Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a tak jakoś nigdy nie było okazji zawsze jak miałem kumpli różnych to jakoś nigdy nie chodziliśmy potańczyc i teraz bym chciałto trochę zmienic:) a jak ci idzie tańczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam! \"zielona ważka donna leng, to jesteś tu w mniejszości ? otoz ja popieram co Ty, wiec czy jeszce mniejszosc :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mr t ................. i jak oglądałeś film baby boy ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialem, ale musze sobie go zalatwic. Wczoraj w sumie pozno wrocilem, przed 2 bylem w domu, ale bylo na tyle dobrze ze wypilem tylko male piwko, JEDNO:) teraz jednym okiem patrze na tv ale zaraz ide bo niestety jutro najlepszy dzien w tygodniu. Czy macie nawyki spozniania sie do pracy? ja niestety, mam i to czeste ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr t........ja mam nawyki takie:O ale muszę zię oduczyc :) to fajnie że ci się impreza udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, to nie impreza poprostu tak przy piwie sobie pogadalem z kuzynki facetem bo ona urodzila i byla okazja sie spotkac. Czyli bardzo lightowo wczoraj:) a wy co robiliscie? zacisze domowe czy cos wiecej? a moze nieplanowane wypad w ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem na zakupach ale nic niekupiłem bo nic dla mnie nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze cos sie spodoba, he zreszta zazwyczaj przynajmniej ja tak mam ze nie ma rozmiaru dla mnie, tylko zostaja same xxl:) a tak wracajac do mojego wyglada, to moja nastepna wada sa krotkie rece:) moze to smieszne ale kazda bluza czy sweter ma za dlugie rekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T ....nie przejmój się wyglądem każdy jest taki jaki jest i tyle :) pozatym ja też mam mase wad :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wszyscy sa tacy sami, wiec to pojecie wzglede. Ja jak pisalem glosowalem na pis no co prawda moherem nie jestem, ale wydaje mi sie ze ni dzialo sie tak wczesniej jak teraz przez dwa lata. W koncu dobieraja sie do dup i zaczynaja walczyc z ukladami, fakt ze moze duzo jest na pokaz, ale dzieki temu te uklady juz nie sa takie jak kiedys... ... coz mieszkam w poznaniu i cos zalatwic, jjakies pozwolenia czy podobne rzeczy to niestety tylko uklady i lapowki itd. fakt ze moze po czy lid by tez tak robila, ale jakos pis do mnie bardziej przemawia, ale to poprostu moje zdanie wlasnie tez ogladam jednym okiem gotowe na wszystko, ogladalem kiedys i naprawde kapitalny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione seriale to: miasteczko twim peaks,cień anioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO WYGRAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już uciekam spac miłej nocki i dobranoc pyrcie;) do jutra i może ktoś nowy przybędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×