Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brayana

Kobiety 45 + Jak zatrzymać czas-radykalne zabiegi

Polecane posty

Gość elcia33 / 47 lat/
sculptre robiłam w Gliwicach cena 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Anna 2010 Ja byłam u dr Rogali, właściciela Miejskiej Farmy Piekności, który większość zabiegów wykonuje osobiści, co mi się bardzo podoba, bo wzbudza zaufanie. Dobre potraktowanie klienta to podstawa. jak dla mnie zabieg skuteczny i bezpieczny - nie obawiałabym się na twoim miejscu - jedynie co wybierz dobry zaufany gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no drętwy,drętwy
Czasu nie da sie zatrzymac operacjami plastycznymi,bo starosc przychodzi od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no drętwy,drętwy
A dr Rogala,zbija sobie kaze,na naiwnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLIFT
"nie wyglądam na swój wiek" też tak mówiłam, ale jak zmyłam makijaż to wyglądałam.Dopiero po lifcie czy z makijażem czy bez mam te 10-15 lat mniej. Nie oszukujmy się, robiłam sculptry,thermage - owszem pomaga na jakiś czas ale prędzej czy później efekt zanika. żałuję tylko kasy którą wydałam chcąc odjąć sobie lat, nowe Punto by za to było. A tak apropo - dużo lat odejmuje zgrabna figurka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka733
Dziewczyny muszę przeczytać wszystko od początku i wtedy włączę się do dyskusji. Ale tak na szybko chce powiedzieć że zrobiłam dzisiaj pierwszy zabieg RF. Szybko wam nie opowiem o efektach bo na te trzeba czekać kilka miesięcy wiec cierpliwości. Robie sobie zabiegi IPL, mezoterapie igłową a pare miesięcy temu wypełniacze. Mam 38 lat. Chyba mnie nie wyrzucicie ze swojego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliz
Ja trochę boję się takich zabiegów, póki co używam kremów z bursztynem aktywna walka ze zmarszczkami. To jest według mnie recepta na młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem tego rodzaju zabiegów nie należy się bać, oczywiście jeżeli są one przeprowadzane przez specjalistów. Wiem, że takich na pewno można spotkać w klinice La Perla. Z resztą jest to miejsce, które słynie nie tylko z precyzji, ale również z tego, że odwiedzają je takie sławy jak Anna Mucha czy Gosia Baczyńska, które na pewno nie pozwoliłyby sobie na brak profesjonalizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiB
Witam !!!! Proszę podajcie mi adres, telefon dr.Brzuchańskiego z Czech, który robi plastykę oczu, Spty i rybka 49, tak pozytywnie wypowiedzialy się o jego umiejętnościach, iż jestem zdecydowana na zabieg, dziękuje że jesteście i potraficie dzielić sie tym z innymi. Proszę o namiary na tego lekarza, pozdrawiam))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onoa
Witajcie . Chcę zrobić Sculprę . Jestem z Katowic . Czy któraś może mi polecić dobrego lekarza ze Śląska ? Jeszcze jedno , czy są jakieś opinie na temat p. doktor Teodozji Arkuszewskiej ? Ma gabinet w Chorzowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna rada:
Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, ładną cerę, szczuołą sylwetkę, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna rada:
Starości nie da się oszukać, można ją tylko opóźnić realizując ww 5 punktów, więc szkoda kasy na idiotyczne operacje plastyczne i inne radykalne zabiegi. No cóż, na głupotę czasem nie ma siły, więc za karę trzeba słono za nią płacić, jak jedna z Was napisała: byłoby za "to" Punto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka4
Nie słyszałam jeszcze o czymś takim zeby jedzenie miało wpływ na stan naszej skóry i na pewno na stan naszych zmarszczek.No chyba ze jest to mezoterapia i działa sie od srodka,ale igłowo jak np.w przypadku zabiegu cytocare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsdasqwwe3454
jedzenie ma duzy wplyw, poszukaj na necie, jest taki gosciu murzyn co ma 60 lat a wyglada na 35 bo w wieku 22 lat przeszedl na tzw. surową dietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaz3city
