Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

KTO IDZIE TERAZ ZE MNĄ NA FAJKE??

Polecane posty

Biale i czerwone Martini posiadam i jendo czerwone wytrawne,no i rum -nieszczesny :D,ale tak szczerze to na zubrowke mam chec...mmmmmmmm,ale mi sie marzy:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zubrówka z sokiem jabłkowym- to ja wyskocze do monopolu zaraz wracam- a może ktos ma gdzies w szafce to sie podzieli z nami- Nocnymi markami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justine -->czystej na chwile obecna nie posiadamy,chyba,ze sama masz w domu i ukrywasz przed nami?:P No nie ,naprawde tak mnie naszlo na ta zubrowke juz wieki nie pilam,chyba gdziesze 3 latka temu z kolezankami .ech to byly czasy.........ale sie rozmarzylam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca..... Ty tak na serio z tym BSB?:P Co prawda już orgazmów uszych nie mam jak ich słucham, ale kiedyś jechałam równo po bandzie;P W spodku na koncercie to myślałam, ze gacie zgubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał :P:P:P wiesz co, sciagnelam sobie dzisiaj dla jaj, i slucham od godziny smiejac sie sama do siebie;) stare czasy mi sie przypomnialy, fajnie czasem powspominac jak mialam 12lat i caly pokoj byl w plakatach spice girls i bsb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ---> odnosze takie wrażenie patrząc na Ciebie ;):D Cześć Justyś 😘 🌼 toratora ---> [west ice] dla Ciebie, ale nie wiem czy Ci podejdą ;) To ja też się skuszę na jakiś trunek. Proszę mi tu trysnąć \\_/ obojętnie co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×