Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edyta 777

Kopenhaska...Wytrzymam tym razem

Polecane posty

no to wytrwam....chyba:P Bo tak dzis marze o jedzeniu....jak nigdy.Ciekawe jak przezyje pierwsza noc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C , mamy dzieci o identycznej różnicy wieku , a mój syn też ma na imie Kubus . Zdjęcia sa cudne . A jeśli ta blondynka na nich to ty , to mnie nie załamuj, że chcesz się odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczynki ale wlasnie dzisiaj jak tutaj taki ruch ja musialam was troszke zaniedbac:( Witaj zabko:D Strasznie sie ciesze ze znow jest nas wiecej:( Kasia C-----rzeczywiscie,zgadzam sie z kolezanka ze jesli ta bladynka na zdjeciach to ty to normalnie powiem ci ze jestes strasznie atrakcyjna babka:)A swoja droga jak stworzylas taka swietna stronke??Jej,nie wiedzialabym od czego zaczac ale jestem pod wrazeniem twojej..Kubus jest sliczny,gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu mialam go wlasnie wczoraj...bylam jakas rozdrazniona i strasznie bolala mnie glowa...no i dlatego wlasnie te nalesniki...;)-glupie tlumaczenie...Mi przypadlo na dzien 4:( A i witaminy biore codziennie-mysle ze warto...przy takim jedzeniu napewno nie zaszkodza.. Trzydziestko---dzieki za pocieszenie:)Dzis juz jest ok ale wczoraj sie przejelam bo sama wiesz,wogole mialam jakis taki kiepski dzien ...I gratuluje 3 kilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
hej dziewczyny :) a moze raczej powinnam kobiety napisac moj pierwszy dzien niemal za mna. zjadlam juz wszystko i nie jest tak zle. najgorsze , ze dopiero u mnie 7 wieczor , ale jakos dam rade!!! edyta 777 gratuluje ukonczenia 4 dnia :) zalamana123 - zycze powodzenia, jutro twoj pierwszy dzien, ale pomysl tylko 13 dni i wierz mi, zobaczysz rezultaty, tylko musisz byc konsekwentna, im bardziej restrykcyjnie podchodzisz do tej diety, tym lepsze rezultaty. musze ci poweidziec, ze jakies 3 lata temu wazylam 55kg, niestety teraz waze duuzo wiecej. kasia c - maly jest przeslodki , strasznie ma oczka ladne, aha ja tez jestem kasia :) ide troche pocwiczyc, dopuki mam ochote :) najgorsze, to ze mam w domu migdaly w czekoladzie obtoczone gorzkim kakao, wisnie w czekoladzie, ziarenka kawy w czekoladzie... oj duzo mi zawzietosci potrzeba. ale dam rade tym razem. na haloween party planuje ubrac taki kostium, wiec musze wytrzymac ;) http://loverslane.com/Vixen+Pirate+Wench/cid=387/page_no=1/edp_no=25853/shop.axd/ProductDetails buziaki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
aaaa, no i zzaba - masz niemal identyczne "wymiary " jak ja :) tylko ja mam 24 lata , w kazdym razie zobaczymy czy dojdziemy do tej 60 :) buziaki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja zaczelam DZIEN 6:) Dopiero teraz sacze kawke,rano nie mialam niestety czasu i zastanawiam sie wlasnie nad tym kurczakiem ktory powinnam zjesc na obiad..hehe przeciez to niemozliwe abym wcisnela w siebie wiecej niz kawalek piersi i ten kto pisal ten jadlospis chyba o tym wie;) swinkowaa------a gdzie ty mieszkasz jesli mozna spytac ze u ciebie jest inny czas?-W Stanach wnioskuje:)No a swoja droga to ten stroj na haloween jest straasznie seksowny;)Fajny,bardzo mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....juz drugi raz pisze...cos nie mam polaczenia z serwerem:( A wiec u mnie juz 6 DZIEN:) Dzis na obiad powinnam zjesc cala kure i az mi sie chce smiac bo po 5 dniach prawie glodowki to raczej nie moliwe...Cos mi sie wydaje ze to o to im chodzilo;) swinkoowa----gdzie ty mieszkasz ze masz taki czas?Wnioskuje ze w Stanach?A swoja droga to ten stroj na hallowen jest swietny...seksowny i bardzo mi sie podoba:)Rzeczywiscie jak brzuszek ci sie splaszczy po kopenhaskiej to bedziesz sie w nim czula wspaniale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...przepraszam wystartowaly mi 3 takie same posty...najpierw nie moglam nic wyslac a potem polecialy 3 takie same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinda
hej laski:) Właśnie dzisiaj zaczęłam kopenhaska heheh.. zobaczymy co z tego bedzie. Pyszna kawka juz za mna, teraz ide po składniki na obiad i kolacje.. hm zastanawiam sie czy ta dieta na mnie podziała, bo mam za sobą milion różnych diet (najczęściej te głodówkowe ... niestety) - jak już mam chudnąć to szybko, a potem tylko utzrymywać wagę.. nic nie działa lepiej niż widoczne rezultaty. Nie jestem bardzo gruba (wzrot 160, waga 52kg), ale najlepiej czuję się przy 48, 46 to marzenie......:( Wróciłam z Irlandii i niestety tamtejszy chlebek, majonezik, piwko itd zrobiły swoje... No nic.. trzymajcie za mnie kciuki...:) tak jak ja trzymam za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bedziemy 3mac za ciebie kciuki:) Mysle ze ta dieta dziala na kazdego..jeden chudnie mniej,jeden wiecej ale napewno spadnie ci z wagi..to moge zagwarantowac:D Ty rzeczywiscie nie wazysz duzo ale jak bedziesz sie starala przestrzegac jadlospisu to jestem pewna ze schudniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamna
Nioo ja mam dzisiaj pierwszy dzionek i narazie nie jest tak zle... Na sniadanko: Kawa, bez cukru- bo nie lubie...:) Obiadek: Szpinak 100g, 1 jajko na twrdo... i pomidor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamna
wytrzymam te 13 dni na tej diecie chociazby neiwiem co...!! Ale mam nadzieje ze rezultay beda takie jak u was... :):) Po 10-13kg...:):):):) Az sie wierzyc nie chce ze w dwa tygodnie mozna az tak sie zmienic...:):):):) Pozdraiwam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamna
DZISIAJ PRZEGLADAJAC FORA O ODCHUDZANIU ZNALAZLAM TAKA WYPOWIEDZ... I OD RAZU SIE NIA ZMARTWILAM CZY TO MOZLIWE, POMOZCIE... JA NIE CHCE SCHUDNAC TYLKO 3 4 KG... MAM 2 TYGODNIE NA SZYBKA ZMIANE SIEBIE... BARDZO MI NA TYM ZAEZLY I NIE CHCIALABYM SIE ZAWIESC... mAM NAZIEJE ZE TO NIE PRAWDA... POZDRAWIAM.:::::::::: nie polecam!!!Schudlam po niej ok 3-4 kg gdzie za jakis czass powrocilo mi z 6 kg!! Pozatymokropnie zazeley mi wlosy wypadac,lamac sie i rozdwajac paznkocie,zrobila sie balad na twarzy i zaczely mi sie pojawiac krosty.Osobiscie powiem ze dieta do baniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinda
1-szy dzien PYTANIE> Zamieniłam obiad z lunchem, tzn na obiad zjadłam miesko wołowe z piekarnika plus szpinak (uwielbiam szpinak, dawno go nie jadlam i chcialam go zjesc jaknajszybciej..). Na kolacje chce zjesc 2 jajka, sałate i pomidora. Czyli wymianka nie całych dań, ale poszczególnych składników. Tak tez mozna??? czy tylko caly lunch na caly obiad? Załamana - ja tez mam dzisiaj 1 szy dzien, i tez jestem zalamana, ale damy rade, nie wyszukuj dziury w calym... wiekszosc dziewczyn stracila kilogramy... jak nie schudne to sie pzrzerzuce na wiekszy rozmiar:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
edytko dlatego wlasnie , ze ten kostium wyglada jak wyglada , musze zrzucic te kilogramy. poza tym to i tak jeden z najbardziej "przyzwoitych " jakie ogladalam :) zalamana, to prawda, ta dieta jest bardzo malo odrzywca, dlatego ja wlasnie jem dodatkowo witaminy. rozmawialam kiedys o niej z lekarzem i on mowil, ze ona jest bardzo drastyczna dla organizmu, ale i skuteczna i poradzil witaminki wlasnie. do wagi sie wraca, jesli sie w tej deicei oszukuje, to rowniez prawda :( dlatego zawsze tak ciezko mi ja skonczyc ale nie lam sie tak bardzo, damy sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wytrzymam . Powiem wam ,że o wiele jest mi łatwiej gdy wiem , że muszę się wam wyspowiadać :D . Dziś powoli mija pierwszy dzień i jestem pełna zapału choć głód nieco mi dokucza . za półtorej godziny kolacja i myślę , że dam radę . Jest jeden mały grzech . Niestety wypijam 3 filiżanki kawy . Załamana , to co czytałas to są bzdury .Wszystko zależy od organizmu , a poza tym sa przecież zbiegi okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ale ruch nam się na topiku zaczął :D super!!! kinda ja specem od odżywiania nie jestem, ale uważam, że poszczególnych składników posiłków nie powinno się zamieniać. Ja spotkałam się tylko z opcją, że szpinak można zamieniać na sałatę. Ale może jeszcze ktoś coś więcej powie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamna
NIOO TOO MNIE POCIESZYLAS... JA NIE MOGE SIE PODDAC... ZARAZ IDE DO SKLEPU PO PRODUKTY NA KOLACJE...:) A CO TO JEST BEFSZTYK JESLI MOZNA SPYTAC? JAKIE TO MIESOO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
wolowina niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
befsztyk , to wołowina . Ja czytałam , że w tej diecie można zamieniać lunch z kolacja byleby to miało miejsce tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
dokladnie , to cos chodzi i skladniki jedzenia i to, jak organizm je trawi... czy cos tam. :) w kazdym razie mniej wiecej trzeba sie trzymac , tego co tam jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do załamanej . Pisałam , że już byłam na tej diecie . Bardzo mi pomogła , schudłam , nabrałam pewności siebie , wyładniałam , dobrze się czułam . Jeśli jesteś na niej po raz pierwszy i będziesz się starała być bardzo dokładna , to masz szansę na duży ubytek wagi . Tylko potem bardzo uważaj . Ja osobiście sądzę , że wtedy , gdy się już schudnie , aby utrzymać wagę należ się ważyć codziennie , żeby nie przegapić momentu wzrostu wagi . Tylko podczas odchudzania trzeba się ważyć rzadko ,żeby się nie stresować , ale gdy osiągniemy wymarzoną wagę trzeba zwiększyć czujność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinda
no to trudno bleh to i tak tylko 550 kcal w sumie na caly dzien, hmm.. no to teraz zaczynam myslec ze nie schudne... trudno.. jutro - bez wariacji- juz szczegolowo bede trzymac sie jadlospisu... nie chce nic przerywac ani konczyc. Dzisiaj bedzie w takim razie rozgrzewka, bo kolacje i tak zjem dopiero ok.19.. Pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×