Hej dziewczyny :) Jestem z Trojmaista i przeczytalam caly wątek od 2007 roku i mam mieszane uczucia co do tych zabiegow kosmetycznych. Sama skonczylam juz 45 lat i w tym roku wyszly mi na buzi 2 potworne bruzdy kolo ust i zastanwiam sie jak sie ich pozbyc. Z tego co piszecie to wynika, że te zabiegi trzeba co jakis czas powtarzac, a tez nie dają gwarancji, ze pare miesiecy buziuchna bedzie "wyprasowana ". A jeszcze jest ryzyko" partactwa " i kasa jest wtedy wyrzucona na darmo. Brayano Ty jestes z Gdanska to moze moglabys cos doradzic w tej sprawie :) Mam nadzieje ze wątek sie nie skonczyl bo wlasnie na niego trafilam i bardzo inetresuje mnie wasz los kobietki po tych wszytskich mezoterapiach , szczegolnie z Trojmiasta. Co do zdrowia to jest tak, że jeden czlowiek cale zycie przezyje w zdrowiu niezdrowo sie odzywiając, a drugi czlowiek bedzie uwazal ciagle co je i stosowal diety oczyszczające itp i ledwo bedzie to "zdrowie" utrzymywal na jako takim poziomie. Wniosek jest taki, ze i " zdrowie "jest niesprawiedliwe w zyciu czlowieka :) Ktos wczesniej polecil herbate KAMBUCZA i mam pytanie czy to musi byc hodowany grzybek przez siebie ,czy mozna kupic gotowa herbatke z kambuczy przez internet? Jestem zwolenniczką bialych i zielonych herbat. Polecam" cesarska perle". Mam pytanie do dziewczyn w moim wieku czyli po 40 ce ..czy macie takie objawy dziwne ,ze jak macie katar to puchną Wam powieki i łzawią oczy, tak jakby woda sie zbierala ( w ciagu dnia schodzi pod skore pod oczami) Zastanawiam sie czy to alergia czy moze nerki? Pozdrawiam cieplutko Was i licze na dalsze pisanie w tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Ja też jestem przerażona tymi latami co tak pędzą jak szalone i zmianami na mojej twarzy. czuję się mało atrakcyjna niestety:/ Trochę się naszukałam różnych sposobów na poszarzałą i obwiśnietą twarz i wpadłam na sculptrę co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hej nie jestem chyba jeszcze aż tak stara a przynajmniej tak się nie czuję ale moja skóra pozostawia wiele do życzenia:/ Pisałyście o sculptrze chyba wczesniej co o nije sądzicie bo naprawdę jestem takimi zabiegami zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algra
chciałabym przestrzec osoby które chcą zrobić sobie zabieg skulpra , ja zrobiłam 1 raz w czerwcu b.r niestety są efekty uboczne guzki które b. brzydko wyglądają skulprę robiłam na szyi więc mogę ją w najgorszym wypadku przykryć golfem ale naprawdę stanowczo odradzam w celu sprawdzenia poszukajcie jest forum poświęcone tylko temu zabiegowi ja za późno go odkryłam bo byłam po zabiegu dodam że naprawdę bardzo sumiennie masowałam szyję przez 5 tyg po 5 razy dziennie przez pięć minut , szyja ma mniej zmarszczek jest bardziej napięta niestety mam 3 brzydkie guzki które są bardzo widoczne i nie chcą zniknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd22
fajna jest seria aktywna walka ze zmarszczkami. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Kurcze jakoś umknął mi wątek i nic nie pisałam. Algra przeczytałam Twojego posta i powiem ci szczerze że mam inne doświadczenia. Ja tez miałąm sculprę ale na twarz i fakt miałam grudkę, ale jak nie umiałam sobie z nią poradzić to poszłam do lekarza to rozmasować. A ty byłaś na kontroli w ogóle pokazywałaś to lekarzowi ??? Bo wiesz z takimi rzeczami nie ma co działać samodzielnie powinien zobaczyć to lekarz . Może specjalista tutaj coś pomoże ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algra
