Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kleofasa

**Cel 45kg** Przyłączy się ktoś???

Polecane posty

Gość angelikuś
witam dziewczynki;)) chcaiłabym się do was przyłączyć, przyjmiecie mnie? ważę strasznie dużo i potrzeba mi jakiejś motywacji a moim celem jest uzyskanie 45 kg, Jak to zrobić?;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyqueen
Ja bardzo chętnie się przyłączę :) Ważę 53 kg przy wzroście 1,66.. Wiem,że nie jestem gruba,ale przytyłam ostatnio 1 kg . . . ;/ ;/ A waga 45 by mi odpowiadała,taaaaak!!! ;D :D chociaż 50 kg mogłabym mieć... :) zobaczę,jak będę sobie radzić,bo na razie,to mam same problemy przez to całe odchudzanie.... :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe \"dochudzaczki\" :) napiszcie cos o sobie :) jaka diete chcecie stosowac, czemu chcecie schudnac? napisze cos jutro bo dzis jestem strasznie zabiegana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. ja się chyba załamię... zjadłam z 10 ptasich mleczek. wyrzuty sumienia echh/// no ale coż... byłam dziś u fryzjera na dekoloryzacji włosów. miałam czarne, teraz mam piekny lśniacy brąz :):):) zbieram na przedłuzanie włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczne przedłużanie? kiedyś mi to też chodziło po głowie, ale siedząc kiedyś u fryzjera słuchałam jak fryzjer opowiadał babce, którą czesał (jego koleżance chyba, sądząc z rozmowy) jak się to robi i jak zdejmuje - bo ona chciała sobie zrobić.. i never ever nie dam sobie ani zagęścić w ten sposób, ani przedłużyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×