Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

evaangel

piosenka na podziekowanie dla rodzicow!! prosze o pomoc!!!

Polecane posty

Mam wielką prośbę!! poniewaz zastanawiam sie nad piosenka na podziekowanie dla rodzicow!! macie jakis pomysl?? oby nie cudownych rodzicow mam moim zdaniem to przezytek i chcialabym cos innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz,może i przezytek,ale przeciez nie beda tanczyc przy techno,to nie ich muzyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka piosenek, ktore maja w tytule \'\'dla rodzicow\'\', ale niekoniecznie musza one zawierac te slowa. jesli chcesz zadedykowac piosenke dla rodzicow, moze to byc ich ulubiony utwor na przyklad,lub \'\'walczyk\'\' przy ktorym beda tanczyc, pn: Czerwone Gitary - Niebo z moich stron. powodzenia zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny temat, trudny wybór. Wiele par ma z tym nie lada problem - na każdym niemal weselu słyszy się \"Cudownych rodziców mam\" a każda para chce być oryginalna i zastąpić ten \"szlagier weselny\" inną piosenką utrzymaną choćby w podobnym klimacie. Poniżej przedstawiam propozycje piosenek dla Rodziców, dla Mamy i dla Taty. Może wśród nich znajdziecie \"godne\" zastępstwo dla wyciskającej z oczu łzy piosenki Urszuli Sipińskiej... Walc dla rodziców - Bayer Full Rodzice - Kumpliki Kochani moi rodzice - Bernadeta Kowalska Kochani Rodzice - Dwa Kamraty Mother and Father - Madonna Więcej znajdziesz tu: http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/2,ID205704570,index.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zadedykowaliśmy rodzicom WSPOMNIENIE Niemena, piosenka z ich młodośći, byli zadowoleni, A wzruszenie takie same bez względu na to jakie będą słowa ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mielismy.....
" Z całego serca zycze Ci ..." kurcze ale zapomniałam kto to spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
zmusilismy zespol do napisania piosenki I napisali zaj.... piosenke W koncu za takie pieniadze moga sie postarac :P Potem nam dziekowali, bo taka potrzeba byla juz dawno Przeciez "cudownych..." to jakas masakra jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama jesteś MASAKRA
Widać, ze słów piosenki nie rozumiesz. Ja za żadne pieniądze nie chciałabym pracować u takiego debila, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×