DO DMUCHAWWCA. Oczywiście że byłam u lekarza i chodzę cały czas na bolesne zastrzyki ,które mają za zadanie rozbić widoczne guzki po 4 zabiegach guzki nie zniknęły a pojawiają się dalej maleńkie nowe guzki,które wyczuwalne są tylko pod palcami na razie nie widać ich patrząc. moja pani doktor namawia mnie żebym wyraziła zgodę na usunięcie ale ja bardzo się boję bo jeśli usunę a będą pojawiać się nowe i moja szyja zamiast być ''łabędzia'' będzie cała w szramach . naprawdę nie poleciłabym zabiegu sculpra nikomu ja jestem po zabiegu 8 miesięcy niestety grudki pojawiają się nowe cały czas z tym że narazie są wyczuwalne pod palcami patrząc na moją szyję widać tylko lub może aż 2 guzki- przestrzegam nie róbcie tego zabiegu wybierzcie zabiegi nie wywołujące skutków ubocznych. Być może są dziewczyny które tak jak ja są po tak traumatycznych przejściach proszę o radę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Hmmm nie jestem lekarzem ani też żarliwym obrońcą sculptry ale wiesz zdarzają sie mało profesjonalni lekarze którzy nie umieją podawać sculpry i może ty na takiego trafiłaś. Ja powiem szczerze tez byłanym wściekła na twoim miejscu i przerażona, ale może warto udać sie do innego specjalisty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algra
Lekarz który wykonywał mi zabieg ma tytuł doktora i jest specjalistą medycyny estetycznej myślę iż chce mi pomoc bo wszystkie zastrzyki mam bez dodatkowej opłaty, lekarka wykazuje dobrą wolę jest też w kontakcie z firmą która zajmuje się dystrybucją sculpry i to właśnie oni wyszli z propozycją wyłuskania guzków przez nacięcia Po pojawieniu się guzków rozmawiałam z kilkoma lekarzami którzy pracują w gabinetach kosmetycznych i prowadzą szkolenia z medycyny estetycznej odpowiedż była jedna''nie wykonujemy tych zabiegów bo są powikłania w postaci guzków'' szkoda że o tym dowiedziałam się tak póżno. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algra
Lekarz ,który wykonywał mi zabieg ma tytuł doktora i dyplom lekarza medycyny estetycznej wykazuje dobą wolę do pomocy ponieważ za zastrzyki nie płacę skontaktował się też z dystrybutorem sculpry i to od niego jest propozycja żebym przyjechała to oni guzki wyłuskają za pomocą nacięcia. Póżniej kontaktowałam się z lekarzami od medycyny estetycznej którzy prowadzą szkolenia z zakresu med. est. i wszyscy odpowiadali mi tak samo my już tych zabiegów nie prowadzimy ponieważ są powikłania w postaci guzów Poruszam ten temat ku przestrodze nie ukrywam iż myślę też o tym że być może któraś z Was przeszła przez ten problem i poradziła sobie w jakiś sposób czekam na wiadomości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdesperowana.mam 53 lata.uprawiam od zawsze systematycznie sport.odzywiam sie zdrowo,figurę i ciało-nie jedna małolata może mi pozazdroscic,ale...duze worki pod oczami!wszystkiego próbowałam.teraz myslę o radykalnych srodkach.Bardzo proszę o dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdesperowana.mam 53 lata.uprawiam od zawsze systematycznie sport.odzywiam sie zdrowo,figurę i ciało-nie jedna małolata może mi pozazdroscic,ale...duze worki pod oczami!wszystkiego próbowałam.teraz myslę o radykalnych srodkach.Bardzo proszę o dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algra... hmmmm, a bierzesz pod uwagę, że po prostu zdarzyło się u Ciebie to, co po prostu nazywa się powikłaniem? Mi lekarka wyjasniła przed zabiegiem, jakie moga być konsekwencje, tłumacząc, że to medycyna no i wiedziałam, jakie istnieje ryzyko. Ja np, tak, jak dmuchawiec nie mam żadnych złych doświadczeń i jestem bardzo zadowolona i zachęcałabym każdego do poddania się tej terapii. Bo to jest tak, jak z niektórymi lekami.... czasem komuś, co się przydarzy, ale to nie znaczy, że sama substancja jest zła. Próbowałaś zasięgnąć porady innego lekarza? Byłaś uprzedzona o siniaczkach, grudkach itd? Jak się wybieram teraz na terapię ramion i podchodzę do tego z wielkim spokojem, ale też rozwagą. Wiem, że to zabieg bardziej konkretny niż masaże i wiem, jakie fantastyczne efekty mogę uzyskać, ale mam pełną swiadomosc, iż jest to jednak zabieg medyczny i świadomie podpiszę zgodę na zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
Sziwa no jest multum zabiegów które pomagają nam w uzyskaniu młodego wyglądu. wybór tak napradwdę zależy od ciebie. Ja zdecydowałam sie na sculptrę i jestem zadowolona. Natomiast widzisz że algra na odwrót. Proponuję przejść się do lekarza na wizytę konsultacyjną i tam powinnaś otrzymać pełny plan zabiegowy. Gdybym była wcześniej mądrzejsza to już dawno byłabym na takiej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×