Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam mętlik w głowie

przechodze kryzys emocjonalno uczuciowy

Polecane posty

Gość mam mętlik w głowie

jestem tak rozbita jak kryształ po spadnięciu na kafelki jak sie pozbierać mój partner jest głuchy na wszystko jego wyobrazenie "związku" jest tak odlegle od mojego wyobrażenia że już sie całkowicie pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so do I
a w czym te róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze
ja pare tyg temu przechodzilem to samo. zerwalem przedwczoraj, moja partnerka nie mila dla mnie czasu ale dla znajomych miala , popadlem w chora zazdrosc, nie czulem sie kochany, caly czas awantury ktore sam robilem, ona nie widzila nic zlego w tym co robi, moje wyklady czasami nawet poltora godzinne nic nie dawaly. jak nie czujesz sie dobrze w tym zwiazku to po co to ciagnac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mętlik w głowie
nie stanowie jednostki mam dzieci rozwalenie jako tako posklejanego zycia po rozwodzie jest rzuceniem się w głebine oceanu. Czy mam na tyle sił aby to przejść???????/ zadaję sobie to pytanie i mam to co w nicku. jasna cholera Szukam ucieczki przed mysleniem o tym musze postawić sobie wyzwania zajęcia róznego rodzaju czytam wiele książek psychologicznych one ratują mnie przed depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mętlik w głowie
cokolwiek mowie to jak do ściany.............inny język brak porozumien czuję sie matka prawiąca dziecku kazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław.
:o Walnij coś mocniejszego, popraw na drugą nóżkę i do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mętlik w głowie
gdyby alkohol dawał ulge pewnie bym to zrobiła ...........ale walne sobie browara:P przynajmniej tyle a problem dalej pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław.
A jaki to problem? Streś troche, bo nie chce mi się czytać twojego posta, za długi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mętlik w głowie
pooglądalam "Barwy miłości" przynajmniej luz blus no i piwko juz działa;) Bronek co Ty tu widzisz długiego w tym poście A więc/wiem że tak się nie zaczyna zdania ale tu to chyba wsio rawno/ nie wiem czy kocham nie wiem czy jestem kochana nie czuje i nie odbieram uczucia nie ma bliskości /nie chce mi się tego rozwijać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhlh
"czuję sie matka prawiąca dziecku kazanie" skąd ja to znam... a wiesz co on mówił na to "nie dziwne, bo zachowujesz sie jak matka prawiąca kazanie" i wtedy to juz tylko glową w ścianę ale teraz wiem że po prostu trzeba olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mętlik w głowie
czy według Was prawdziwe jest stwierdzenie popatrz jak Twój mężczyna traktuje własną matke tak będzie traktowa ł ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szehrezada*
Jest w tym powiedzeniu duzo prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhlh
czasem tak...ale nie zawsze pomysl o takich 30 letnich mamisynkach, ktorzy sa na kazde zawolanie mamusi.... nigdy swojej kobiety tak jak jej traktowac nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mętlik w głowie
i przeszło ...........mialam typowe PSM czy jakos tak dziś mi przeszło to użalanie sie nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×