Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witamy nową poznaniankę;) i fajnie że do nas będziesz wpadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest super a mam do ciebie prośbę opowiedz mi jak jest w tej słodowni gdzie dokładnie jest i jak tam wypada byc ubrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... to jest w Starym Browarze, wchodzisz na dziedziniec, przechodzisz obok Piano Bar i schodami piętro niżej. Ubierz się tak żeby było Ci wygodnie. Nie wiem w czym chodzisz na codzień... Wątpię żeby był to dres.... ;) Jak jest... fajna muzyka, można potańczyć, zjeść coś dobrego, wypić drinka albo piwko, co kto lubi. Tak jak pisałam wcześniej przekrój wieku od 22 lat wzwyż i zdecydowana większość Pań, więć ta informacja na pewno Panów zainteresuje. Chyba ze ja miałam takie \"szczęście\" że za każdą moją wizytą w Słodowni rządziły Panie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ty się czujesz dobrze w takich ciuchach czy butach to prosze uprzejmie. Nie jestem zwolenniczką wbijania się w coś na siłę albo dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak odchodząc na chwile od tematu ciuchów to ciekawa jestem bardzo jak Ci się to miejsce będzie podobało. Poprosze o zdanie relacji z weekendowego wyjścia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam wolne :) i narazie siedzę w domku i sobie gadam z jakąś fajną kobietką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA zazdroszcze, też bym chętnie w domu posiedziała, a tu trzeba zasuwać od rana. Zdecydowanie trzeba pomyśleć o wakacjach albo jakimś relaksie doraźnym chociaz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, jak ja bym sobie w domu posiedziała :) no, ale teraz miałam w weekend troche spokoju, wszyscy wybyli, facet chory, wiec nie przyjechał, echhhh brakuje mi takich dni, że mogę sobie sama, w spokoju posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem potrzebny jest taki dzień.....połazic sobie w szlafroczku do obiadu,maseczkę na twarz położyć,ksiażkę poczytać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×