Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

KTO IDZIE TERAZ ZE MNĄ NA FAJKE??

Polecane posty

może zbierzmy sie w sobie i na trzy cztery połammy fajki i zgniećmy pudełka- tak dla zdrowia trzy.........................czte..................ry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polewam. Kto jeszcze chetny. Mam do wyboru? zubrówka, gorzka żołądkowa, bols albo siwucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje. mam kadarke polslodka. czerwona. proszz bardzo;) tylko ze ja na spolke z qwertzem i kablem usb na innym topiku wiec tylko do polowy polewam ;) tora - polamalam. daje jej 10 min;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no.... chociaz zapalki? no prosze. pojde do sklepu po wiecej, aj promis. jezzzzu, slucham Drowning i az mi sie smutno zrobilo:( dawaj zoladkowa, trza sie doprowadzic do porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie agcat nas obserwuje..... proponuje aby każdy ja pozdrowił: :):):)AGCAT POZDRAWIAM CIE!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciul wie o co biega.... Ale co tam : AGCAT POZDRAWIAM CIE!! Jak sie ma stac widoczna czy coś w tym stylu to trza spróbować;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez pozdrowie.Pozdrawiam serdecznie ,nie wiem kogo ,ale pozdrawiam:-)) Wielbicielu-->to moze kiedys opowiesz mi o tych snach:D;-))co Ty na to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z panstwem niestety zegnam, czas zjesc kolejszyn. zycze wielkiego kaca rano, nie tylko tego mogalnego :P 🖐️ tora - jak ten babus tu przyjdzie to zjedz ja ode mnie od gory do dolu za to, ze robi afere a potem fika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×