takim który wystarczy na kilka lat, a nie max .rok. Może znacie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Polecam Wam witaminę C dla dzieci w kropelkach... do smarowania twarzy. Ktoś tu już o tym pisał, być może na początku topiku. Sprawdziłam i mogę potwierdzić: ładnie napina, wyraźnie odżywia i rozjśnia skórę na twarzy. Muszę spróbować tego w wersji na dekold, mam piegi więc na pewno je rozjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kressska
CZeść dziewczynki Malago123 Musze Ci powiedzieć, żebyś uważała z odchudzaniem. Każdy kilogram mniej w naszym wieku ( po 40stce) widać na twarzy. Jesli chudniesz, zyskuje figura, ąle traci twarz. zwłaszcza przy drastycznym , szybkimchudnięciu, więc tutaj warto się zastanowic, co jest ważniejsze. Ja jutro wybieram się na botox, słyszałam, że nie można robic pod oczami, struchlałam, bo jak sobie przypominam, miałam kiedys po kropeczce wstrzyknięte pod każdym okiem. Na szczęście nic mi nie zaszkodziło, te lekarki, to eksperymentują na nas , jak chcą. Jesli chodzi o wypełniacze, to słyszałam dobre opinie o surgi -dermie. Nie wiem, czy dermatolog zrobi to równie fachowo jak chirurg plastyk? Jak myślicie? Bo chcę się wybrać. A z trwalszych, to czytałam ostatnio o czymś, co nazywa się sculptra, ma się utrzymywać do 2 lat, ale jest droższy od kwasu hialuronowego, no i nie w każdym mieście to już wykonuja. Wpiszcie w wyszukiwarce "sculptra" i poczytajcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Chciałabym schudnąć, chociaż kilka kilogramów. Sądzę, że to by mi nie zaszkodziło a na pewno bym się lepiej czuła. Po lipokonturze (o którym poważnie myślę) nie traci się wagi. On pozwala tylko na wymodelowanie sylwetki. Nie wiem tylko czy efekt jest trwały. Znalazłam w internecie opis zabiegu sculptra. Przyznam, że jeszcze nie słyszałam. To jakaś nowość? Faktycznie efekty są powalające. Zachęcające jest również to, że utrzymuje się do 5 lat. Dobry pomysł na dalszy "gry plan".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
podczytuje was troche i spiesze z informacją ze sa rewelacyjne preparaty z wit c Flavo-c serum z 8% wit,.i flavo-c forte z 15% wrzuccie w google i poczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
No poczytałam. Stosował ktoś? Ja nawet firmy nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verdinka
Za 10 lat bedziecie wygladac komicznie ze sztuczna nadymana twarza i nienaturalnych rysach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kressska
verdinka! Ty nie bądź taka hop do przodu! ;P Pewnie jestes młodziutka i się wymądrzasz;) Ja też kiedys myslałam, że zawsze będe miała 20 lat! i że wszyscy sie starzeja, ale dla mnie to daleka przyszłość i nigdy nie nadejdzie! Nie wierze ze skończyłam juz 40 lat! A czas leci szybko i verdinka Ty tez niedługo bedziesz miała 40ści! Zobaczysz jak szybko zleci! Ciekawe, czy nie będziesz chciała wtedy wyglądać ładnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie mnie boli
Dziewczyny, przebrnęłam przez cały watek ufff Dorzucę swoje 5 gr jesli pozwolicie. Nie jest prawda, że kremy do niczego nie służa. Służą i to bardzo dobrze w momemncie ich używania. Rzadko który krem działa zdzaiła cuda w przyszłości ale na ten moment warto w nie inwestować. Niestety po 40-stce przesłam na wyższą półkę, jakościową a co za tym idzie i cenową ale cóż... Dla mnie najwazniejszy jest skład kremu czy olejków, których używam namiętnie. Nie katuję twarzy parabenami i SLS i wydaje mi się, że jest mi za to wdzięczna. Zwracam uwagę, żeby mój kosmetyk był w miarę naturalny . Od 2 lat jest raczej lepiej niz gorzej. Nie mogę na kafe wrzucać linków innego forum ale poszukacie w google o laboratorium urody , odwiedźcie kilka sklepów naturalnych, przekonacie się, że warto za naprawdę stosunkowo niewielkie pieniądze upiększyć się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×