Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Te linki powyżej to chyba pija do mnie... ;) A telefon szczerze mówiąc nie w moim guście. Motorole jakoś nigdy do mnie nie przemawiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 .......... pasjans się nie zalicza do gier komputerowych a pytam się bo jakoś niewyobrażam sobie dziewczyny co gra np w tomb raidera albo resident evil ,silent hill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię takich gier,fajna jest mafia ale mnie to nie wciąga:) To kochani!!karaluchy pod poduchy!!;)idę spać Starołęczanko...impreza,nie wypowiedziałaś się;)i koniecznie przepis na trunek!!już czuję ten smak w ustach,w długie zimowe wieczory...!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już uciekam bo jutro ciężki dzień dobranoc miłej nocki ;)dobranoc pyrcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Późno bo późno, ale temat o wyglądzie faceta mnie przyciągnął :P Więc ja zawsze lubiłam wysokich facetów tak 180-186cm mimo, że ja mam tylko 160cm:P nie lubię blondynów cała reszta może być :P no i jak dla mnie facet musi mieć włosy na klacie i nogach, no i oczywiście na głowie :) kiedyś miałam bardziej sprecyzowany typ ale tylko do czasu jak się zakochałam w facecie który właściwie mi się nie podobał, a potem byłam w niego zapatrzona jak w obrazek :P ech dawne dzieje :) dlatego teraz wiem, że najważniejsze aby mieć ze sobą o czym rozmawiać, aby wywiązała się jakaś chemia a wygląd to tak naprawdę sprawa poboczna :) ok tyle ode mnie słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry pyreczki! widzę, ze nasz topik raczej żyje życiem popołudniowo-wieczornym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pyreczki! :) Nasze forum zdecydowanie żyje wieczornym i w nocy bo tu wszyscy zapracowani. Ja mam dziś wolne i dopiero sie obudziłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chwilowo i juz mam zly humor zamowilam cos przez firme kurieirska Masterlink i czekam prawie tydz za przesylka.Dzwonilam tam kolejny raz i powiedzialam ze jak dzisiaj nie przyjdzie to rezygnuje. Jesli chodzi o facetow to ja znalazlam ideal pod wzgledam wizualnym ale charakter mamy zupelnie inny i ost sie ciagle klocimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów się okazuje, że nawet jak facet wyglad ma idealny to niekoniecznie musi reszta pasować. Nie dziwie się, że jesteś zła bo ja już bym im też chyba \"podziękowała\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jestesmy razem 6 lat ale ostatnio daje mi w kosc.Czasem mam ochote mu powiedziec wypier.... i zerwac kontakt. ja jestem strasznie wybuchowa i kazdy mowi że ze mna ciezko wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba troche przystopowac z tymi nerwami bo chwilami samemu ciężko ze sobą wytrzymać. Wiem o czym mówisz bo ja też mam wybuchowy charakter i jestem choleryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dołączam się do wybuchowych charakterków :P Powiem Wam, że z facetem byłam ponad 6 lat, ja zawsze bardziej zabiegałam i bardziej kochałam, on miewał okresy, że uważał że mnie nie kocha, a potem na nowo wybuchała wielka miłość z jego strony, ale ostatecznie rzuciłam to wszystko w cholerę, na początku przez pierwsze 2 lata było jak w bajce, a potem coraz gorzej i gorzej, coraz więcej kłótni właściwie o nic, robienie sobie po złości, okazało się po tych kilku latach, że jednak nie potrafimy ze sobą żyć, więc mimo że kochałam odeszłam. Wrócę jeszcze do tematu kasy bo doczytałam, że wcześniej o tym rozmawialiście i z własnego doświadczenia wiem, że kasa może wszystko zrujnować! tak było między innymi w naszym przypadku. Poznaliśmy sie na studiach wiec wiadomo, żyło sie skromnie bo każdy jeszcze na utrzymaniu rodziców i tylko gdzie niegdzie dorabialiśmy, jak on skończył studia i dostał dobra pracę, zaczęło się w głowie przewracać i właśnie od tego momentu wszystko zaczęło się sypać, 4 lata żyłam nadzieją, że jakoś mu przejdzie i sytuacja się unormuje, ale jednak nie ostatecznie pieniądze i posiadanie było jego największą miłością i celem życiowym. Więc jak to mówią pieniądze szczęścia nie dają! I naprawdę wolałabym teraz faceta który nic nie ma i potrafi żyć skromnie niż burżuja który żyje tylko dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam sie przywitać i za chwilkę muszę wyłączyć kompa,zaczynam sie ograniczać,hehe Ja jak wybuchnę to czasmi zostaje wielki lej,za to mój facet to świątynia spokoju, denerwuje mnie to ale w sumie to dobrze bo w innym przypadku byśmy sie pozabijali!!! Poznanianka witam cię serdecznie!!! co do kasy to najlepiej dorabiać się wspólnie i nie trzeba mieć wszystkiego ważne żeby starczało na życie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie w dniu dzisiejszym Pyreczki! :) NWA czytałeś wypowiedzi dziewczyn? nadal twierdzisz ze kobiety \"lecą\" na kasę? :) Mam nadzieje, że to Cie jednak przekona... ;) Jak Wam minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pyrcie;) i pyry co tam u was słychac ja byłem na meczu lech cracowia i nasz leszek wygrał 3 :1 ale ogólnie grali słabo:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze dziś chyba wszyscy balują ale mam prośbę do osób co mają prawko bo dostałam książkę z pytaniami i mam problem bo w niektórych pytaniach nie wiem co zaznaczyć ja bym zaznaczyła coś innego a w odpowiedziach jest coś innego i głowie sie wściekam bo nie ma mi kto pomóc może ktoś z was będę naprawdę wdzięczna troszkę wstyd mi sie pytać ale kto pyta nie błądzi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/144db539d1ceea0f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/021bc0fd1f5ec970.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×